Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Ja smo stari ampak se ne gre (le) o tem. Kje je rajanje celih ulic celo noč, kje je sprejem več tisoč ljudi na trgu v LJ, kje je ludnica na tribunah kot 2009, sprejemi na Brniku kot 99, 01? Včeraj so si dal par petk, par selfijev z mulci na tribuni, objava na IG in šli domov spat tako igralci kot "navijači". Daaaaaaleč je to od prejšnjih uspehov, ne gre samo za našo nostalgijo. Mislim, da ste nekateri pozabili za kakšno evforijo in vzudšje je šlo pred 14/20 leti. 

Povezava do prispevka

smo se ravno o tem včeri pogovarjal v kafani kjer se je gledalo in proslavljalo večino teh uspehov

 

včer je blo vzdušje k v teatru v kafani, vsi smo lahko sedel, dočim 20 let nazaj je blo to zuni na platnu, folka še pa još 

 

potem pa rajanje po celem mestu do jutranjih ur pa sprejem na Brniku itd

 

zdej pa uno aja gremo na EP ok lahko noč jutr služba, otroc itd :D 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 3 minutami:

smo se ravno o tem včeri pogovarjal v kafani kjer se je gledalo in proslavljalo večino teh uspehov

 

včer je blo vzdušje k v teatru v kafani, vsi smo lahko sedel, dočim 20 let nazaj je blo to zuni na platnu, folka še pa još 

 

potem pa rajanje po celem mestu do jutranjih ur pa sprejem na Brniku itd

 

zdej pa uno aja gremo na EP ok lahko noč jutr služba, otroc itd :D 

Pri nas dost identično. Po rekreaciji smo šli v lokal gledat. 

Pač na koncu smo mal poploskal, popil pjačo pa se steral domov :D

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka
kemik reče pred 27 minutami:

Veš da smo ful stari ko je 80% komentarjev "kok je blo včasih bolš kok pa uno"

Enmu mulcu k je dons 10 mu je isto kot nam takrat :D

 

Evforije pa takšne ne bo nikol več kot ob tistih prvih uvrstitvah, sej je blo že 2010 manj hajpa 

 

 

misliš rečt ko mikyx zmaga evropsko?

Povezava do prispevka
reder reče pred 8 minutami:

Ja smo stari ampak se ne gre (le) o tem. Kje je rajanje celih ulic celo noč, kje je sprejem več tisoč ljudi na trgu v LJ, kje je ludnica na tribunah kot 2009, sprejemi na Brniku kot 99, 01? Včeraj so si dal par petk, par selfijev z mulci na tribuni, objava na IG in šli domov spat tako igralci kot "navijači". Daaaaaaleč je to od prejšnjih uspehov, ne gre samo za našo nostalgijo. Mislim, da ste nekateri pozabili za kakšno evforijo in vzudšje je šlo pred 14/20 leti. 

Točno to ja. Folk je dost bl apatičen. 

Jaz sem doživel 2001 v Ljubljani pa pol še Brnik. 

To je bilo NORO. Kej takega ne bomo nikoli več videli pri nas, fakt. 

Ajde mogoče če se zmaga evropsko :)

Povezava do prispevka
K-man reče Pravkar:

Točno to ja. Folk je dost bl apatičen. 

Jaz sem doživel 2001 v Ljubljani pa pol še Brnik. 

To je bilo NORO. Kej takega ne bomo nikoli več videli pri nas, fakt. 

Ajde mogoče če se zmaga evropsko :)

Dej povej mi kako je blo ko je Slovenija zmagala basket na Evropskem? Sploh nimam v glavi, ker nisem spremljal. Vem da je blo ovi dan parada v Ljubljani, ko so prišli nazaj, ampak a je folku razvaljival pa so celo noč pili in peli? 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

pa niti ne imam občutek

 

ker ne bojo mel kej izgubit, vejo da so outsiderji in lohk sam pridobijo. Nismo zdej neki Angleži al pa Nemci, ki se bojo tresl pod pritiskom javnosti, naši lahko čisto brez obremenitev igrajo pa mogoče kej rata

 

je pa res da je selektor KEK in on ni sposoben igrat nekega atraktivenga nogometa

 

prot Dancm je bilo tocno to. Niso meli kej izgubit, sli so pa na 0 ?!?! 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

Dej povej mi kako je blo ko je Slovenija zmagala basket na Evropskem? Sploh nimam v glavi, ker nisem spremljal. Vem da je blo ovi dan parada v Ljubljani, ko so prišli nazaj, ampak a je folku razvaljival pa so celo noč pili in peli? 

Tudi jaz ne vem, ne gledam basketa.

Grem stavit, da ne tko kot 2001 uvrstitev na svetovno. :D

 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 1 minuto:

 

prot Dancm je bilo tocno to. Niso meli kej izgubit, sli so pa na 0 ?!?! 

men se bolj zdi da so se oni prov namerno skoncentriral na včerajšnjo tekmo in je bla tekma z Dansko samo en filler, ki ga je blo pač potrebno oddelat

 

psiha dela svoje, čeprav bi res lahk šli na polno pa je dost lažje to nardit proti slabši repki pred domačo publiko

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 11 minutami:

 

prot Dancm je bilo tocno to. Niso meli kej izgubit, sli so pa na 0 ?!?! 

Stojanović je edini, ki je sposoben kaj ustvarit v napadu, včeraj je blo to kristalno jasno, imel je kartone, Kek pametno ni tvegal in je prinesel željen rezultat.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 26 minutami:

Točno to ja. Folk je dost bl apatičen. 

Jaz sem doživel 2001 v Ljubljani pa pol še Brnik. 

To je bilo NORO. Kej takega ne bomo nikoli več videli pri nas, fakt. 

Ajde mogoče če se zmaga evropsko :)

Kere fotrovske debate :lol:

Doživel sem vse štiri uvrstitve in vsaj meni osebno sta bila evforija in feeling progresivno šibkejša z vsako uvrstitvijo. Kar je itak logično, prvega ne pozabiš nikoli in te fore. 

Ukrajina je bila čista ludnica v vseh obzirih in to se ne more ponoviti nikoli več, sredi noči po zasneženih cestah z renault4 na letališče.... bolanija. Brnik 2001 je bil samo ponovitev in je bilo že manj zanimivo, potem pa še vse kolobocije na prvenstvu ki so mi zasrale kult reprezentance. 2009 je bil meni osebno top ker mi je bila neizmerno všeč tista skupina igralcev, sami proti vsem, umazanci tipa Novakovič in Handa, res fakini prve kategorije. Njim sem prav privoščil, in kot je že nekdo pred mano zapisal so tudi samo svetovno odigrali za vse najvišje ocene, zmaga proti ALG, nezaslužen remi proti USA in Anglija se je reševala proti nam... vrhunsko. Včeraj sem mirno gledal tekmo, zaslužili so si to evropsko, par tekem so odigrali res dobro, suvereno proti Fincem, zmaga doma proti Danski in rutinirani tekmi proti Ircem... vidim napredek v igri, imamo pa nabor igralcev kakršnega imamo. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 41 minutami:

Ja smo stari ampak se ne gre (le) o tem. Kje je rajanje celih ulic celo noč, kje je sprejem več tisoč ljudi na trgu v LJ, kje je ludnica na tribunah kot 2009, sprejemi na Brniku kot 99, 01? Včeraj so si dal par petk, par selfijev z mulci na tribuni, objava na IG in šli domov spat tako igralci kot "navijači". Daaaaaaleč je to od prejšnjih uspehov, ne gre samo za našo nostalgijo. Mislim, da ste nekateri pozabili za kakšno evforijo in vzudšje je šlo pred 14/20 leti. 

 

Kar js hočem rečt je da je blo včasih vedno vse bolje kar se teh stvari tiče. Itak pa ne vem, od koga vi to evforijo pričakujete? 2000 in takrat smo bili mi del te evforije, zdej pa niti sami nismo evforični ampak to nekako pričakujemo od naroda, čeprav smo mi narod. :D

 

SLO fuzbal je mal passe, repka tut, folk sploh main charakterjev ne pozna, ne pozabit da se je še leto dni nazaj smejalo tej ekipi v smislu kok so zanič. 

Poleg tega se je fokus mal shiftal na basket imo. 

 

 

Povezava do prispevka

Ja, js pa samo to pravim da so nam fotri isto pravl za nekej iz  XX let nazaj ampak je nas (torej mlajše) za to čist bolel kurac in nam je blo popolnoma fino tako kot je bilo, uživaš v tem momentu. Poleg tega gremo zdej "že" X-tič na neko veliko tekmovanje, kokrat se pa lahko še tako razveseliš tega tako kot prvič ali drugič. 

 

Kot odrasel se recimo zdej veliko bolj veselim tega, da grem z momci v nemčijo gledat tekme, kot pa česarkoli drugega. :D

 

Povezava do prispevka

Reprezentanca je od 2010 dalje tavala v temi, nobenega ni vec zanimalo. Tudi EURO je z razsiritvijo izgubil veliko prestiza, pol evrope je tam. Pac realno je dosti manjsi uspeh od prejsnjih uvrstitev - pa vseeno super rezultat, ampak menim da nam je realno mesto med 24 ekipami in je vse drugo neuspeh (in tako je bilo tudi vse skupaj dojemano). Sem vceraj razmisljal, in realno mi je mar 3/10, tbh se bolj sekiram ce MB remizira proti rogaski, kot pa ce bi vceraj izpadli.

Povezava do prispevka
kola reče pred 16 minutami:

Reprezentanca je od 2010 dalje tavala v temi, nobenega ni vec zanimalo. Tudi EURO je z razsiritvijo izgubil veliko prestiza, pol evrope je tam. 

Ne samo pol evrope, tud tretjina azije sodeluje v kvalifikacijah. Kaj imajo Kazahstan in Izrael za iskat v UEFI .....??

Povezava do prispevka

del problema bi znal bit tud v tem, da so hrvati tak dobri v fuzbalu zadnja leta. srbi so nas tud naguzili pred kratkim da je blo hudo. albanija se je kolo pred nami uvrstila na euro ... kar hočem rečt je, ne moreš sedet v kafani oziroma kjerkol v SLO pa bit evforičn za euro, ko pa je za vsakim vogalom en hrvat ki mu gre na smeh :D

also ban fauzo

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Sej zame tud Turčija ni Evropa. Rusijo bi isto dal raje v Azijo za fuzbal. 

 

Ne vem, okrog četrtina Rusije je v Evropi, prav tako večina prebivalstva.

 

Turčija ima pa samo nekaj procentov ozemlja v Evropi. 

 

Tako da so večji argumenti, da Rusija ostane pod okriljem Uefe kot pa Turčija. Saj ne, da se je v bližnji prihodnosti kaj preveč bati za to, kje bodo igrali. Ko bo vojne konec pa tudi možno, da bodo res šli pod azijsko zvezo, ker jih v Evropi noben več ne bo hotel. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...