Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

preklet kurčev bloodborne. sm mel ene 2 uri dobrega spreeja zdej. spucal celo mapo do drugega bossa (father neki) vključno s cleric beastom in potem je blo vsega konec, crknem pri drugem bossu in potem nisem nisi iz great bridga več prišel k sm pri prvih monsterih padel. :D

 

če bi ta špil si vzel 5min, da bi ti kako stvar razložil, ne bi blo slabo. zahtevnost še lahko hendlam, šlamparije kako NIČ v tem pojebanem špilu ni razloženo, pa bolj težko.

 

kje da fak se popravlja orožje, kaj z insight pointi lahko nardim? a je edini način upgrejdanja modela spendanje echotov v statse?

Povezava do prispevka

sej bo

git gud

 

tam samo odpres eno dvigalo in teces mimo velikanov cez most do 2. bossa, ne rabis vseh ubijat

 

insight so bolj brezveze mislim je pac neka fora da koliko jih imas pol se ti odprejo doloceni eventi

 

popravljat orozje ne vem?? ampak kar se tice orozja imas tam v bazi za enim pultom, sam vrjetno se ti ni se odklenilo, ne spomnem se

 

je pa malo zoprno ce pri 2. bossu prevec umiras.. dobro je uproabit parry pa nek zvoncek je uparaben, sam se ne spomnem vec zakaj tocno..

ma imas wiki.. napisi wiki bloodborne in tam ti vse pise ni panike sploh

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 urami:

Fak kaj sem sanjal nocoj haha. V glavnem da sem za Konzolaše organiziral izlet v Grčijo z avtobusom. In gremo, pač ta standardna meet druščina. No v glavnem in v Grčiji nam naenkrat zgine Galko. Mi vsi živčni, kaj bomo naredili. Ga iščemo na več mestih, dokler ne pridemo do neke avtomehanične delavnice na enem Grškem otoku, kjer je delal en shady tip. Tip se kao zgovarja, da ne ve, kdo je Galko. V glavnem je bil na polno shady. Pol smo pa šli domov, kee ga zgleda nismo našli in mi Slinch na busu pravi, da je ta shady tip bil v resnici Bigboss82. No ko pridemo domov pa cel incident v Sloveniji, da je zaradi igric izginil moški in da se vlada pripravlja na prepoved igric v novem protikoronskem paketu. In pol sva se dobila z Mefisto Lizzardom na pijači, da se kao zmeniva, kak pro-igrice statement bo dal na RTV SLO. No in sredi drinka uleti v gostilno Galkova ženska in se začne pizdit na naju, da naj vrneva Galkota. Pol sem se pa zbudil v tistem cel sfukan. Fak no :D

Repostam svoje sanje, ker vidim, da se je nekaj premikalo poste in je post izginil med Tomazkovimi in Sovicinimi posti

 

Pomoje najbolj smešne sanje v zadnjem času, čeprav v resnici je bila nočna mora, ker smo bili vsi na polno živčni zarad Galkota in pol še un shady avtomehanik bigboss82 :D 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 28 minutami:

sej bo

git gud

 

tam samo odpres eno dvigalo in teces mimo velikanov cez most do 2. bossa, ne rabis vseh ubijat

 

insight so bolj brezveze mislim je pac neka fora da koliko jih imas pol se ti odprejo doloceni eventi

 

popravljat orozje ne vem?? ampak kar se tice orozja imas tam v bazi za enim pultom, sam vrjetno se ti ni se odklenilo, ne spomnem se

 

je pa malo zoprno ce pri 2. bossu prevec umiras.. dobro je uproabit parry pa nek zvoncek je uparaben, sam se ne spomnem vec zakaj tocno..

ma imas wiki.. napisi wiki bloodborne in tam ti vse pise ni panike sploh

 

ja ja, sej sej.

 

vježbaj pička ti materina.

Povezava do prispevka

şem ga nabil v sedmem poskusu pomoje. ko se spremeni v tretji stage je treba sam bežat okrog tistega sredinskega monumenta, ker okrog ovinka težko skače ko opica, drugače nimaš šans. več pa ker drug dan.

 

v glavnm gre, ko se človek poglobi v špil. nekak bi si še vseen želel vse te kurčeve loading screene imet v igri available, da jih lahko normalno preberem ne pa da se teh romanov ne da v celoti prebrat med loading screenom (who the fuck thought that was a good idea?).

Povezava do prispevka

Pa sej to kar se ti vrti v loading screenih je vse v inventoryu napisano pod item discription

Drgac pa za teetjo fazo je ucinkovit music box k ga dobis od njegove hcerke ampak samo 2x potem vec ne, pa volkodlak je super obcutljiv na molotovke, se bolj pomaga ce mu vrzes olje pa pol molotovko. Ce mas ze z njim tezave i have some bad news for you :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Nič se zdaj ne kupuje, ker v glavnem niti nič ni. In še lep cajt bo tak. Če veš da je MSRP za 3080 postavljena na $699, pa se pri nas v trgovinah prodajajo tu in tam redki izvodi za cca. 1100-1200€.

 

Dobro, to je za une ki radi gledajo fps counterje namesto da bi igrali igrice. Kaj z dobavo 3070 je podobno? A to so rudajrji vse pokradli al samo folk ki ni uspel dobit ps5?

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 minutama:

 

Dobro, to je za une ki radi gledajo fps counterje namesto da bi igrali igrice. Kaj z dobavo 3070 je podobno? A to so rudajrji vse pokradli al samo folk ki ni uspel dobit ps5?

 

S vsemi je isto, tudi AMD je skoraj nemogoče dobit. Najlažje je dobit 3060ti, ampak so cene med 550-650€.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Sem za foro naredil nek obračun. Igrice in sistemi so vredni recimo optimistično 8000. Ajde daš 10000, ker dobiš vse na kupu in imaš instantno zbirko, če si rich boy €

 

Na filme se ne spoznam, pravi da so vredni najmanj 10.000. Par naslovov sem naključno vpisal v Ebay in so nekateri vredni pod 5 €. Torej realna vrednost verjetno nekje 1000 €, mogoče 2k

 

Skratka, realna vrednost tega (s profitom za prodajalca) je 12000 €. Ker je bulk in te že odvoz nekaj stane, 10000€ pa roka :) 

 

Vem pa, da je težko sprejeti, da celo življenje zbiraš smeti in so potem namesto 100k vredne 10k :) 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Retrobasement je pred kratkim prodajal svojo zbirko za cca 20k, odvisno pač kaj bi vzel... pa mi je bila njegova bolj všeč kot tale, je pa tudi posamezno prodajal in smo šli v nabavo. Cene so bile vese e-bay minus... tudi za pol ceneje se je dalo zmenit.
Sem najprej mislil, da je on, samo je druga lokacija.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...