Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Kosinus reče pred 13 urami:

Kaj pa naj, ko rukne, rukne. Jaz sem bil ravno pod tušem, ko nas je stresel potres 5. stopnje, 2019 je bilo to. Sem že mislil, da se je nekdo zabil v bajto.

 

Ja, saj vem, da ne moreš nič naredit, samo smešno mi ga je bilo gledat kot bi lepo malo telovadil medtem ko se voda zliva dol po stolpnici. 

 

Drugače pa kolikor sem gledal posnetke večina folka čisto normalno odreagirala brez panike, so že navajeni potresov. Pa stavbe imajo tudi dobro zgrajene, da se jih je večina samo nagnila kot stolp v Pisi ne pa čisto porušila in je veliko večja možnost, da bodo prebivalci preživeli.

 

In na srečo ni prišlo do tsunamija, ki bi vse samo še poslabšal.

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 urami:

Podcenjuješ koliko škode je naredila ZDA po celemu svetu, da se to ne bi dogajalo :)

 

Če bi bilo hejtanje Murice potem sestra verjetno ne bi bila Georgia Bush. :) 

 

 

No, saj to ni še nič v primerjavi z Brazilci. :D 

 

https://www.planetfootball.com/quick-reads/an-xi-of-the-brazilian-players-with-the-weirdest-names-pikachu-gandhi

 

pa še ena XI

 

Si predstavljaš, da imaš v obrambi shita in fucksa, what could go wrong? :D  

 

BraziliansXI-2_3286684b.jpg?imwidth=1280

 

 

Za Fluminense pa igra John Kennedy, ki je lani tudi zabil odločilni gol v finalu Copa Libertadores.

 

Also, kakšno leto nazaj je imel Football talent scout seznam brazilskih talentov in tam so šele neka smešna imena. Žal zdaj ne najdem. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče Dne, 25. 3. 2024 at 23:06:

Fenerbahče bo naslednji torek na izredni skupščini kluba odločal o morebitnem izstopu iz turške lige po napadu navijačev Trabzonspora na njihove igralce prejšnji teden. 

 

Turški mediji pravijo, da obstajajo možnosti, da bi se pridružili La Ligi, Ligue 1, Eredivisie ali belgijski ligi. Ne vem, kako realno je to, ker katerakoli ekipa bi zaradi njih izgubila svoje mesto v domači ligi verjetno ne bi bila ravno vesela, tudi drugi klubi se ne bi nujno strinjali s tem zaradi daljših potovanj na tekme in turških navijačev, od katerih nikoli ne veš, kaj pričakovati. Po drugi strani so pa prav ti njihovi milijoni navijačev lahko razlog, da bi se jih kakšni ligi zdelo vredno sprejeti. 

 

No, saj verjetno ne bo na koncu nič iz vsega skupaj in bodo ostali.

 

 

Zaenkrat ostajajo, a kolikor razumem so še vedno možnosti, da bi se priključili drugi ligi.

 

Fenerbahce members have voted against a proposal to withdraw from the Turkish Super Lig.

 

"In all our meetings, the least preferred option was to withdraw from the league," said chairman Ali Koc.

 

"The reason why this option is not wanted is that people think we would have to deal in the lower league with the same things we deal with here.

 

"We are taking this option off the table until the general assembly at the end of the season."

 

https://www.bbc.com/sport/football/68718741

 

 


To je pa iz njihove uradne strani.

 

https://www.fenerbahce.org/haberler/kulup/2024/4/our-historical-extraordinary-general-meeting-was-held-with-a-great-participation-of-our-members

 

As a result of the voting, the Board of Management was given full authority for 4 items:
 
1-The 2023 Super Cup match should be postponed to a suitable date and a foreign referee should be appointed. Otherwise, we will not play the match or we will play with the U19 team.
 
2-Starting from next season, we will not participate in the Turkish Cup for 2 seasons or we will participate with the U19 team.
 
3- Regardless of the decisions to be made regarding our football activities in Turkey, to determine the necessary road map and implement for our foreign football structuring.
 
4-To apply to the relevant boards of UEFA and FIFA to take the necessary actions.

 

 

Še en update: turška zveza je zavrnila zahtevo, da bi se Super Cup preložil, tako da bo odigran v nedeljo in bodo proti Galatasarayu igrali z U19 ekipo.

 

https://www.aa.com.tr/en/sports/fenerbahce-to-play-turkish-super-cup-match-with-u19-team/3183046

Povezava do prispevka

Kaj si nor kaj sem jaz moral gledat danes. Bayern čisto propao.  Če sem še mel vsaj malo upanja, da bodo proti Arsenalu se znali upirat je danes vse spuhtelo. Ta Bayern bo fasal petardo od Arsenala, najmanj. 

 

Vodijo 2:0, nato pa v dobri minuti dobijo 2 gola in potem 40 minut  nič od nič, samo še brezglavo laufanje po terenu in seveda še 3 tji prejeti gol, ko nihče ni šel na žogo. 

 

še Murija bi preživel, če bi le te kurce spravil v red. 

Povezava do prispevka

Neverjetno kako poceni dobivajo gole, same osnovnošolske napake. Davies, Upa, Kim so totalno izgubljeni, Laimer in Goretzka na sredini pa sta sramotna. Zastopm, da noben od njiju ni kreator in da nista sposobna normalno ustavt žoge ter je podat 10m naprej, ampak da pol tud v fazo obrambe nista sposobna držat sredine mi je pa grozno. 

 

Mislm, da nas bo do konca sezone tud Stuttgart prehitel.

uredilo bitje skvedr
Povezava do prispevka

Ma saj Kimmich tudi porazen. Skoz nekaj v sredino rine in v obrambi ga nikoli ni blo nazaj. 

 

Če bo šlo tako naprej bo še uvrstitev v LP za naslednjo sezono resno ogrožena.  Ali se danes Stutgart izenači po pikah ali pa BVB pride na -4 in še 6 krogov do konca. Neodločeno sigurno ne bo. In potem je tu že RB leipzig na -7. 

 

in finale drugo leto je seveda v Münchnu, tako da Bayern 2025 v Ligi Evropa bi res bila sramota brez primere za klub. :lol:  

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...