Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

maksi reče pred 1 uro:

lol, koga sploh zanima, že itak je že preveč fuzbala

na shemah s sportklubom ni nikoli preveč fuzbala :closedeyes: tbh verjetno najslabši skupek dveh besed v zgodovini jezikov: preveč fuzbala.

Fifa bi morala objaviti: 2025 Slovenia will be at the World Cup

Beni :avadodo: Pizda Čerin :avadodo: Čeferin :avadodo:

Povezava do prispevka

Saj meni ta koncept klubskega SP ni tako idiotski kot Liga nacij in razširjenje (uničenje) Eura in SP, kaj šele normalni SP vsaki dve leti. Od vseh teh bedarij se mi klubski SP zdi še najbolj zanimiv. Če bi skenslali omenjene bedarije in uvedli ta SP ne bi imel nič proti ampak tega ne bodo storili ampak le dodajali tekme na tekme in turnirje na turnirje. Kak Klopp bo malo pojamral, storili pa proti temu ne bodo nič. 

Povezava do prispevka
reder reče pred 5 urami:

Saj meni ta koncept klubskega SP ni tako idiotski kot Liga nacij in razširjenje (uničenje) Eura in SP, kaj šele normalni SP vsaki dve leti. Od vseh teh bedarij se mi klubski SP zdi še najbolj zanimiv. Če bi skenslali omenjene bedarije in uvedli ta SP ne bi imel nič proti ampak tega ne bodo storili ampak le dodajali tekme na tekme in turnirje na turnirje. Kak Klopp bo malo pojamral, storili pa proti temu ne bodo nič. 

Vržejo nej prvenstvo pred začetkom klubske sezone. Namesto, da si imel pred covidom international cup al kaj je že blo, kjer so "velikani" igrali med sabo mal v USA, mal v Aziji, bi sedaj imel recimo v 2025 v USA (ker je 2026 tam tudi SP). Naslednji 2029 pri tistih, ki bodo imel 2030 prvenstvo (itak bodo ukrajinci).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...