Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 22 urami:

slovenski Haaland zabija

 

vem, da sem ful krivičen, pa itak sem niko i ništa, zato je moje mnenje totalno nerelevantno, ampak...ta mirnost in kontroliranost pri štopiranju žoge, pripravi žoge na strel in udarec ob pravem času, so dokaz, kako pomembna je GLAVA (psiha) v športu.

 

Šporar recimo tega nikoli ne bo uspel naredit na tem nivoju, ker ima možganski vakum.

 

zato pa, YOLO, money can buy happiness.

 

vlaho reče pred 20 urami:

Kekec ga bo pa dal spet v igro v 89.min ko bomo zaostajali za 2 proti Malti

 

saj je že zadnjič na tiskovni konferenci modroval o 'doziranju tekem' zanj. :ododava: čudno da hrvaški in srbski mladiči z dvema letoma več na kontu lahko drmajo v ligah petice že leta in leta, le Slovenci moramo DOZIRAT tekme. :nicjasno:

 

Tijuana reče pred 8 urami:

Rezultat je bil 6-0 za mulce. 

 

fun fact; moj bivši trener je pri štiridesetih odigral sparing match s Slovenko, ki je bila takrat nekje med 50-60 mestom na WTA lestvici.

 

po kravati (6:0) je brez besed odšla s terena in je ni bilo več nazaj. :D

 

Shadow reče pred 3 urami:

jebeni Ehlers

 

popolnoma pričakovano.

 

provizorične priprave, nobene pripravljalne tekme, odhod tja v zadnjem možnem trenutku, neprestana improvizacija, totalno neresna zveza...

 

rezultat je fantastičen, če vprašaš mene. ali pa so Danci tako zanič?

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 31 minutami:

 

 

 

popolnoma pričakovano.

 

provizorične priprave, nobene pripravljalne tekme, odhod tja v zadnjem možnem trenutku, neprestana improvizacija, totalno neresna zveza...

 

rezultat je fantastičen, če vprašaš mene. ali pa so Danci tako zanič?

 

ma zveza je slabse organzirana ku random pgd podbrdo…

 

fantasticen rezultat. Danci majo mocno ekipo, 4 NHLovce, Ehlers je meu dobro sezono z Jetsi, do PO potem je poniknu. Sam celotna ekipa danske ma vec talenta nasploh. 

Itak ko se tej fantje poslovijo bo Slovenija tezko v B skupini ostala, kr delo je obupno z mladimi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...