Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

2 dni nazaj se mi zdi da sm na radiu slišal kao promo za SP na TVSLO, kjer antikomentator Tomaž Hudomalj nekaj kao komentira fusbal pa neki brezveze. js bom zdle v kratkem vzel en IPTV, ki je 50€ za celo leto in bom gledal SP kjerkoli bom hotu. tukaj ne more noben ciganski operater zatemniti nič:sorcerer:

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 9 minutami:

2 dni nazaj se mi zdi da sm na radiu slišal kao promo za SP na TVSLO, kjer antikomentator Tomaž Hudomalj nekaj kao komentira fusbal pa neki brezveze. js bom zdle v kratkem vzel en IPTV, ki je 50€ za celo leto in bom gledal SP kjerkoli bom hotu. tukaj ne more noben ciganski operater zatemniti nič:sorcerer:

 

kjro si uzeu? 

 

also ce si ze probu,  dela ok? 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 36 minutami:

 

kjro si uzeu? 

 

also ce si ze probu,  dela ok? 

 

to mam js en iptv k ga mam že kakih 5 let minimum. itak mam sam zarad športa, ker so vse srbske, hrvaške, bih, mak, crnogorske Arene Sport in tudi Sportklubi. že samo to dvoje za 50€ na leto je odlično. maš pa seveda tud druge kanale, če te konkretno zanima če je kir kanal, me lahk vprašaš. lahk pa vzameš playlisto za 1 mesec 5€, 3 mesce 15€, 6 mescev 30€ in pa 12 mescev 50€. edino TV moraš met smart, ker ti pol naložijo celotno playlisto programov v katerokol pač aplikacijo, ki predvaja kanale. če te zanima kako jih kontaktiraš mi povej na ZS raje.

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 1 uro:

2 dni nazaj se mi zdi da sm na radiu slišal kao promo za SP na TVSLO, kjer antikomentator Tomaž Hudomalj nekaj kao komentira fusbal pa neki brezveze.

 

...naj bi pa komentirala (med drugim) tudi Marko Cirman in Andraž Golčer. tako da očigledno end of an era za določene dosedaj vseprisotne komentatorje. :D

 

also, THICC AF. :lol:

 

 

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 2 urama:

 

to mam js en iptv k ga mam že kakih 5 let minimum. itak mam sam zarad športa, ker so vse srbske, hrvaške, bih, mak, crnogorske Arene Sport in tudi Sportklubi. že samo to dvoje za 50€ na leto je odlično. maš pa seveda tud druge kanale, če te konkretno zanima če je kir kanal, me lahk vprašaš. lahk pa vzameš playlisto za 1 mesec 5€, 3 mesce 15€, 6 mescev 30€ in pa 12 mescev 50€. edino TV moraš met smart, ker ti pol naložijo celotno playlisto programov v katerokol pač aplikacijo, ki predvaja kanale. če te zanima kako jih kontaktiraš mi povej na ZS raje.

U, srpsko-hrvaški mutni posli. Na koliko napravah lahko gledaš? Čeprav če imaš playlisto, ki jo samo naložiš in nima logina llahko očitno na kolikor hočeš napravah to gledaš :)

Povezava do prispevka

to misliš istočasno da recimo gledaš 2 različna kanala na dveh različnih napravah?

 

ali pač na katerih vseh napravah lahk gledaš?

 

posamezni kanal lahk gledaš na SmartTVju(ti naložijo playlisto), na računalniku(dobiš playlisto na mail in jo pač zalaufaš z VLC playerjem), pa tudi na android telefonu sm že gledal preko njihove aplikacije

Povezava do prispevka
rage reče pred 18 urami:

Fant je bil pred par meseci star 23 let in sploh ne govori angleško

 

Razumem, da lahko v nekem španskem al pa portugalskem okolju kot latinoameričan čisto fajn funkcioniraš brez osnovnega znanja angleščine, mi je pa vseeno hecno, da v tako globaliziranem svetu, kjer dominira angloameriška popkultura, leta 2022 toliko mladih fuzbalerjev iz tega okolja ne zna dobesedno nič angleško...

 

Okej, nogometaši niso glih neki svetovljanski mladi intelektualci, pa v španskih in portugalskih klubih se s celotno  ekipo in ostalim osebjem kluba komunicira v domačem jeziku, samo bi vseeno pričakoval, da se ti fantje med odraščanjem v dobi  YouTuba, IG-ja, TikToka, gledanja ameriških serij in filmov prek vseh možnih platform itd. niso uspeli ognit vsaj osnovam angleščine. Kaj pol tudi ves omenjen medijski in popkulturni content v svojem privatnem lajfu konzumirajo izključno v španščini?

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 2 urama:

 

Razumem, da lahko v nekem španskem al pa portugalskem okolju kot latinoameričan čisto fajn funkcioniraš brez osnovnega znanja angleščine, mi je pa vseeno hecno, da v tako globaliziranem svetu, kjer dominira angloameriška popkultura, leta 2022 toliko mladih fuzbalerjev iz tega okolja ne zna dobesedno nič angleško...

 

Okej, nogometaši niso glih neki svetovljanski mladi intelektualci, pa v španskih in portugalskih klubih se s celotno  ekipo in ostalim osebjem kluba komunicira v domačem jeziku, samo bi vseeno pričakoval, da se ti fantje med odraščanjem v dobi  YouTuba, IG-ja, TikToka, gledanja ameriških serij in filmov prek vseh možnih platform itd. niso uspeli ognit vsaj osnovam angleščine. Kaj pol tudi ves omenjen medijski in popkulturni content v svojem privatnem lajfu konzumirajo izključno v španščini?

 

 

ja sej je use sinhronizirano

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 42 minutami:

Ajoj boljs da doma hokej gledas ne pa neki okol hodis laufat :D

zlomljeno?

 

neki tazga mi je rekla dohtrca, da ni za sportat :D je ja, mam operacijo 8.11

 

 

trpotec65387628363 reče pred 27 minutami:

Ja, ja. Raj priznaj da te je baba prefukala 😁

 

shh :ninja:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...