Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

stom1c reče pred 6 minutami:

A te drgac kej zre, ko si en slovencek rit obrise s tvojo placo?

 

nope, napram vam Slovenceljnom sem jaz vedno vesel ce kdo uspe v zivljenju in mu to tudi privoscim 

 

me pa ne preseneti, da si se en  naceloma iz zdravstvenega podrocja brez malo humanizma, oz ima slednji ceno

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
Navedek

Kako trdo razmisljanje trde glave.

a ti mislis da se lahko kr s pediatrije ali ortopedije lifra kader na infekcije?

in ti ljudje obvladajo protokol in postopke, ki se na infekcijah izvajajo?

kje so interne rezerve? Cakajo v skladiscih?

a mislis da majo bolnisnice in zdji kr tako ene 50 zdravstvenih delavcev v pripravljenosti, ki cakajo na poziv?

 

Če ti primanjkuje kadra, se boš valda poslužil tega kar imaš na voljo. Osebje iz ortopedije je recimo bolj usposobljeno, da pomaga na infekciji kot pa recimo študenti. Javno so se hvalili koliko pomoči študentov so dobili, a doma imajo kader, ki se čoha po jajcih. 

 

Lahko bi recimo naredili domove za ostarele samo za okužene s COVID in v teh domovih bi pol tudi delalo okuženo osebje iz bolnice. S tem se ne bi po nepotrebnem obrmenjevalo bolnic in osebja bi bilo večna razpolago. Izredne razmere so razglasili, a delajo vse po starem. Da se naredit stvari, če se hoče. Samo pač ne v javnem sektorju. Celo poletje niso nič naredili in samo strašili so kako bo prišel drugi val. No, sedaj pa je njih drugi val ujejo z gatami pri kolenih.

Povezava do prispevka
Navedek

Če ti primanjkuje kadra, se boš valda poslužil tega kar imaš na voljo. Osebje iz ortopedije je recimo bolj usposobljeno, da pomaga na infekciji kot pa recimo študenti. Javno so se hvalili koliko pomoči študentov so dobili, a doma imajo kader, ki se čoha po jajcih. 

 

 

saj vecinoma je tako,  na Ptuju pomaga ginekolog

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 14 minutami:

 

nope, napram vam Slovenceljnom sem jaz vedno vesel ce kdo uspe v zivljenju in mu to tudi privoscim 

 

me pa ne preseneti, da si se en  naceloma iz zdravstvenega podrocja brez malo humanizma, oz ima slednji ceno

Ne lazi si, ko te vidim kak si ze luknjo v kolen vrtas.

Povezava do prispevka

Cmerir nis me ti dal na ignore ? bod vsaj enkrat v zivljenju konsistenten

 

vg nima prav nobenega problema ce medicinsko osebje ki se sedaj ubija po bolnicah dobi velike place. Sploh ker se Slovenci poscijejo nad ukrepi s katerimi bi lahko zajezili pandemijo, jaz bi ze zdavnaj pokazal prst in rekel zbogom rupetina..

 

 

aja saj sm

 

 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 15 minutami:

Cmerir nis me ti dal na ignore ? bod vsaj enkrat v zivljenju konsistenten

 

vg nima prav nobenega problema ce medicinsko osebje ki se sedaj ubija po bolnicah dobi velike place. Sploh ker se Slovenci poscijejo nad ukrepi, jaz bi ze zdavnaj pokazal prst in rekel zbogom rupetina..

 

 

aja saj sm

 

 

kurac si, še vedno tle životariš in se jokaš, bednik en

Povezava do prispevka
Janša reče pred 50 minutami:

Ko bo konec, bodo tebi v čast spet leteli F-16 in dobil boš diplomco, na kateri bo pisalo "zadnji branik države v času epidemije 2020"

V mojo čast so leteli že aprila in mi je bil to tisti life changing event. Dejansko mi je samo ena sodelavka pokvarila doživetje, ker me je konstantno spraševala, če mislim da bodo tud chemtraile usput stresli na nas...

Povezava do prispevka

zanimiv komentar na rtvslo

 

Navedek

 

Bomo jutri videli koliko testov bojo opravili.
Namreč včeraj zjutraj pred metelkovo nepopisna gneča. Policaji urejali promet da se ni vse zabasal. (domnevam da je potem današnja visoka številka zaradi včerajšnje gneče)


Danes zjutraj, ob isti uri kot včeraj, 1 samcat avtomobil na odvzemu brisa. Ob 12h danes isto kot zjutraj, 1 avto.


Po kakšnem ključu oni to selektivno testirajo. Vem da nisi na vrsti takoj drugi dan. Vendar bi lahko pol ljudi od včeraj naročili danes. Po kakšni logiki oni to delajo. Men res ni nič več jasn glede tega testiranja in v te številke vedno manj verjamem.

 

 

Povezava do prispevka
Navedek
KOVID 19 JE RELIGIJA. Skorumpirani doktorji in politiki so preroki. Mediji pa so dostavni mehanizem... Sprana populacija pa verniki, katerih osnova je evolucija iz skal, opic in kozmične eksplozije in jim lahko prodaš vsako nebulozo...OPIS RELIGIJE KOVID 19... Vsaka oseba ima na kromosomu 8 zaporedje, ki ga PCR test "zazna" kot "pozitiven na VIRUS"… Več kot je testiranj več je pozitivnih. In smrti zaradi virusa je vedno manj. Zato želijo namestiti pasje nagobčnike tudi šolskim otrokom, za katere je večja verjetnost, da bodo umrli zaradi udara strele, kot pa zaradi virusa. Naše otroke imajo za nalezljive. Tako kot si želijo, da bi bili abortirani ali pa vsaj homoseksualni brez potomcev. Kaj torej ta test pravzaprav išče in kaže? Test išče določeno zaporedje 18-baznega genskega materiala ("CTCCCTTTGTTGTGTTGT"). Ko na televiziji zaslišite "število testiranih ...", "pozitivnih", "okuženih ...", zagotovo mislite, da test najde v-i-r-u-s. NE. Išče genski material in ne virusa. PCR test, kot pravi sam avtor testa ni namenjen dokazovanju kakršnegakoli virusa ampak išče določeno zaporedje genskega materiala, skratka sploh ne testirajo prisotnost virusa, kot trdijo..!! Če je v testu opravljeno zadostno število iteracij - ponovitev, je vsak preskušan vzorec pozitiven. In zdaj postane jasno, zakaj: Enako zaporedje "CTCCCTTTGTTGTGTTGT" najdemo pri vsakem človeku na 8. kromosomu. Isto zaporedje (»CTCCCTTTGTTGTGTTGT«) je običajni del človeškega genoma na kromosomu številka 8. Ali ni to priročno? vtipkajte v google... Dr. Carrie Madej, Dr. Anthony Patch - CEPIVA IN TRETJA DNK VIJAČNICA - RESNICA, KI JO SKRIVA ELITA!
 

 

ka si je Bog mislil ko je ustvarjal Slovenca

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 44 minutami:

Cmerir nis me ti dal na ignore ? bod vsaj enkrat v zivljenju konsistenten

 

vg nima prav nobenega problema ce medicinsko osebje ki se sedaj ubija po bolnicah dobi velike place. Sploh ker se Slovenci poscijejo nad ukrepi s katerimi bi lahko zajezili pandemijo, jaz bi ze zdavnaj pokazal prst in rekel zbogom rupetina..

 

 

aja saj sm

 

 

 

sori, nazadnje ko sem bil na dunaju so blo lokali polni, ajde v kaki ekskluzivni restavraciji si lažje dobil mizo brez pretirane vnaprejšnje rezervacije, ampak ni bilo videt, da se borijo s pandemijo, medtem, ko je pri nas bil že lockdown

 

na šentilju (maloobmejni, ne ta na AC) pa samo 2 avstrijska golobrada nabornika, SLO organov nikjer (no, v gostilno nisem pogledal)

 

avstrijci se morda na internetu borijo proti pandemiji

irl pa se, vsaj na dunaju, ne

Povezava do prispevka

je pa hecn kolk ljudi vidiš tud samih v avtu pa z masko :rofl: enim res sam omeniš policijo pa kazni pa bi še drek svoj jedl. prejšn tedn so me ustavl, čez rdečo sm šou peš, na drugem križišču pa kibla policijska nism vidu, pa so me sprocesiral za unih 40€ in pol vprašanje zakaj nimam maske se čist lepo dal skomunicirat da sicer hodim po glavni cesti, ni pa 100m okol nobenga, maska lepo v žepu. policaji lepo rekl bravo, si ok, beži stran. zanimivo da bojo nakonc policaji najbolj rezonski ... pa ne hujskam proti kakim ukrepom, sam neki več pameti pa bo folk mogu pokazat ker ti kekci z masko v avtu bolš da se kr na CO2 bombo prklopijo pa zginejo ker bojo še janšo šli volit ko bo tega konc

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 32 minutami:

je pa hecn kolk ljudi vidiš tud samih v avtu pa z masko :rofl: enim res sam omeniš policijo pa kazni pa bi še drek svoj jedl. prejšn tedn so me ustavl, čez rdečo sm šou peš, na drugem križišču pa kibla policijska nism vidu, pa so me sprocesiral za unih 40€ in pol vprašanje zakaj nimam maske se čist lepo dal skomunicirat da sicer hodim po glavni cesti, ni pa 100m okol nobenga, maska lepo v žepu. policaji lepo rekl bravo, si ok, beži stran. zanimivo da bojo nakonc policaji najbolj rezonski ... pa ne hujskam proti kakim ukrepom, sam neki več pameti pa bo folk mogu pokazat ker ti kekci z masko v avtu bolš da se kr na CO2 bombo prklopijo pa zginejo ker bojo še janšo šli volit ko bo tega konc

 

aerosoli v avtu, preko klimatske naprave potujejo direktno v dom strajesih obcanov in ubijejo babico

 

zresni se

Povezava do prispevka

čuješ sej za top kalvarijo glede mask je že almighty WHO poskrbel na samem štartu marca, ko so javno rekl da jih ne priporočajo. pol smo pa mi, oziroma politika jih prepričal da jih bi vseen mel, ker vidmo da kitajci jih majo, čeprav so glih oni vse zafukal. neki v tem smislu je blo, ker se direkt spomnem WHO izjave, pol pa janeza ko ni poslušo in je že mel direktive iz EU političnih sfer da maske bojo

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Kam pa bi drugače z milijoni mask, ki so že prišle ali bile naročene? Mora narod zdaj te zaloge pokupit in pokurit.

to je blo kasnej, prvo pa je bil še tweet janše naj odstopi WHO predsednik. spet politično mešetarjenje. prvo ni jebu da so maske bullshit pol je pa reko dejmo raj prevzet WHO jaz in angela merkel :closedeyes:

Povezava do prispevka

@Crimson Shadow Ne, se je pa odvzelo stole, da lahko sedita največ dva za mizo, pa malo se jih je še dodatno razmaknilo. Zamenjalo se je sveže pečene rogljičke, ledene kave in skupne zajtrke s steklenimi kozarčki, ki imajo noter oreščke, piškote, itd., dodalo se je zapakirane manjše čokoladice, piškote in ostale sladice za eno osebo. Ostalo je sveže sadje kot prej, se pa ne dela več smoothijev.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 3 urami:

 

ka si je Bog mislil ko je ustvarjal Slovenca

 

Eh? Glede PCR testa ima popolnoma prav. PCR test je popolnoma neustrezen za ugotavljanje kužnosti/ ali je virus prisoten!

 

Še sam iznajditelj postopka je trdil ta metoda sploh ni primerna ali je posameznik okužen z "določenim" virusom!

 

https://www.globalresearch.ca/covid-19-rt-pcr-how-to-mislead-all-humanity-using-a-test-to-lock-down-society/5728483

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...