Skoči na vsebino

[VR] Virtual reality (PS VR, Oculus Rift, Morpheus... )


Priporočeni prispevki

Ponavadi nimaš kej, motion sickness maš al pa nimaš. Najbolj izrazit je pri hitro premikajočih zadevah, kar Dirt gotov je. Probi se bolj vživet pa pržgi si en ventilator, da piha vate :D Včasih me prime pri kakšni izmed teh hodečih iger malenkost in pol začnem na polno premikate noge in telo in ponavadi rata bolje. Pomoje pejt tko eno dirko max in pol pavza.

 

Pogugli valda še kakšne settinge, gotovo je folk že ugotavljal podobne zadeve in poročaj tle, jst mam tud namen probat (sm kupu volan skor sam zato). 

 

Morem sortirat en kup VR videov (:hump:) in sem rabu nek app, ki predvaja tudi 180 videe (VLC podpira sam 360). Sem po pol ure googlanja ugotovu, da Microsoftov vgrajen app Films and TV predvaja brez problema tudi sliko. 

 

Povezava do prispevka

Verjetno res s časom se navadiš, je pa neprijetno do konca, podobno ima moja boljša polovica težave s tem, sam zdaj se navaja samo s špili, kjer se tudi telo premika (npr. beat saber).

 

Saj nabavil bom prej ali slej obe, synth riders ali ragnarock? Tale druga mi deluje ultra simpatično, sam se mi zdi synth bolj domač.

Povezava do prispevka
magični kralj reče Dne, 30. 1. 2022 at 20:51:

ce se hoces zmatrat probaj fitxr :D  (je free trial na oculusu, pol pa sub)

oz boxvr je verzija na steamu (ta nima suba smz, starejsa verzija)

 

kak hard pa 20+ minut vaja 

 

ene tri sem sou pa me je naslednji dan vse bolelo

Sem probal danes, eno hard box, eno hard dance, ki sem jo skenslal po 1 minuti, in eno hard hiit. Box je bil kul, hiit recimo tudi, samo je vseeno nižje intenzivna vadba. Mene še zmeraj daleč najbolj ubije boks in beat saber.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Em, ker ne morem špilat Dirt rally 2 na VR, ker takoj fašem motion sickness.......a koga zanima Oculus quest 2 128GB  + 5m original Oculus kabel? Cena 320€. Zadeva je stara en mesec in v brezhibnem stanju. Pomoje nisem uporablju več kot 10 ur. Najbrž sem samo uno gumico mal zašvicu. Če koga zanima naj me kontaktira na ZS.

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 2 urama:

Em, ker ne morem špilat Dirt rally 2 na VR, ker takoj fašem motion sickness.......a koga zanima Oculus quest 2 128GB  + 5m original Oculus kabel? Cena 320€. Zadeva je stara en mesec in v brezhibnem stanju. Pomoje nisem uporablju več kot 10 ur. Najbrž sem samo uno gumico mal zašvicu. Če koga zanima naj me kontaktira na ZS.

Predlagam, da poskusiš kakšen drug špil, ki ti povzroča manjši motion sickenss in potem, ko te mine pri tem špilu preideš na dirt rally.

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 5 urami:

Em, ker ne morem špilat Dirt rally 2 na VR, ker takoj fašem motion sickness.......a koga zanima Oculus quest 2 128GB  + 5m original Oculus kabel? Cena 320€. Zadeva je stara en mesec in v brezhibnem stanju. Pomoje nisem uporablju več kot 10 ur. Najbrž sem samo uno gumico mal zašvicu. Če koga zanima naj me kontaktira na ZS.

A pa si kej od tega sprobal, npr. privajanje ipd? Drgač me mal mika ta tvoj oculus sam nism zihr, če sm prpravlen zdej kinto plunt za neki kar dejansko ne rabim. :D

Povezava do prispevka

Špilu sem HL:Alyx (res super stvar, ampak ko sem prišel v tisti kompleks ko se začne mal bolj resno in se pojavi več sovražnikov naenkrat je en "zombi" vrgu sod v mene in sem se res ustrašu in ga dobedsedno čutu, pol sem nehu špilat), potem Silicon rising (mi je blo zlo všeč), Beat saber (najprej mi je blo zelo všeč, ampak sem se hitro naveliču), probu sem 1 level Vader immortal (mi ni bil všeč, ker je prekratko in dolgočasno, edino light saber je cool), Space pirate trainer (po parih valovih sovražnikov mi zadeva postane neobvladljiva), Rez infinite (v bistvu rajši špilam na monitorju, ker je preveč psihadelično v VR-ju) in Lost echo (hitro mi je postalo dolgčas). Pri teh špilih nisem mel težav z motion sicknessom in sem se tudi prosto premikal po prostoru (sem izklopil premikanje kjer označiš kam se postaviš). Pol pridejo pa zadeve kjer se vse hitro premika in sediš v nekem stroju (Assetto corsa, Project wingman, CDF starfighter in Dirt rally 2) pri prvih dveh imam rahle probleme, pri drugih dveh pa ornk probleme. Zadevo sem si kupil pa izključno za špilat Dirt rally, ker dejansko to največ špilam. Hja malo sem se privadu, to sem čutu, samo sem potem ko neham špilat, oziroma se privajat, sem še par ur čist blentav in mi nekako ni do tega, ker ne vem koliko časa bi še rabil. Ko sem zadevo nabavljal sem nekaj bral o motion sicknessu, ampak nisem vedel da je zadeva lahko tolk močna in da te lahko tolk sesuje. Drugače pa VR je zanimiva izkušnja, npr v Half lifu kar pozabiš da je špil in je zaradi tega na momente res strašljivo. 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

En  nosilc das na strop pa te boli kurac za kabl.

 

Glih dons meje snoy zaspammal, nism sicr zasledil cene ali datuma, najbrz bo treba spet preorderat pa cakat

 

Sicr me moti da drugi nocjo sprejet valve standarda trackanja prstov

 

Je pa plus da bo master race kmal pogruntal kako pol sony vr2 furat se na kompu, kar mi ga naredi takoj boljsega od oculusa. 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Nosilec na strop in potem skačeš naokrog ... mal tko no težk si predstavljam funkcionalno zasnovan ta sistem.

 

In other news, pistol whip sem sprva bil 50/50, da mi bo kul, zdaj po kakem tednu igranja mi je fucking sweet. Počutim se ko v filmu equilibrium, gun kate <3

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...