Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 8 urami:

Všeč mi je, ko se pri teh debatah pozablja, da ima Inter tud poškodovane tri starterje + nič Gagliardinija na klopi

 

Se pravi glede na igro lah rečem, da bi Inter fix zmagal obe tekmi prot Barci če bi mel polno postavo, sreča za Barco, da nismo mel

 

Ja, samo vam ni bilo treba igrati zasanjanega Pikeja. 

Povezava do prispevka

Pique je vsaj nekoč bil hud igralec, ki je vedno dobro igral proti Interju. Mi imamo Acerbija.

 

Moj point je bil, da je neumno govoriti, kaj bi blo če bi blo drgač. Sploh glede na to, da že kake 8 let nismo imeli tako slabe obrambe (ne po imenih, ampak statistično). 17 prejetih golov v 11 Serie A tekmah, samo 4 Serie A ekipe imajo več prejetih. Pri vas je Xavi večji problem kakor obramba, ker če ne more tej obrambi zabit dovolj golov za zmago, potem očitno delajo nekaj narobe z Lewo, Raphinho in Dembelejem.

Povezava do prispevka

Na večini tekem če daš tri gole in ne zmagaš je težko kriviti karkoli drugega kot pa obrambo. :D 

 

Kaj je bil Pique včasih je zdaj pač nepomembno, trenutno je samo preplačan idiot, ki so mu vse druge stvari pomembnejše od fuzbala in sredi tekme misli na svojo novo ljubico ali kaj vem kaj. Njegovo postavljanje pri prvem golu je še pri kadetih nedopustno, kaj šele za nekoga, ki je 15 let igral na top nivoju in osvojil vse mogoče.

 

Acerbi je pa igral samo 5 minut. Verjetno bi bilo bolj pošteno, da bi igral celo tekmo namesto Skriniarja, potem bi se lahko reklo, da smo bili vsaj približno izenačeni. :D Čeprav sem siguren, da bi tudi boljše oddelal svoje od Piqueja, ker je še vedno vsaj profesionalec in sigurno ne bi tako zasanjano hodil po igrišču.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 urami:


Clovek dumpal 7 ekipo lalige za 15 ekipo eplja 🥹

 

Carrick pa v m'boro, da vidimo fanta

 

Ima neporavnane račune v EPL, očitno bi se rad dokazal: https://www.nytimes.com/2022/08/09/sports/soccer/unai-emery-arsenal-villarreal.html?referringSource=articleShare

Ponujali so mu tudi trenersko mesto Newcastla, ampak je takrat zavrnil in so pripeljali Howa.

Povezava do prispevka

Vem, da je samo Maccabi (čeprav niso tako slaba ekipa), ampak res dobri goli zvezdic v napadu. 

 

 

 

 

 

Letos je res na povsem drugem nivoju kot lani, zgleda ga SP motivira pa tudi prilagodil se je na novo okolje in Galtierov sistem, kjer igra bolj na sredini in ne na krilu kot lani mu tudi ustreza.

 

Me zanima, kako mora pizdit CR, ko vidi, da Messi še vedno lagano sportski zabija v CL :D Upam, da dobi SP, potem pa lahko gre odigrat še kakšno sezono v MLS, preden se bo začel sramotit kot portugalska diva. Čeprav po drugi strani je še 11 golov za njim v CL, tako da bi to lahko bila motivacija, da še ostane kakšno sezono v PSG in ga prehiti. Čeprav po mojem ni tako obseden z individualnimi dosežki in mu je tudi jasno, da bo nekega dne Haaland zelo verjetno prehitel oba. 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 minuto:

Vem, da je samo Maccabi (čeprav niso tako slaba ekipa), ampak res dobri goli zvezdic v napadu. 

 

 

 

 

 

Letos je res na povsem drugem nivoju kot lani, zgleda ga SP motivira pa tudi prilagodil se je na novo okolje in Galtierov sistem, kjer igra bolj na sredini in ne na krilu kot lani mu tudi ustreza.

 

Me zanima, kako mora pizdit CR, ko vidi, da Messi še vedno lagano sportski zabija v CL :D Upam, da dobi SP, potem pa lahko gre odigrat še kakšno sezono v MLS, preden se bo začel sramotit kot portugalska diva. Čeprav po drugi strani je še 11 golov za njim v CL, tako da bi to lahko bila motivacija, da še ostane kakšno sezono v PSG in ga prehiti. Čeprav po mojem ni tako obseden z individualnimi dosežki in mu je tudi jasno, da bo nekega dne Haaland zelo verjetno prehitel oba. 

 

 

Več virov je že pred časom pisalo, da se Messi drugo leto vrača nazaj v Barcelono.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Po 20 letih spremljanja teh igralcev bi pa lahko vedeli, da hoče igrati vsako sekundo. Ne zaradi nabijanja statistike ampak enostavno ker hoče biti na igrišču tako kot 99% vseh igralcev na svetu vendar ostali nimajo statusa kot Messi in se morajo rotirati/počivati medtem ko njemu to ni treba. Glede na intenziteto njegove igre pa itak nima smisla počivati, dvomim da je po takih tekmah zelo utrujen. 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 uro:

Cr je (bil) itak stat padder :D. Ne razumem no, zakaj je potrebno igrati proti nekemu Maccabiju celo tekmo samo zato, da  si nabiješ statistiko, namesto da bi hranil moči za bolj pomembne tekme. 

 

 

Saj zato pa igra v CL, kjer se še borijo za prvo mesto, ligo bodo itak gladko zmagali. 

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...