Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Valverde je top igračina, ampak come on :D. Je pa meni definitivno najljubši igralec Reala. Upam, da ga bodo tudi prihodnji trenerji znali tako dobro uporabiti kot Carlo, ker če ga bo kdo hotel spremeniti v Modriča ali Kroosa bo problem. Na sploh se mi zdi, da sredina Valverde, Camavinga in tchouameni ne bo funkcionirala. Kdo bi pa potencialno lahko nadomestil Modriča ali Kroosa se mi pa tudi sanja ne...

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 3 minutami:

Kroos je pa v tej sezoni precej boljši kot v pretekli. Baje pa resno razmišlja o upokojitvi po koncu te sezone in zato tudi ne želi podaljšati pogodbe še za sezono ali dve. 

 

Toni Kroos v Barcelona:

71 touches

1 big chance created

6/8 accurate long balls

49/55 accurate passes (89%)

8/13 duels won (most)

5 tackles (most)

3 fouls suffered

 

 

Povezava do prispevka
rage reče pred 2 urama:

To jima nobenega smisla, Salahu ne bodo več sodili favla v PL v tem lajfu al kaj.

 

Aboslute joke, res...

Dobesedno obesijo se mu lahko v obrambi na dres, pa mu ne piskajo več favla.

To spodaj je skoraj definicija statističnega outlierja. Pa se mi zdi, da je letos še precej slabše.

 

 

FfNferHUYAEogrC.png

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Jaz ne vem, te stranski pridejo bolj ko ne na dopust na tekme, faking zraven je bil, pa ništa. 

Arsenal je imel letos že ene par takih situacij, meter od stranskega, pa nič.

Favl nad Fabinhem se je videl z lune, samo sodnik ga ni videl. Bilo je še par prekrškov nad Salahom pa nič. 

 

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 8 urami:

'this is anfield'

 

dodatna razlaga ni potrebna, ker tisti, ki smo realni in objektivni, točno vemo kaj to pomeni, na žalost


Truer words haven’t been spoken.

 

Če tekma ne bi bila na Anfieldu, Anthony Taylor sploh ne bi šel pogledati posnetka, kjer mu je v izgradnji napada do gola uspelo narediti ne samo eno, ampak tri napake.

Povezava do prispevka

Včeraj je Var Arsenalu tudi pomagal, na koncu bi dobil Leeds enajstmetrovko, pa Gabriel bil izključen, če nebi bilo Vara. 

Stranski je videl in sugeriral sodniku, bil je pa očiten prekršek Bamforda nad Gabrielom, ki je potem pustil noge v zraku med padanjem (idiotska poteza sicer), Bamforda ni zadel, je pa napadalec lepo odigral. 

Ta isti stranski ni videl očitnega ofsajda, po katerem je v naslednjem trenutku Leeds dobil enajsmetrovko, ko je Saliba igral z roko, Var pa tudi ni gledal 4 sekunde nazaj. 

 

 

Povezava do prispevka

A še kdo dejansko daje pomen zlatim žogam oz. nasploh individualnim lovorikam? Sam se že 10 let ne obremenjujem s tem, ker je večinoma pač popularity contest po zgledu tekmovanj za miss mokre majice ali kaj podobnega. Pa ko vidiš, da slovenski doktor daje svoj glas Cavanijem tega sveta. :D Da o glasovnicah kakšnih afriških kapetanov ali novinarjev ne govorim. :D 

 

Si pa Benz nedvomno zasluži, da ne bo kdo mislil, da sem butthurt ali kaj takega. Itak sem že v časih, ko je še bil CR v Realu govoril, da je underrated in ga niti večina navijačev kraljevega klupa ni dovolj cenila.  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...