Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 22 urami:

Torej je šel na koncu v edini klup, ki ga je hotel, navijači bodo pa to obrnili, kot da se je želel vrnit v Manure. :D 

 

ne zmanjšujem pomena njegovega prestopa v United, ampak zdaj pa dejansko res verjamem, da ga je Mendes ponujal Realu in je stari rekel ne. :D

 

ronaldinho reče pred 20 urami:

Valencia gol

 

sezona je še mlada, ampak kako je Bordalas spet zložil skupaj možičke na igrišču. :ododava: eden najbolj podcenjenih trenerjev v Evropi.

 

Aang reče pred 4 urami:

Vsi odpadki Barcelone bi bili Messiji v Arsenalu.

 

in b4 Brighton's player of the year Marc Cucurella sold to Arsenal for 50mil. :D

 

Zorz reče pred 1 uro:

Saj nekoč se je bilo zabavno norčevati iz arsenala, tole zdaj je pa že boleče gledat.

 

čakaj, da zdaj pride striček Conte. :ninja:

 

schatzi reče pred 1 uro:

234295957_10165511377325176_714203505040

 

verjetno edini moški na svetu, ki so mu s fotošopom pomanjšali kito pred objavo. :D

Povezava do prispevka

 

Zorz reče pred 1 minuto:

Rdeč je malo prehuda kazen, kaj mislite?

 

Kaj te vem. Dejstvo je da se je naredil širokega na liniji gola in preprečil z roko pot žogi, četudi se je odbila od noge.  Kjerkoli drugje na igrišču ne bi blo niti kartona pomoje, ampak na golovi črti ... 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 minuto:

 

 

Kaj te vem. Dejstvo je da se je naredil širokega na liniji gola in preprečil z roko pot žogi, četudi se je odbila od noge.  Kjerkoli drugje na igrišču ne bi blo niti kartona pomoje, ampak na golovi črti ... 

 

saj to mu pri meni daje popust, da je se žoga od stegna odbila v roko. ni kot da je izvedel prvino suarez. je pa res, da bi žoga končala v mreži, če se nebi dobila od roke.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 3 minutami:

Ne eno,  ne drugo ni done deal. In ginter je bolj za drugo leto, ko mu poteče pogodba.

 

lahko da sem narobe razumel, ipak moja nemščina ni na visokem nivoju, ampak kolikor sem razbral, se pogajajo za takošnji prestop. vsi bi bili bolj zadovoljni, kot bodo čez leto dni.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 2 minutama:

 

saj to mu pri meni daje popust, da je se žoga od stegna odbila v roko. ni kot da je izvedel prvino suarez. je pa res, da bi žoga končala v mreži, če se nebi dobila od roke.

ma ko bi vsaj imel roko na miru, tako pa je še v gibanju,

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 minuto:

 

lahko da sem narobe razumel, ipak moja nemščina ni na visokem nivoju, ampak kolikor sem razbral, se pogajajo za takošnji prestop. vsi bi bili bolj zadovoljni, kot bodo čez leto dni.

Takojšni prestop jim tudi ugaja, ampak Ginterju samemu se ne mudi nikamur, on je kolikor vem pripravljen ostati v gladbachu še eno leto. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...