Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

berghaus reče pred 3 minutami:

Očitno, na fejsu že padajo podobne budalaštine.

 

Bolj sem mislil na to, da nekateri že jamrajo, da se jim bo snelo v fletih (garsonjerah). Že deluje psiho učinek tnala policijske ure.

čas je, da jim začnemo blastati: Janša nas zapira med štiri stene, WAKE UP SHEEPLE

 

 

 

 

 

skooos

Povezava do prispevka
osis reče pred 1 minuto:

Kot da je res tako težko bi doma med 21 in 6:00. Jaz sem že zdaj pa ni policijske ure. 

 

Je moje socialno življenje res tako lame?

Jaz imam precej socialnega življenja. Ampak večina vse čez dan. Ok, ko je bla kaka fešta, ampak te so itak prepovedane. Tako, da itak velja, da so med 21h in 6h zjutraj zunaj samo neki mutni tipi s slabimi nameni a ne? Kaj češ delat ob 2h zjutraj nekje na ulici, če nisi bandit!

Povezava do prispevka
chinasky reče pred 6 minutami:

kao pestro nocno dogajanje 

ne morjo pa niti podnev spedenat

par km iz ljubljane pa v nedeljo popoldan ob glavni cesti cela festa na fuzbal placu sred belga dneva

js upam da uvedejo policijsko uro, zraven so pa bazenski kompleksi in savne še kr odprte. ker so :avadodo:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 39 minutami:

Baje nas bojo po 21 uri policaji lovili po vseh zakotnih kotičkih mesta in redno bojo proti ubežnikom uporabljali tazerje!

mn3njalniški narkomani že panično kupujejo droge na zalogo, ker ponoči dilerji ne bodo delal

 

Janša reče pred 38 minutami:

nočni šihti odpadejo?

glih na šiht bo fajn it ponoč zdej

 

black187 reče pred 37 minutami:

A že lahko cinkaš sosede? Imam enega kimje ful za SDS, ga bom čakal da se zajebe nekje...

justdoit.jpg

Povezava do prispevka
Ascender reče pred 8 minutami:

Telekom začne uporabljati 5G (za ostale ne vem,od telekoma sem dobil email)

 

V kratkem porats COVID 19 okužb

 

coincidence ?

 

#tinfoil mask gloves whole body suit and hat on

 

lp

Pa še nedolgo nazaj smo svoj satelit izstrelili v orbito. Popoln nadzor!

Povezava do prispevka

Ali ima sploh katera država v Evropi strožje ukrepe kot mi? Torej nošenje mask povsod, omejitev druženja na šest oseb, prepoved gibanja izven regij, policijska ura že od devete ure dalje...

 

Mene tole počasi začenja skrbeti, ker ob tako psihopatskem predsedniku vlade kot je JJ, mi tole diši še na kaj več kot samo ukrepe za preprečitev širjenja bolezni.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...