Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

@BuDi kar je očitno popolnoma resnično glede na to razglasitev epidemije in brez novih ukrepov. Mi pa ni jasno kako nekaterih ljudi ne moti, da vlada sprejema protiustavne ukrepe, ki so najbolj restriktivni za čase naših življenj. Res mislite, da bi bilo to samo sedaj in ne tudi vnaprej? Pa se strinjam, da so ukrepi potrebni, ker pri nas ne pomaga nič drugega.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

@BuDi kar je očitno popolnoma resnično glede na to razglasitev epidemije in brez novih ukrepov. Mi pa ni jasno kako nekaterih ljudi ne moti, da vlada sprejema protiustavne ukrepe, ki so najbolj restriktivni za čase naših življenj. Res mislite, da bi bilo to samo sedaj in ne tudi vnaprej? Pa se strinjam, da so ukrepi potrebni, ker pri nas ne pomaga nič drugega.

 

we shall see

Povezava do prispevka

Sej štekam da se aktivira določene segmente ob epidemiji, ampak to bi lahko naredili prej (ne vem točno kaj rabimo tule ZŠ) in glede na to, da so ukrepi enaki, se poraja motiv zakaj se to naredi. Upam, da so NVO in novinarji vklopili dodatno pozornost, če slučajno bodo JJ & Co zdaj kaj haral naprej. 

Povezava do prispevka
osis reče pred 2 urama:

Sej štekam da se aktivira določene segmente ob epidemiji, ampak to bi lahko naredili prej (ne vem točno kaj rabimo tule ZŠ) in glede na to, da so ukrepi enaki, se poraja motiv zakaj se to naredi. Upam, da so NVO in novinarji vklopili dodatno pozornost, če slučajno bodo JJ & Co zdaj kaj haral naprej. 

Oni so ves čas na 130% ko je JJ na oblasti. Bodo tudi nadure delali če bo treba. Glavni članek na spletnih portalih bo že če bo napačno prečkal cestišče.

Povezava do prispevka

Itak... največji del je bil sarkazem, po drugi strani pa tudi en delček ni sarkastičen, saj mi je dokaj žalostno, da so vedno navodila taka, da ljudje ne vejo po čem se ravnati. Nesojena mladoporočenca sta mislila, da se ne moreta poročiti zaradi omejitev (kar bi sklepal tudi jaz), uradna oseba (matičar) pa jih je čakal. To samo kaže na nejasne usmeritve in navodila s strani odgovornih. Stroške pa sta v vsakem primeru imela precejšnje.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 minutami:

Itak... največji del je bil sarkazem, po drugi strani pa tudi en delček ni sarkastičen, saj mi je dokaj žalostno, da so vedno navodila taka, da ljudje ne vejo po čem se ravnati. Nesojena mladoporočenca sta mislila, da se ne moreta poročiti zaradi omejitev (kar bi sklepal tudi jaz), uradna oseba (matičar) pa jih je čakal. To samo kaže na nejasne usmeritve in navodila s strani odgovornih. Stroške pa sta v vsakem primeru imela precejšnje.

Mah kriva je kura, ki ni vsaj poklicala na UE oz. matičarja in preverila kako in kaj. Meni se zdi normalno, ne glede na ukrepe, da se slišiš in zmeniš, ne pa da te enostavno ni.

Povezava do prispevka

- Vlada omejuje gibanje v nočnem času. Od 20. 10. 2020 začne veljati omejitev gibanja v nočnem času, in sicer od 21. do 6. ure. Omejitev so sprejeli zaradi poročil o pestrem nočnem dogajanju, je dejal Hojs. 

Kakšne so izjeme za gibanje v nočnem času?

- Prihod in odhod na delo.
- Intervencije: vse, kar je povezano z odpravljanjem nevarnosti ljudi, premoženja itd.
- Nujne zadeve: požare, izliv vode v naših objektih itd. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...