Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu

Priporočeni prispevki

Na domeni je od starih časov Javke in mn3njalnika še vedno ostala Googlova reklamna skripta. In ta se je danes zjutraj odločila za 'avtomatični eksperiment' celostranskih reklam med nalaganji strani, s čimer naj bi dobil '20% več profita'!! Jao. Skratka, zadevo sem, upam, izklopil za vekomaj. Mi je žal za to ogabnost (sem jo kasiral tudi sam in me je skoraj po božje vrglo).

image.thumb.png.1e9dc4fa877c57f35a8090c256506d37.png

• Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Hecno, da so to opazili samo nekateri. Jaz imam recimo redno vklopljen mnenjalnik (pa tudi refresh stiskam pogosto), ampak danes v celem dnevu nisem opazil niti ene reklamce. Za PC govorim, mogoče je na fonih drugače?

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 3 urami:

Vesele velikonočne. In ne pozabite, daruje se toliko, da vsaj malo zaboli, tako kot je Kristusa zabolelo za vas :D

845d647ed2fdf64f9ab5_62538501.jpg

Tole je slično onemu, ki ne-sramno sprašuje mladenke za fuk. Veliko zgražanja, ampak tudi nekaj akcije. Oziroma več akcije, kot če bi bil tiho.

Zatorej izkoristim priliko za apel, da se v svojo sramoto ne ogibaj pušice. Vrzi vendarle vanjo toliko, da te vsaj malo zaboli oziroma, če sem tudi sam malce nespameten, toliko, da prekosiš @andrejus in se s tem lahko pobahaš. Blagor velikodušnim, saj njih je nebeško kraljestvo!

• Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 1 uro:

Nikakrsnih oglasov nisem vklopil :nicjasno:

My bad. Ni mi jasno kaj so tejle google ads. Dobivam jih randomly izključno na Mn3.

EDIT:

LordFebo reče pred 55 minutami:

Na domeni je od starih časov Javke in mn3njalnika še vedno ostala Googlova reklamna skripta. In ta se je danes zjutraj odločila za 'avtomatični eksperiment' celostranskih reklam med nalaganji strani, s čimer naj bi dobil '20% več profita'!! Jao. Skratka, zadevo sem, upam, izklopil za vekomaj. Mi je žal za to ogabnost (sem jo kasiral tudi sam in me je skoraj po božje vrglo).

image.thumb.png.1e9dc4fa877c57f35a8090c256506d37.png

Aha, ok. Thx. Sam tolk, da vem, da se mi ne meša. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Tale biser z Googlom me spomni na nedavno Galkovo zgodbico, ko so ga lepo svinjsko za hrbtom hotli odrezat kot middleman oglaševalca in svoje reklamne storitve neposredno prodat njegovi stranki mimo njega :D

Očitno kar mojstri scum poslovnih praks.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Bravo! Končno si prešaltal na McCountry dieto! Pusti zdaj malo oreščke pri miru ;)

Ma, saj še jem tudi oreščke. Ampak 1 McCountry na dan, odkar jih imajo spet v ponudbi mora bit. Moram povrnit za nazaj in nadoknadit za naprej (če ga bodo slučajno spet ukinili). :) 

• Račka +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 3 urami:

In potem se model čudi zakaj ima prebavne težave...

Ti si malo zadaj za kamnito žlico ostal. :) Prebavne težave sem imel samo nekaj časa in so že davno minile. /če se že menimo 

Povezava do prispevka

Klošarske veverice. Kakšen je pogoj za to da rataš klošarska veverica? Se moraš iz Yosemita preselit v New York, živet nekje na podstrešju, pol ti gre pa neki slabo v lajfu, verjetno ti kuna squata v tvojem placu, tvoj mož veveriček spizdi s seksi sosedovo veveričko nazaj na podeželje, tebi pa ne preostane nič drugega kot da greš v Central park, živet na random drevo. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 5. 4. 2021 at 19:18:

Ma, saj še jem tudi oreščke. Ampak 1 McCountry na dan, odkar jih imajo spet v ponudbi mora bit. Moram povrnit za nazaj in nadoknadit za naprej (če ga bodo slučajno spet ukinili). :) 

DeCapo morm rečt da sm ta vikend užival v Star Trek A Final Unity sm pršu že na tret planet. Res priporočam no. Res so ujel Star Trek, tega ne delajo več.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 28 minutami:

DeCapo morm rečt da sm ta vikend užival v Star Trek A Final Unity sm pršu že na tret planet. Res priporočam no. Res so ujel Star Trek, tega ne delajo več.

Tnx, da si me spomnil. Res moram ta vikend  (končno) začet z igranjem. Unity

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...