Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

DrMiha reče pred 9 minutami:

ostali so v letu 2018, fuzbal je pa šu naprej.

bloke je vedno težko prebijat. še posebno s tako ekipo, ki nima ravno neke penetracijske moči. koji kurac je ta brozoviĆ dobu nagrado za najboljšega wingerja. v čem je on najboljši? ne zna se odkrivat, ne zna tečt v prostor, ni dober na žogi ... vsakič ko ga gledam mi je slabo. Res je da ne gledam veliko italijanske lige ampak model je res tipičen ič napač

 

v zadnjih minutah prvega polčasa se mi je zdelo da bodo relativno zlahka odprli moroško obrambo, modrič je zlahka našel prostor in podal par res perfektnih žog. nekako nisem računal na napadalski ič faktor. toliko nahajpanega dreka kot je med balkanskimi napadalci težko najdeš kjerkoli drugje. 

uredilo bitje zzarafrustra
Povezava do prispevka
green_eye reče pred 18 minutami:

Precenjeni in prepotentni Hrvati ko vedno.

 

Če kdo kaj bere njihove forume/portale je več kot očitno, da so kolektivno poleteli v višave po prejšnjemu SP-ju in se imajo sedaj za favorite za osvojitev. Saj so dobri ampak to je hudo pretiravanje in ne bom presenečen, če izpadejo v grupi potem pa itak sledi kriza brez Modrića. Saj podobno je bilo po 1998.

Povezava do prispevka
zzarafrustra reče pred 1 uro:

bloke je vedno težko prebijat. še posebno s tako ekipo, ki nima ravno neke penetracijske moči. koji kurac je ta Brozović dobu nagrado za najboljšega wingerja. v čem je on najboljši? ne zna se odkrivat, ne zna tečt v prostor, ni dober na žogi ... vsakič ko ga gledam mi je slabo. Res je da ne gledam veliko italijanske lige ampak model je res tipičen ič napač

 

v zadnjih minutah prvega polčasa se mi je zdelo da bodo relativno zlahka odprli moroško obrambo, modrič je zlahka našel prostor in podal par res perfektnih žog. nekako nisem računal na napadalski ič faktor. toliko nahajpanega dreka kot je med balkanskimi napadalci težko najdeš kjerkoli drugje. 

:lol: a bejž no bejž, a to si čisto sam ugotovil?

Pa sej ne da je Brozovič zadnji vezni, ampak ja, carry on Zdenko.

Povezava do prispevka

Drugič naj se Švabi raje ukvarjajo z treniranjem kot pa z trakovi pa mogoče ne bodo spet izpadli v skupini.

 

Rodri mi je ok kot stoper glede na alternative ampak bi ga raje videl namesto penzionista (je pa res, da je bil načeloma v repki boljši). smešno da igra Asensio ampak tudi tam ni nič pametnega razen če bi poizkušal z Ferranom/Fatijem na 9ki tako, da razumem do neke mere. IMO je tu preveč igralcev, ki hočejo žogo v nogo in nobene globine kar jih bo teplo kot že večkrat. A Carvajal je poškodovan ali Lucho trolla?

FiQXj_mVQAEu5eE?format=jpg&name=900x900

 

 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...