Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Karim reče pred 3 urami:

koliko bi imel šele zadetkov če bi bil sposoben cabnit na gol. Pri Realu ima okoli sebe igralce, ki mu pripravljajo priložnosti in prostor, grem stavit, da bi imel npr. Leao dvakrat več golov kakor on, da ne govorim o Mbappeju. me zanima na kateri poziciji bosta igrala Vini in Mbappe drugo leto. Rodrygo bo fix sedel, ker Vinija ne upa nihče posesti.

A ti sploh gledaš tekme ? Ce kaj si Vini zna sam pripravljati priloznosti. Valjda ne bo nihce posedel gralca, ki je blizu vrha vseh lestvic G+A. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 14 minutami:

Dembele pa seveda classy pri proslavljanju idiote crni


da messi ce zabije barci ali cr ce zabije proti unitedu/realu ne proslavlja je jasno, zakaj se to pricakuje od nekih random igracev pa ne razumem cist.

Povezava do prispevka
wuzi reče pred 29 minutami:


da messi ce zabije barci ali cr ce zabije proti unitedu/realu ne proslavlja je jasno, zakaj se to pricakuje od nekih random igracev pa ne razumem cist.

 

Saj mene ne moti proslavljanje proti bivšim ekipam, samo ne tako kot bi osvojil CL, potem ko si dal svoj drugi gol v 30+ tekmah. :rofl: 

Povezava do prispevka

Dembele ni ravno plačan za to, da zabija. :D No, saj, ko ga jebe. Samo, da gremo naprej pa upam, da bo užival v Parizu v "lovljenju CL" tako kot je Neymar v iskanju Ballon d'Or. 

 

Raphinha me zadnje čase dobro demantira in sem dejansko vse bolj naklonjen temu, da bi ga obdržali. Sploh ker ne bomo mogli porabiti kaj veliko od denarja, ki bi ga dobili od njegove prodaje. 

 

Škoda, da sta Roberto in predvsem Christensen dobila rumena, ampak skupno smo jo kar dobro odnesli glede na to, da je bilo pol ekipe v nevarnosti. Širina na sredini bo kar trpela na povratni, Gundo-FDJ-Pedri bodo verjetno začeli, potem sta pa samo Fermin in Romeu opciji s klopi. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
wuzi reče pred 9 urami:


da messi ce zabije barci ali cr ce zabije proti unitedu/realu ne proslavlja je jasno, zakaj se to pricakuje od nekih random igracev pa ne razumem cist.

 

CR proti Unitedu kar veselo proslavlja.

 

Ne vem, mene pa moti in se mi zdi lepa gesta če igralec ne slavi proti bivšemu klubu. Sploh če je leta nakladal da je to njegov sanjski klub, ga je 5 let zelo bogato plačeval in bil zelo potrpežljiv, ko se je zaradi nešportnega življenja 5 let vlačil po bolnicah. Takoj ko je bil 2 meseca zdrav je začel izsiljevati za novo pogodbo, mu je klub še to vtaknil v rit ampak mu še vedno ni bilo dovolj in je spet začel izsiljevati dokler ni dosegel edino kar mu je pomembno - bogato pogodbo nekje drugje. Se mi zdi malo neokusno, seveda pa idiote crni nima takih kapacitet v glavi, da bi tako razmišljal. Škoda da Barca nima pravih navijačev, da bi ga počakala lepa dobrodošlica naslednji teden. Razumem pa da se nekomu to ne zdi pomembno. Itak pa je super da je šel, imamo boljšega igralca za to pozicijo. Škoda da ga ni Araujo po nesreči z kakšnim štartom poslal na tribuno k Figu.

 

Po dolgih letih velika zmaga v LP. Veseli predvsem, da se je bila ta ekipa sposobna dvigniti po obeh golih katarcev ko je že vse kazalo, da bo nov potop kot vsako leto. No, ta ekipa se je pobrala, zabila gol in naprej igrala dobro, ekipe izpred 5 let bi povesile glavo in dobile še ene 2 komada. Pohvale Xaviju in igralcem. Je še daleč od gotovega ampak predvsem psihološko velika zmaga. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

V španskem medijskem prostoru se je v zadnjih letih zvrstilo kar nekaj incidentov, ki niso pravi nič popravili vtisa, da je rasizem eden od bolj perečih problemov v španskem nogometu. Pred včerajšnjo tekmo lige prvakov med Paris Saint Germainom in Barcelono je bil gost Movistarja nekdanji argentinski vratar in nekdanji pomočnik Diega Simeoneja German 'Mono' Burgos, ki si je pred tekmo privoščil zelo neotesano in primitivno šalo na račun mladega zvezdnika Barcelone Lamina Yamala.

 

"Če se mu v nogometu ne bo izšlo, bi lahko končal na semaforjih," je povedal Burgos, ki je pri tem meril na 'artiste' v križiščih, ki za nekaj drobiža izvajajo različne trike z žogo in so v veliki večini nešpanskega porekla.

 

Dobro, da se ni tako "pošalil" na račun borca proti rasizmu Vinija. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...