Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

reder reče pred 1 minuto:

Mogoče, ker so do sedaj igrali le amaterski kozojebi proti ekipi, ki je tam ker ima stadion na visoki nadmorski višini? 

 

Koliko enega jokanja povsod... Ja ni prav, da je Katar dobil SP in vsi vemo zakaj je tako, get over it ali pa ne glejte pa je. 

 

Noben ne joka, bolj se smejim, ker se FIFA sramoti. Saj ne, da jim je kaj pomembno, kakšno mnenje imam o njih.

 

Drugače pa bom danes pogledal Nizozemce proti Senegalu pa mogoče z enim očesom zvečer Muričane proti golfistu Bejlu. 

 

 

Povezava do prispevka

Nimam nič proti žaljenju FIFE (in UEFE seveda), samo malo pri preseda konstantno jamranje in jokanje o Katarju ko hočem kaj gledati/brati o fuzbalu. Ja, narobe je da je tam SP ampak to vemo že 10 let, sedaj je kar je in se vsaj sam osredotočam na nogomet. Prejšnji in naslednji gostitelj SP-ja sta pa res kaj veliko boljša pa tam ni niti 1% tega obsojanja. 

 

Recimo, namesto da bi se govorilo o tekmi, je sedaj glavna novica, da Kane ne bo nosil kapetanskega traka z pedersko zastavo, big deal...

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Ma jaz se na nek način SPja kar malo veselim. Zimski čas me ne moti, ker poleti je že itak miljon drugih aktivnosti, pa celo par storijev ki so se nardili me zanim (england fail kot vedno, portugalska zarad ronalda in UTD kolonije, brazilija ma zanimivo ekipo), poleg tega je to zadnje prvenstvo dveh GOATov. 

 

Vzdušje mi je blo pa gnilo že v JARu z tistimi vuvuzelami, tako da nič novega :D IMO se bo po prvem tednu pomirilo to dejstvo, da gre za Qatar in bo potem dalje normalen potek in debate kot vedno. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

jaz Rusije 2018 nism gledal, ker je lih isti kurac k tole

 

 

Ja, samo jih takrat noben ni tako negativno izpostavljal, štiri leta kasneje so pa njihovi športniki izključeni iz vseh tekmovanj zaradi dejanj enega norca. Saj bomo videli, kako se bo spremenila retorika Fife in politike glede Katarja v bližnji prihodnosti.

 

Saj je Klopp zadnjič lepo povedal. Čas za "jokanje" in ukrepe proti SP v Rusiji in Katarju je bil takrat, ko se je delilo prvenstva, ne pa zdaj. Saj se tudi ne bi kaj veliko spremenilo, ampak noben ni šel na ulice zaradi tega kot npr. folk v Angliji zaradi ESL. Kar pa v bistvu samo potrjuje, da je klubski fuzbal pri navijačih svetlobna leta pred reprezentančnim.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
kemik reče pred 7 minutami:

Ma jaz se na nek način SPja kar malo veselim. Zimski čas me ne moti, ker poleti je že itak miljon drugih aktivnosti, pa celo par storijev ki so se nardili me zanim (england fail kot vedno, portugalska zarad ronalda in UTD kolonije, brazilija ma zanimivo ekipo), poleg tega je to zadnje prvenstvo dveh GOATov. 

 

Vzdušje mi je blo pa gnilo že v JARu z tistimi vuvuzelami, tako da nič novega :D IMO se bo po prvem tednu pomirilo to dejstvo, da gre za Qatar in bo potem dalje normalen potek in debate kot vedno. 

 

Meni so bile pa kul vuvuzele, ko sem se jih navadil. So me dodatno uspavale zraven bednih tekem. :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...