Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Shadow reče Pravkar:

lagano sportski nabili tuljote :D 

 

kroselj precej bolse ku pinta

ni blo glih lagano ne :D grd hokej ampak vsak čast kak so borbal dans, Krošelj pa odličen. Potem ko je pojedu iz prvega strela gol prejšnjo tekmo je nor

 

zdej pa glede na to da so Huni zgubil od Drakule mormo lepo še Japonce spečt pol pa mogoče tut lahk s Huni zgubimo

Povezava do prispevka

psst, sej noben ni vidu :D sam ja, igra je obupna, dobro da nismo v elitni diviziji. Vse se igra pocasi, prehod v napadalno tretino je kot da bi nekdo upalo slow motion, pa postavt napada tud noben ne zna. Se dump&chase ne dela :lol:

 

japanci so pa korejce zmagali. Je kr lepa sansa zdej dobit #1

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

carsko, dve ligi, ki potrebujeta denar :wub: vsaj enkrat so fuzbal bogovi naklonjeni

 

A italijanska tudi dobi 5 ekip? Kako to sploh izračunajo, samo uspešnost posamezne lige v evropskih tekmovanjih v zadnji sezoni al?

 

edit: točno to je ja, sem uspel pogooglat :D

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

ragnick pa tudi odpade kot nov trener bayerna. Zdaj pa me res zanima kaj bo Eberl ščaral. Kaj bo pa Uli rekel na to, pa me ne zanima. Vedno ko se oglasi samo še bolj drek zmeša. :&

 

edit: pa še finale CL je v Münchnu naslednjo sezono... 

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka
Majek reče pred 10 urami:

ragnick pa tudi odpade kot nov trener bayerna. Zdaj pa me res zanima kaj bo Eberl ščaral. Kaj bo pa Uli rekel na to, pa me ne zanima. Vedno ko se oglasi samo še bolj drek zmeša. :&

 

edit: pa še finale CL je v Münchnu naslednjo sezono... 

 

Hebeš Ulija, tip se pred eno najpomembnejših tekem sezone loti srat po Tuchlu, mislim wtf, kdo pri zdravi pameti gre to delat? Hkrati pošlje super signal potencialnim kandidatom za novega trenerja, kakšen treatment lahko pričakujejo... Ni čudno, da ne uspejo najti kandidata, če gobezdava starina take poganja.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 2 urama:

ni blo ne.

 

a jebiga u qurc naj gre

 

polfinale, na tem nivoju, proti neporaženem celo sezono, pač ne smeš podarit prvi gol

 

ampak vseen če bi izenačl na 1:1, bi lahk še zmagal na konc

 

pa še abraham zadn napad z glavo slabo zadel žogo

 

celo sezono sm užival kko je bayer poraze in remije proti konci tekme spreminjal v zmage, razen danes

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...