Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 27 minutami:

 

  Razkrij skrite vsebine

Prvi, ki mi na ZS pošlje podatke za Paypal - s pripisom Dobrodelnost2020 - mu podarim 6 €. Ker mi je malce žal, da nisem sodeloval v oni drugi igri obdarovanja, me pa vseeno daje nek duh prazničnega obdarovanja. :)  
Jebat ga, ni to neki €, ampak podarjenemu konju se tud ne gleda na zobe. 

 

 

Spoiler

Daj Ćamirju za organizacijo in ker je prevzel kar odgovornost za vse plus še za prepošiljanje darila za Belgijo.

 

Povezava do prispevka

Nov update glede slovenskih trgovcev.

 

Po posredovanju @Berbasecksme je kontaktiral uporabnik Jazbina. Mu razložim, reče, da bo uredil in potlej v soboto samo dobim obvestilo od mastercarda, da so mi vrnili plačana sredstva. Vse ok pa prav, ampak sploh nisem rekel, da bi preklical naročilo, še napisal sem, da sedaj ko je Miklavž mimo pač pride ko pride :D. Ok ajde recimo, da so vseeno rešili zadevo.

 

Funtech: po tem, ko itak niso odgovorili na mail, jih včeraj kličem in se takoj javijo. Pregleda naročilo in reče ja veste čakamo še RAM (vse ostale komponente naj bi imeli). Hm OK, sicer naj bi imeli vse na zalogi ampak se zgodi. Kdaj ga pa dobite? Ja skoraj sigurno danes, če ne pa jutri 100%. Mu obrazložim, da bi gre moj brat v sredo v LJ in, da če ne bodo poslali najkasneje v torek dopoldan naj me pokličejo in bo šel on osebno iskat do njih v sredo. Aja, pa še rekel sem jim, da če slučajno ne dobijo tega RAM-a lahko dajo pač kakšnega primerljivega, ki ga imajo na zalogi. Itak so mi obljubili, da me pokličejo 100%. No niso me klicali, na dva moja klica se pa nihče ni javil :lol:

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 12 minutami:

Tocno to je agt pocel drgac, folk placal stvari ki jih sploh niso mel na lagerju potem pa cakal mesece, dobesedno.

 

Potem so nih zaprl in so odprl novo ag-t al neki, ista zgodba.

 

Source:inspekcija

Vem da so imeli se WOTAM (waste of time and money :lol:) isto prodajali igre super ugodno ampak ce si narocil si pa komot par mesecev cakal, da so kupili iz tujine in ti prodali naprej.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 12 minutami:

Da ne bom samo kritiziral, pri Anniju sem pa imel zelo dobro izkušnjo. Naročil procesor, avtomatično dobil na mail predračun, po plačilu so mi takoj poslali mail s potrditvijo prejema plačila in takoj poslali.

doma za firmo se vse pri ANNiju naroča, ker so zelo zanesljivi in nikoli nismo čakali več kot par dni na dostavo, tako da kapo dol za tak odnos

Povezava do prispevka

Meni so mogli Anni refundat za RAM-e, ki mi jih itak nebi rabili menjat po 2 mesecih in zgleda malo pozabili, ker sem po dveh tednih slučajno pogledal in ni blo... pa sem jih pobaral po mailu kaj je zdaj to... in dobil denar po hitrem postopku, čez 2 dni pa poštar na vratih in v obloženi kuverti dve 300g Milki in pisno opravičilo s pripisom, da upajo da bo Milka popravila grenak priokus zaradi njihove pozabljivosti. Kap me je skoraj :D

Povezava do prispevka

Ena iztočnica za nov topic: seznam SLO trgovcev (v gaming branži). Seveda na hitro iz glave, zato vabljeni k dopolnjevanju/urejanju seznama:

Anni
Big Bang
Comshop
eIgre
eLeclerc
Funtech
Gamecenter
Goblin
Harvey Norman
Igabiba
Jazbina
Konzolko
Links
M Tehnika  Mercator
Mimovrste
Mlacom
PCplus
Playgame
Shoppster
TechTrade
...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne bi rekel, da ima smisel. Vsekakor ne tukaj, ampak v železnini, če se že odpre. Tu bo takoj zatonil v pozabo, ker je preveč aktivnih topicov. Absolutno pa ne kot lepljivek, ker jih je že zdaj preveč, pa še tisti chat namrdan zraven. Torej v železnino s tako temo, saj tja tudi sodi in ne med igre :)

 

Pa dajmo @LordFebo rečt naj chat fukne ven, ker ni absolutno nič interesa po njem in je samo v napoto. Al pa se odpre ankica in vpraša uporabnike igrovja al ga hočejo al ne. Probali smo, kar je fajn... efekta pa pač ni.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

O kakšnem Chatu vi to? Ta ikona na dnu - Chatbox? /se posipam, ampak res ne vem zakaj gre

 

Ne mi rečt, da ti nisi opazil chata na vrhu izbe igrovje? Enak chat (ne isti, ker je druga vsebina) kot je na gnoju, je tudi tukaj.

 

946548097_Posnetekzaslona(17).thumb.png.75234d949f65bbbade0e98f299c01909.png

 

Berbasecks reče pred 1 minuto:

a vam ne prime, da ste ga 1x mutali pa 1x minimizirali in je tako tudi ostalo?

 

Mutal ga je Febo vsem. Zaprt pa mi ne ostane.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...