Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Neymar's parties at the mansion where he lives in the town of Bougival, on the outskirts of Paris, exasperate many of his neighbors and that was clear in the celebration of his 31st birthday last Sunday, when some of them called the police to ask that the noise stop.

 

Le Parisien publishes this Saturday an extensive report in which the same mayor of Bougival, Luc Wattelle, who has his house near that of the Brazilian star of Paris Saint Germain (PSG), complains about what he describes as "an individual without respect" for the neighbors.

 

"It wasn't just a sound background, it was prodigiously annoying," explains Wattelle, who insists it wasn't the first time Neymar had been noticed.

 

In particular, he points out that when he organized another party to celebrate PSG's triumph in the French league, it lasted "until 5" in the morning.

 

The mayor feels disarmed in this situation because with the Brazilian international a fine of 135 euros for lack of civility has no effect, considering what he earns.

 

"At a certain point, we are going to open a procedure before the prosecutor for repeated disturbance of public order," he warns.

 

Last Sunday, from early afternoon, a neighbor of the five-story residence that Neymar has occupied since he arrived at PSG in 2017, warned that something was being prepared on a Facebook account that is used to share information with other inhabitants of the neighborhood.

 

The tone of the messages grew as the hours passed and some decided to call the forces of order, first the Municipal Police and then the National Police.

 

The officers who attended told them that the party was going to end at 9:00 p.m., but the testimonies collected by Le Parisien state that at 11:45 p.m. the "Happy birthday!" was still heard.

 

Enkrat kloven, vedno kloven. :D Japajade, ob devetih bodo končali, takrat se šele dobro začne. :rofl: Pa 100 evrov kazni. :lol: 

 

74ed030b-3f5e-4b65-8bac-660be15e742b_med

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 20 minutami:

Enkrat kloven, vedno kloven.

 

zakaj da Bog praviloma tako razkošen talent največjim možnim debilom? :)

 

ronaldinho reče pred 3 urami:

2-0, Galtier že pred tekmo predal s to obrambo 

 

IMO eden najboljših francoskih trenerjev. ampak v trenutku, ko je v slačilnici začel delati kompromise, je seveda povsem izgubil kompas. meni ga je škoda.

 

 

Povezava do prispevka

Sicer razumem idejo za tem, ker Lewa nima več hitrosti da bi igral klasično 9 kot je bil celo kariero. Vrjetno išče opcije, da izvleče maks iz njegovega talenta, ampak vseeno se mi zdi najbolj pomembno da zabija še naprej.

 

 

Obenem pa še opomin, da sta Gavi in Pedri stara 18 in 20 let :D Res upam da ne bo kakšnih poškodb, ker mislim da se ne zavedamo kaj imamo. Škoda da je Iliax odšel, se mi zdi da je bil nekako pravi v tistem momentu da bi lahko napredoval in dostojno zamenjal Busketsa

Povezava do prispevka

Araujo igra odlično, mislim da bi barca morala vedno imet takšne fizično izjemne štoperje, tisto malo igrat ga že naučiš

 

 

Ja, meni je zanimivo kako se Fati ne more pobrati, ker operacija meniskusa vseeno nebi smela biti tako huda kot recimo ACL

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 17 minutami:

Araujo igra odlično, mislim da bi barca morala vedno imet takšne fizično izjemne štoperje, tisto malo igrat ga že naučiš

 

 

Ja, meni je zanimivo kako se Fati ne more pobrati, ker operacija meniskusa vseeno nebi smela biti tako huda kot recimo ACL

 

Saj Araujo je ogromno napredoval "na žogi" odkar je Xavi prišel, da od njegovih začetkov v Barci B ne govorim, mu pa pomaga tudi, da ima zraven Danca, ki je odličen v tem elementu (no, seveda je tudi overall zelo dober CB). Nikoli ne bo tehnično eleganten CB kot Pique, a to je čisto ok. Tudi Puyol ni bil. Araujo ima veliko podobnih lastnosti (če bi sam odločal, bi bil že kapetan), obenem je pa tudi gladko najbolj atletski CB, kar sem jih videl v Barci.

 

Za Fatija je bila to prva tekma letos, kjer sploh ni igral. Ob pritisku podmornice verjetno Xavi ni želel riskirati z igralcem, ki fizično ni na nivoju. Raphinha je slabo igral, ampak vsaj defenzivno oddela svoje. 

 

Se pa v takšnih tekmah tudi lepo vidi, da Xavi ne zaupa klopi. Tukaj bo še treba okrepiti ekipo, kolikor se bo dalo s finančnimi omejitvami. Imamo 13-14 igralcev, od katerih sta dva poškodovana, ostali so pa bolj za številko. Zato pa tudi ne razumem, zakaj se podaljšuje povprečneže kot Alonso in Roberto, čeprav se bo njihove pogodbe za prihodnjo sezono lažje registriralo kot pa morebitne novince. Po drugi strani sem pa tudi vesel, da noben od njiju (da o kakšnem Garcii ne govorim) ni prišel v igro, ker verjetno ne bi odnesli treh točk. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...