Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mefisto reče pred 4 minutami:

Desni klik na namizje, display settings, pri multiple display nastatvi da prikazuje samo na tv.

Tnx, ravnokar našel prek enega Youtube videa. Ampak nekoliko drugače... da pritisneš Windows tipko +P in ti odpre meni kjer izbereš al podovji, al samo prvi zaslon, al samo drugi, al nek razširi način. Blo je v razširi, zato mi ni kazalo vsega enako kot na ekranu. Torej, če hočem imeti enako dam poidvoji, če pa želim igrati pa izberem samo drugi zaslon.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

Bom kar tu postavil eno vprašanje, ker v bistvu sploh ne vem kam bi sodilo :) Končno sem dobil 10m HDMI kabl, da povežem PC s TV-jem. Napeljem kabl, dam na TV-ju na tisti HDMI, kjer je pač priklopljen in se na TV-ju pojavi desktop in pa samo opravilna vrstica. Ni nobenih ikon, razen teh iz opravilne vrstice. Ker sem imel vklopljen Youtube je tudi zvok pričelo prenašati preko TV-ja in ne več preko računalniških zvočnikov. Pa me zanima zakaj ni (ali kako nastavim) na TV-ju slika kot na monitorju? Tudi igro sem zagnal in predvaja zvok iz igre preko TV-ja, slika pa je še vedno samo namizje Widowsov brez vseh ikon, razen opravilne vrstice. Seveda sem zadewvi povezal z namenom, da bi odigral kako igro preko TV-ja iz postelje. PC in TV sta en glede na drugega pod kotom 90 stopinj, seveda bi potem bilo potrebno, da bi tudi joypad delal tako, da ve da se igra na TV in ne na monitroju.

 

Laik sem vem, bi pa rabil pomoč :D

naštiman maš extended display.  če naštimaš tv kot primary ti bo na kompu pomožni

lahko tudi dupliciraš

drugače pa kot pravi zoro win key+ shift + smerna tipka za premetavat med ekrani (ne bo delal za fullscreen igre afaik )

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 19 minutami:

naštiman maš extended display.  če naštimaš tv kot primary ti bo na kompu pomožni

lahko tudi dupliciraš

drugače pa kot pravi zoro win key+ shift + smerna tipka za premetavat med ekrani (ne bo delal za fullscreen igre afaik )

 

Ja, sem potem vse porihtal in že malo igram. Tudi ni nobene težave pri povezavi z miško, niti controllerjem v postelji na 3m od računalnika. Dela kot mora :D

Povezava do prispevka

mene pri XboX controllerju na PC motita 2 stvari

nobena nima dejansko veze s samim "igranjem", glede tega mi je best kontroler ever

 

1. brez displaya kolk je še baterije

2. pr ful slušalkah z mikrofonom mikrofon ne dela oz hruši. (stare iphone slušalke na 3,5mm - ne dela mic,  UiiSii HM - hruši na polno, ... morm uporabljat neke random k sem dobil zravn enga starga fona)

 

misli, sej druga stvar mi osebno ni več pomembna, odkar sem si nabavu ene solidne BT slušalke, but still

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

bravo js, never tried :D

valda pokaže

 

bom pa pol drgač rek

nč te ne opozori, da si proti koncu

da bi kej samo po seb utripalo ali na ekranu, ali prav na kontrolerju, oz. da bi bil kak zvočen signal

me je kr dostkrat stalo zmage v For Honor, k se je sred matcha sam ugasnil

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

To (z nendadnim zmanjkanjem baterije) se je meni zgodilo prvi ali drugi dan ko sem dobil PS4. Nikoli več. Vsake toliko kliknem PS gumb, da vidim če je že samo ena črtica.

Če par ur igraš pa ja že moraš pogledat  :D 

 

 

 

DaCapo reče pred 2 urama:

@Zorro Zamoro: plug & play itak. Igre ga avtomatsko sprejmejo (+ hkrati lahko istočasno še vedno uporabljaš miško in tipkovnico). 

 

 

A to misliš v isti igri ki jo trenutno igraš s kontrolerjem?

Povezava do prispevka

Ja, recimo en primer iz glave: RDR2. Jaham s kontrolerjem, ga odložim (ali pa pač držim v levi roki) in streljam z miško. itd.
No, v bistvu lahko vse tudi hkrati, če si neke vrste hobotnica. Včasih pač pride zelo prav za kakšno snajpanje v nekaterih igrah in kaj vem kaj še. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Brezšivno gre to, seveda.  Hehehe, ravno zdaj sem s kontrolerjem pubecu malo premikal karakter v GTA5 in je postal živčen, ker igra na tipkovnici in miški. Kontroler pa sicer vedno pograbi, ko mora npr. leteti s kakšnim helikopterjem/letalom. 

Btw, če se ne motim na Xbox kontrolerjih začne utripati tista lučka, ko je baterija na nekem nižjem nivoju (pač znak, da bo potrebno zamenjati). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

ja, autoaim itak je (celo v več fazah), ampak "pretiran" autoaim meni osebno ubije celotno izkušnjo. zato kar rad posežem po dobrem starem mišaku. 

Plus to, da sem večkrat (ne spomnim se točno v katerih igrah) naletel na kakšno bolj ali manj striktno ostrostrelsko nalogo, ki je nikakor nisem mogel narediti s kontrolerjem (čeprav sem 90% igre preigral na ta način) in sem pač zagrabil miš in je šlo v prvem poskusu. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ne? Ker sem igral GTA5 in nekaj časa je še šlo, pa je blo zabavno, pol pa una misija ko moraš sledit kamionu, zavijat, dajat gas in žlajfat, pa merit in streljat vse obenem, če ni bilo še kaj zraven, da me je čisto minilo. Je pa res, da sem se takrat šele navajal na kontroler. Saj ne da sem sedaj kaj veliko spretnejši. Pač igram takšne, igre kjer ni treba veliko tega počet. Saj če prav razmislim, niti ni veliko takšnih.

uredilo bitje Zorro Zamoro
Povezava do prispevka

Ker v železnino nihče ne piše:

gojc reče Dne, 23. 5. 2020 at 11:35:

Kaj zdaj to LG OLED 55 c9 so kar izginili ? Big Bang, HarweyNorman, Mimovrste..... noben jih nima več :confused:

 

+Big Bang mi je odgovoril, da jih ni več možno dobaviti :blink:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Ena gostilniška: je kdo danes opazoval ta prelet letal nad SLO? Jaz recimo v MB v živo nisem videl enega, se je pa za minuto vsaj slišalo. Kaj šele, da bi naredil kakšno fotko ... Res pa je, da sem bil samo na terasi (in nebo je bilo precej oblačno).

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...