Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 12 urami:

:D a bo Interju še drugič ratalo izgubit proti Sassuolu v isti sezoni in naposled ne bodo izpadli? :D a majo slučajno kakega talenta, ki ga mislimo kupit poceni?

Za enkrat še vedno dobro kaže za izpad. Bojda kolektivna pogodba igračev veleva, da se v primeru izpada pogodba lahko prekine.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče Dne, 4. 5. 2024 at 14:59:

Kak gol Beckerja :avadodo: 

 

 

Roda že proslavljala uvrstitev v Eredivisie, potem pa Groningen v 95. minuti izenačil in jim prekrižal načrte. Še vedno imajo pa tri pike prednosti pred zadnjim krogom in vse v svojih rokah.

 

 

 

hah, še bolj zanimivo je bilo :D pa ta teden bo pokalo, ko medsebojno igrajo :D 

 

 

 

Povezava do prispevka

En vprašanje, kle boste vedl... A je spremenjeno pravilo za offside? Včasih se spomnem, da na svoji polovici ni bilo offsajda. Zdej sem pa igral FC24 FIFO... Pa se mi je že parkat zgodilo, da je dal nasprotnik, ker je zgubljal full vse v napad, tako da so bli vsi igralci na moji polovici in je bil offside. Kakor je meni znano, če so vsi igralci na na nasprotnikovi polovici ni offsajda, al sem jest to mal zajebal in to ne drži niti kdaj je? :) 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 urami:

En vprašanje, kle boste vedl... A je spremenjeno pravilo za offside? Včasih se spomnem, da na svoji polovici ni bilo offsajda. Zdej sem pa igral FC24 FIFO... Pa se mi je že parkat zgodilo, da je dal nasprotnik, ker je zgubljal full vse v napad, tako da so bli vsi igralci na moji polovici in je bil offside. Kakor je meni znano, če so vsi igralci na na nasprotnikovi polovici ni offsajda, al sem jest to mal zajebal in to ne drži niti kdaj je? :) 

Poglej si gol Raula proti Valencii finale lige prvakov, mislim da leto 2000. Tipicen primer brez offside na svoji polovici.

Povezava do prispevka

United vidim včeraj spet "dynamic and entertaining".

Sam, da ne bodo v nedeljo igral kot na steroidih, rabmo ta dinamičen in zabaven united :)

 

Vidm tud, da dobro delo opravlja bivši Arsenalov zdravnik, od včerajšnje klopi poznam samo Amrabata, fak, koliko poškodb majo.

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Tole z poškodbami v unitedu je next level. Kej takega lahko preživiš v SAF eri, kjer je not dajal neke momce in so lahko mogoče izvlekli 0:1, v tej razfukani ekipi brez morale pa nimaš pogojev. 

 

Poleg tega je včeraj prvič v karieri zaradi poškodbe tekmo izpustil Bruno. Achievement unlocked. 

Povezava do prispevka

Fargo, season 1 :lol:

 

Ne vem če je bilo omenjeno, Villas Boas je zmagal na predsedniških volitvah v FC Porto, dobil preko 80% glasov in tako končal 42-letno vladavino Pinto da Coste. Sicer sem bil na severu Portugalske prejšnji teden, tudi ko se je igrala tekma Porto-Sporting. Že dan prej ko so bile volitve je bila cela norišnica na televiziji, imeli so watchalong tekme Benfice in istočasno še živo sliko s stadiona Dragao in drugo kamero v avtu ki je sledil klubskemu avtobusu Sportinga iz Lizbone na poti v Porto :lol: In potem na tekmi še kamera nonstop na Villas Boasu ki je še sedel na svojem 'običnem' mestu na normalni tribuni, njegove reakcije na sodniške odločitve, itd. In seveda kako prejema čestitke od običnega folka, kot veliki dasa :mafija: Naslednji dan pa Gyokeres na naslovnicah vseh časopisov, ni namreč začel tekme, Amorim ga je menjal ob polčasu in je zadel dvakrat v dveh minutah za 2-2. Pošast. 

Sicer pa sem zasledil da se Bayern po vseh odbijanicah trenerjev zdaj zanima za Schmidta iz Benfice za katerega so celo pripravljeni plačati odškodnino, uradno ta znaša celo 30 mio € :lol: V Lizboni se temu samo sladko smejijo in ga bodo lastoročno dostavili zapakiranega če je to res, v nedeljo so se spet osramotili v Famalicau, 2-0.  

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 14 urami:

lol, zdaj videl rezultat Uniteda :rofl: Evans in Casemiro na CB????:w00t:

 

 

 

 

Se mi zdi, da je bila to že tretja tekma, kjer je Casi igral CB

Na vseh teh tekmah je bil zanič

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...