Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

js sem nabavila en cheap shit od lidla, ki deluje sam z namenskimi vrečkami z ventilom

realno dela kr dobr, sam pač vsaka vrečka je dobra sam za ene 5x preden ventil crkne + pizdarija se dobesedno futra z baterijami

zadnja zadeva k jo mam doma da nima li-ionske baterije not, in valda mora puščat tok as fuck k ni v uporabi

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 4 minutami:

Loh mate se vedno Mortal Combatovid party, glejte film, vi boste fasal korono, punca bo fasala kej druzga, vsi skupi boste mel potrdilo o prebolelosti in sli loh na morje. Win win.

Vaccine makers hate him

Povezava do prispevka

Za film, ki se vrti okoli fajtanja ni bilo notri enega fajta, ki bi mi ostal v spominu

Pa do zadnje tretjine sem mislil, da bodo speljali bejt n' svič s Sanado pa niso, ampak sem si na koncu želel, da bi. Ta novi lik je res beden
Pa edini pravi Raiden je tale RaidenGIF denied raiden riso - animated GIF on GIFER - by Hugirdin

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 16 minutami:

ma to ni samo lepo pobarvano, notr se dejansko pretaka tekočina, kar hud piece

 

also, $160 + shipping :D 

 

Ej si ti komurkoli od sorodnikov povedal kolikor so vredne tvoje zbirateljske zadeve? Da se ne bi zgodilo (sem za podobne primere slišal), ko je nekdo ripnil (bog ne daj, da se ti zgodi)... so sorodniki mislili, da je imel nek brezvezen trash in večino stvari stran zmetali :D

 

Saj veš... kdo pa bo kupil te igračke.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Sovir reče pred 3 urami:

kaj to pomeni

 

da je pač beden in generičen, namesto so bad it's good? :(

Generičen sicer ni, beden pa (zame) vsekakor.  Bolj se ti splača še enkrat pogledat prvi film. Tudi tisti ni nek presežek, je pa boljši od tega.

Škoda zdaj bo zaradi tega skupka govna še manj ljudi delalo filme po igrah ...  kar mogoče ni slabo če bo to rezultat. :(

Povezava do prispevka

Ko bo Slinch RIPnil, bomo mel mn3čarji ekskurzijo na Ptuj. Najprej molit pred pogrebom, sedmina pa v njegovi sobi "ja ja Slinchova babica, malo gremo pogledat v njegove sobe in se ga spominjat, good memories all around, kar ignorirajte teh 40 1m3 škatel, ki smo jih prinesli s sabo, to ni nič, tovornjak na verandi ... Ma to ni nič, kar ignorirajte, ja pune smo se meli dobro s Slinchem, RIP"

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...