Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

cefizl reče pred 6 minutami:

 82,4% precepljenost 12+, drvijo proti zdravstveni katastrofi. 

 

Kaj bi bilo šele brez tolikšne precepljenosti, z varnim in učinkovitim cepivom, ki preprečuje, pardon, zmanjšuje, možnost okužbe in prenosa.......Vsi vemo da če bi pocepili še otroke, bi bilo stanje še boljše!

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 1 uro:

4t2ntpruept71.jpg

https://www.rtvslo.si/slovenija/biometricne-osebne-izkaznice-bodo-zaceli-izdajati-predvidoma-marca/600391

 

2021-11-09_22-03-00.png.6544fa6b335647a801cb4f2f5fa62645.png

 

yeah-right.jpg.e0bfeb27c9519ef46455817acb461ed4.jpg

 

Z novo osebno izkaznico boš lahko opravil vse zdravstvene storitve - beri: Lahko boš šel na n-ti jab proti najnevarnejšemu virusu v zgodovini človeštva in potem boš z biometrično osebno izkaznico lahko varno dokazoval PCT, ko boš faking varkiču ki po  varnostni politiki varuje varovan prostor pokazal svoj varno zamaskiran fris. V glavnem vsi bomo varni........pred nevarnostjo................hm kero že? V glavnem vsi bomo nesmrtni, ker bomo tolk varni. Garantira Hojsi, ker mora zunaj hodit varovan, kadar ga ne varuje mamika seveda in bi to varnost rad delil z nami.

 

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 2 urama:

 82,4% precepljenost 12+, drvijo proti zdravstveni katastrofi. 

 

kool reče pred 2 urama:

 

 

A to je tudi Simpsonov kompleks paradoks al?

 

Marketa reče pred 2 urama:

 

Kaj bi bilo šele brez tolikšne precepljenosti, z varnim in učinkovitim cepivom, ki preprečuje, pardon, zmanjšuje, možnost okužbe in prenosa.......Vsi vemo da če bi pocepili še otroke, bi bilo stanje še boljše!

https://www.rivm.nl/en/news/unvaccinated-covid-19-patients-in-hospital-nearly-20-years-younger-than-vaccinated-patients

 

 

Povezava do prispevka
moropfliposki reče pred 7 urami:

 

se ne spomnim kdaj sem sploh mel klopa, se praktično ne gibljem po šavju 

 

te nasvete sem našel na posnetku spodaj. poscrolaj nekje na sredino, boš našel video v katerem model iz zavoda za gozdove razlaga nekaj o klopih levo desno, pri 3:40 začneta o tem kako naj bi se odstranil. 

 

https://otroski.rtvslo.si/bansi/prispevek/1114

Fak, sem pogledal ta članek in se samo za glavo držim. Piše: Dobro se pregledujte tudi še nekaj dni po obisku "kritičnega sprehoda". Pa piše kako se moraš oblečt da ne fašeš klopa.....in v videu se en mladi junc šprica z BioKIllom :wacko: in ga nosi s sabo????? :wacko: Ne vem kerim retardom je to namenjeno? Hm, če bi jest to bral preden grem ven, nikol ne bi sploh šel nikamor. Pismu po branju tega članka je čisto  povsod kamor grem jaz kritično:wacko: in naj bi upošteval polno nekih retardiranih ukrepov (al  pa 3x špiknil za neko protekcijo). Hja sej zdej mi postaja jasno zakaj ta Corona kriza tko uspeva. 

Povezava do prispevka
Navedek

Na osnovi dejstev, da:

  1. COVID-19 za otroke in mladostnike ni nevarna bolezen,
  2. otroci niso superprenašalci virusa (1),
  3. so mRNA in vektorska cepiva v tretji fazi kliničnih raziskav in (morebitnih) srednjeročnih in dolgoročnih zapletov po cepljenju še ne poznamo,
  4. je njihova natančna sestava poslovna skrivnost,
  5. niso bile opravljane študije genotoksičnosti in kancerogenosti, kljub navajanju potencialno kancerogene substance v mRNA cepivu,
  6. gre pri tehnologiji mRNA in vektorskih cepiv za gensko terapijo in prvo masovno dajanje takšne terapije v zgodovini človeštva, ki nikoli do sedaj ni bila odobrena v preventivne namene, niti za manjše število ljudi, kaj šele za masovno uporabo,
  7. imajo ‘cepiva’ le pogojno dovoljenje za promet,
  8. proizvajalci mRNA in vektorskih cepiv ne nosijo kazenske in odškodninske odgovornosti za potencialne zaplete po cepljenju, ki imajo za posledico smrt ali trajno škodo,
  9. tudi država in zdravstveni sistem nimata odgovornosti za potencialne zaplete po cepljenju, ki imajo za posledico smrt ali trajno škodo,
  10. narašča število prijav smrti in hudih neželenih učinkov po cepljenju z mRNA in vektorskimi cepivi in
  11. da je učinkovitost COVID-19 ‘cepiv’ za preprečitev okužbe in prenosa bolezni nezadostna za ustavitev epidemije

člani Iniciative slovenskih zdravnikov

POZIVAMO K TAKOJŠNJI USTAVITVI CEPLJENJA OTROK IN MLADOSTNIKOV S COVID-19 CEPIVI v Sloveniji!

To je poziv zdravnikov, ki ZA ljudi želijo varen medicinski produkt, saj je eno od temeljnih poslanstev zdravništva – predvsem ne škoditi!

 

https://www.slovenskizdravniki.si/odprto-pismo/

 

a še zaupamo stroki, al je to že passe @ana

 

lp

Povezava do prispevka
Mitsu reče pred 15 minutami:

Fak, sem pogledal ta članek in se samo za glavo držim. Piše: Dobro se pregledujte tudi še nekaj dni po obisku "kritičnega sprehoda". Pa piše kako se moraš oblečt da ne fašeš klopa.....in v videu se en mladi junc šprica z BioKIllom :wacko: in ga nosi s sabo????? :wacko: Ne vem kerim retardom je to namenjeno? Hm, če bi jest to bral preden grem ven, nikol ne bi sploh šel nikamor. Pismu po branju tega članka je čisto  povsod kamor grem jaz kritično:wacko: in naj bi upošteval polno nekih retardiranih ukrepov (al  pa 3x špiknil za neko protekcijo). Hja sej zdej mi postaja jasno zakaj ta Corona kriza tko uspeva. 

 

Ko sem bil jaz otrok, so nam odstranjevali klope z vato namočeno v olje, kakšna pinceta. Klopasti smo bili pa kar naprej, verjetno sem mel v življenju na stotine klopov. Včasih sicer nihče ni delal panike zaradi klopa, tretiral se je nekako kot pik komarja.

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 15 urami:

Kritično razmišljam

 

zato žrem konjske tablete proti parazitom

 

tebe kvizlinga mam na sumu, da sam sploh nisi cepljen, ampak ti zgolj izredno diši ideja o zdravljenju prehlada s komunizmom

 

tko da kr lepo pokaži štempeljčke pol pa gremo dalje

 

lp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...