Skoči na vsebino

Formula 1 S2020E2


OBELIX

Priporočeni prispevki

Egoti :D 

 

Največji osmoljenec vikenda pa Merc. Pred dirko favoriti, cel vikend držali tempo, potem je pa Lojz potonil. Prvič že včeraj na štartu, drugič danes ko je po nepotrebnem rinil po štartu naprej in ga je nazaj prehitel Lando, čeprav je bil že mimo. Potem čudežni zajeb RBR v boksih in Mercu se ponudi božja roka, da bi izkoristili zadevo sebi v prid. Lojz prehiti Landa (čudežno) v istem krogu in kazalo je na lahko zmago slednjega. No zalomi se tudi v Mercedesovi garaži (nič novega) in petelina, ki kandidirata za naslov prideta bok ob boku v prvo šikano. Vedel sem, da jo oba ne bosta zapustila. Lojz ker je vedel, da je zajebal postanek 100% in da nima šans da potem še prehiti Maxa, slednji pa isto še razkurjen od samega postanka rinil na polno. Tiste klobase od robnikov so poskrbele, da bi bil Lojze skoraj brez glave in na koncu se je za njega vse skupaj srečno končalo. Da bi Max na njegovi čeladi sprobal koliko obratov imajo zadnje gume bi bilo verjetno drugače. 

 

Pustimo petelina vnemar. BRAVO Mclaren, kapo dol, super odpeljano. Danielu res privoščim, sicer je bil Lando hitrejši, samo kot odlična ekipna kolega sta pripeljala Mclarnu prvi 1,2 po kaj vem koliko letih. 

 

Še bo pokalo letos :D 

Povezava do prispevka

Ce bo Max v Sociju na pole positionu so mu na koncu s to kaznijo naredili se uslugo. V Sociju je itak zaradi slipstreama dalec najboljse startati iz druge vrste in ze vidim kako peno okrog ust bo imel Toto, ce bo Max slucajno povedel v prvem ovinku v Rusiji. Ali pa bosta spet oba koncala ob stezi ze v prvem krogu, kar je tudi mogoce. :D

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 2 urama:

Ce bo Max v Sociju na pole positionu so mu na koncu s to kaznijo naredili se uslugo. V Sociju je itak zaradi slipstreama dalec najboljse startati iz druge vrste in ze vidim kako peno okrog ust bo imel Toto, ce bo Max slucajno povedel v prvem ovinku v Rusiji. Ali pa bosta spet oba koncala ob stezi ze v prvem krogu, kar je tudi mogoce. :D

sem skor 100% da bo RBR v Sočiju vzel dodatni motor in bo Max štartal iz začelja

 

je pa lepo vidt Mclaren, kako se spet vzpenja. Zak Brown je naredil briljantno potezo ko je privlekel Seidla in na novo postavil celotno organizacijo ekipe.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Res čestitke Mclarnu za dvojno zmago, ker je zaslužena in tudi Riči se je uspešno pobral tako, da zaslužena zmaga. 

 

Lujz pa bo verjetno letos zgubil naslov, ker je preveč napak tako iz njegove strani kot tudi iz strani ekipe Mercedes. Letos so imeli dobro taktiko samo Barceloni kjer so potem tudi zmagali. Sem pričakoval, da bodo dlje držali Lujza na stezi in potem pridobili nazaj izgubljeno s svežimi rumenimi gumami ampak so potem kar hitro naredili postanek in zraven še manjša težava in je prišlo do tega česar pač je. Za Verštapna se pa tako ali tako ve, da ne bo popustil in se raje zaleti.

Povezava do prispevka
LordJimy reče pred 1 uro:

Res čestitke Mclarnu za dvojno zmago, ker je zaslužena in tudi Riči se je uspešno pobral tako, da zaslužena zmaga. 

 

Lujz pa bo verjetno letos zgubil naslov, ker je preveč napak tako iz njegove strani kot tudi iz strani ekipe Mercedes. Letos so imeli dobro taktiko samo Barceloni kjer so potem tudi zmagali. Sem pričakoval, da bodo dlje držali Lujza na stezi in potem pridobili nazaj izgubljeno s svežimi rumenimi gumami ampak so potem kar hitro naredili postanek in zraven še manjša težava in je prišlo do tega česar pač je. Za Verštapna se pa tako ali tako ve, da ne bo popustil in se raje zaleti.

Učerej bi morali met Lujza zunaj še vsaj 5 krogov dlje, ampak letos je Mercedesov pit wall kot Frrarijev v 'zlatih' cajtih.

Je pa tudi Lujz premil do Maxa in njegovih manevrov. Vsaj tako je moje mnenje.

 

oldies goldies

https://streamable.com/fypy0

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Res me zanima, kolikšen bo razmak na koncu leta med Maxom pa Lujzom. Ker vse kaže na to, da bo verjetno zelo majhen.

 

In kakšne pritožbe/ugovore bo pisala poražena ekipa med zimskim spanjem :D Ker misim, da je to kar za pričakovat.

 

Še bo zanimivo. Vsaj upajmo.

uredilo bitje kool
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...