Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

svit reče pred 54 minutami:

Mednarodni MikeHunti in Cefizlji v 1 na 1 borbi proti COVID-u.

 

https://www.sorryantivaxxer.com/

 

Ker neumen post. Ne se jebat model. :avadodo:

Prov +1 ti dam.

Kam pa jazst spadam? Ker po večini se strinjam s tem, kar napišeta, ampak sem cepljen.

V kero taborišče bi me ti poslav?

uredilo bitje kool
Povezava do prispevka
svit reče pred 28 minutami:

V nobeno. Preberi še kakšen moj post (ali pa od koga drugega) ne pa samo MikeHunta in Cefizlja.

 

Prebiram si vse poste. Samo to konstantno posmehovanje mi gre že pošteno na kurac. Tukaj se folku posmehuje, odprem tvoj link (sej se mi je zdel, kaj bo. Klasične reddit fore, "dumb Trump supporter finally dead") se folku posmehuje, odprem zjutri ob kavi novice in bere članek ženske, ki vse sredine protestnike posplošuje z egoističnimi osebki, ki prefukavajo pse, ker jih pač lahko bajeda, verjamejo v reptile, ne verjamejo v evolucijo, ne verjamejo v virus, in podobne cvetke. Berem, kako je cepivo bajeda 100 % varno za nosečnice po eni raziskavi, torej idi v vrsto, gremo se špikat. Pa k je že glih tm, naj še svojga 15-letnega mulca pripelje s sabo, bomo še njega cepl, sej je itak stroka rekla, da je varno. Vladni govorniki pa itak podjebavajo ljudi že leto in pol, odgovorov na legitimna vprašanja pa ni na spregled.


Pustimo pa dejstvo, da še ni bilo zadosti časa, da se zadeve konkretno preučijo in da se spišejo neke konkretne raziskave, v katerih se upošteva vse. Pustimo to, da ima bajeda mladina po nekaterih izsledkih večjo možnost, da ga najebe od cepiva kot pa od virusa. Pustimo to, da nekateri utemeljeno ali ne, svarijo pred tretjo dozo.

 

Sej kaj pa vem, mogoče so res vse skrbi znanstveno neutemeljene, ampak treba je to ljudem nekako normalno razložit, ne pa da se jim smeje v faco, kao kako debili so, ker zastavljajo vprašanja ali pa niso 100 % prepričani v to, kar se govori iz strani bilokatere stroke.

 

Osebno se vedno bolj sprašujem, kaj se to dogaja. Prov uno deljenje ljudi, a si stoprocentno z nami al si pa zarukan kmetavzar s 60 IQja, nedokončano osnovno šolo in mejhnim kurcom.

 

Pa sej ne mislim samo tebe tukaj, da ne bo kake zamere, ampak tko nasplošno.

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 4
Povezava do prispevka

Zavarovalnice bodo po mojih informacijah sodno izpodbijale izplačevanje pogodbenih zavarovalnih vsot iz police življenskega zavarovanja vsem, ki so se cepili. S podpisom pri cepljenju nase prevzameš vsa tveganja. To, da se danes praktično vsaka plomba na zobu že šteje kot covid zdravljenje, je itak že samoumevno. Tako da ovčkam, ki imajo kakšne kredite za bajte, kjer so morali kot jamstvo vzeti življensko zavarovanje, želim vso srečo.

  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
svit reče pred 10 urami:

@drevored: ti ljudje so sami sprejeli napačno odločitev (ob pomoči taistih ljudi iz seznama, ki so razpihovali FUD, antiznanost in bullshit) in so zdaj mrtvi. Ne naslajam se nad njihovimi smrtmi, nisem jim želel, da končajo na tak način, vendar pač gre za instant karmo v njihovem primeru.

 

Koliko med temi je bilo takih, ki se zaradi zdravstvenih težav - npr. predhodna tromboza, HIV ali srčno popuščanje - niso smeli cepit? Da se izrazim kot ena političarka zadnjič: privoščim ti ventilator.

Povezava do prispevka
svit reče pred 10 urami:

ti ljudje so sami sprejeli napačno odločitev (ob pomoči taistih ljudi iz seznama, ki so razpihovali FUD, antiznanost in bullshit) in so zdaj mrtvi. Ne naslajam se nad njihovimi smrtmi, nisem jim želel, da končajo na tak način, vendar pač gre za instant karmo v njihovem primeru.

po čem ti sploh sklepaš, da so sprejeli napačno odločitev? Samo zato, ker jih ni več in so bili necepljeni? Kaj misliš, da bi bilo meni žal če ripnem od covida, da se nisem cepila? Definitivno ne, k pride smrt pride in to je to, kaj me boli kurac. 

Povezava do prispevka

Zanimivo je bilo opazovat, kako so skozi čas to temo uspeli zavzeti proticepilci. Po 500 straneh teme je od debate ostalo le repostanje slabih memov, objav twitter zdravnikov in komentiranje naključnih novic s ciničnimi enovrstičnicami. Seveda je bilo že od začetka jasno, da bo temu tako, ker argumentirana debata zahteva preveč truda in časa, v odgovor pa itak dobiš baražo prej omenjenih shitpostov.

 

Upam, da neizmerno uživate v bazenčku sebi enakih, kjer lahko nerazločno zahrulite in vam nekdo poda račkico.

 

Še bolj žalostno od vsega tega pa je dejstvo, da v takem primeru skoraj vedno profitira nekdo tretji.

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 10 minutami:

Zanimivo je bilo opazovat, kako so skozi čas to temo uspeli zavzeti proticepilci. Po 500 straneh teme je od debate ostalo le repostanje slabih memov, objav twitter zdravnikov in komentiranje naključnih novic s ciničnimi enovrstičnicami. Seveda je bilo že od začetka jasno, da bo temu tako, ker argumentirana debata zahteva preveč truda in časa, v odgovor pa itak dobiš baražo prej omenjenih shitpostov.

 

Upam, da neizmerno uživate v bazenčku sebi enakih, kjer lahko nerazločno zahrulite in vam nekdo poda račkico.

 

Še bolj žalostno od vsega tega pa je dejstvo, da v takem primeru skoraj vedno profitira nekdo tretji.

 

do you sense the irony in your post, at all, ali ti je bilo še to odvzeto skupaj z osnovnim samospoštovanjem?



LP

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 6 minutami:

FDA konference so zdej objave twitter zdravnikov? Al so z izrazom twitter zdravniki zdej označeni vsi, ki niso v skladu z "varna in učinkovita" narativo?

A to se nanašaš na en post od včeraj? Poskrolaj še malo gor in dol na tej isti strani. Videl boš 2 mema, fotografijo časopisa z Billom Gatesom, "muh antibodies" twitter post in malo prerekanja o res debilni provax spletni strani.

 

Del FDA konference, na katero se verjetno nanašaš, se imenuje "Open Public Hearing", kjer pustijo javnosti prestaviti svoje ugotovitve. Res pohvalen pristop, mar ne? Kljub temu, da je to del FDA sestanka, pa ne predstavlja njihovega uradnega stališča. Se pravi, tja se lahko prijavi vsak cefizl in predstavi svoj (necenzuriran) pogled. Seveda se potem zgodi, da drugi cefizli mislijo, da gre za FDA mnenje in veselo razglašajo svojo zmago po raznih forumih. A razumeš, zakaj se je tako izredno težko pogovarjat v tej temi?

 

MikeHunt reče pred 1 minuto:

 

do you sense the irony in your post, at all, ali ti je bilo še to odvzeto skupaj z osnovnim samospoštovanjem?



LP

Kje je ironija in kje manjka samospoštovanje? Iskreno ne razumem tvojega pointa. Lahko pojasniš?

Povezava do prispevka
UFO reče pred 11 minutami:

Jaz še nisem videl nobenega proticepilca. To da nisem cepljen, ne pomeni da sem proti cepljenju. Po drugi strani pa vidim veliko fašistov, ki vestno kategorizirajo druge.

 

MikeHunt reče pred 23 minutami:

 

do you sense the irony in your post, at all, ali ti je bilo še to odvzeto skupaj z osnovnim samospoštovanjem?



LP

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...