Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Domen Makuc podaljšal z Barco (Janc naj bi prav tako podpisal novo pogodbo, čeprav še ni bilo uradno objavljeno, kolikor vem). Baje je bil zelo blizu odhoda v Aalborg, pa mu je potem Ortega pred časom dal šanso proti Kielu, kjer je bil igralec tekme in od takrat se je njegov status v ekipi spremenil. Čeprav je seveda še vedno težko priti do minut, ker ima pred sabo Cindrića.

 

Cule od malega. :) 

 

 

 

Povezava do prispevka

Precej povprečen nogomet včeraj,  nobena ekipa me ni posebej prepričala. Pri PSG-ju je bil daleč najboljši igralec Ramos, Messi in Neymar (zelo) slabo. Mbape je sicer poživil igro ampak tudi en kup napak. Bayern pa tudi precej medlo, zadnjih pol ure tekme so odigrali na nivoju Getafeja. 

 

Letos bi res privoščil Napoliju naslov. 

Povezava do prispevka

Jaz sem tudi za Napoli. 

 

Pa potem Benfica - čeprav brez Enza bo težko, pa po SP so tudi izgubili formo z začetka sezone. Že Brugge danes zna biti kar resna ovira. 

 

In potem še upam, da Dortmund in RBL presenetita favorizirane EPL klube. Realno gledano bodo pa oboji izpadli, če se pa že komu posreči bo pa potem letel ven proti Realu. :D  

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 19 minutami:

Pa potem Benfica - čeprav brez Enza bo težko, pa po SP so tudi izgubili formo z začetka sezone. Že Brugge danes zna biti kar resna ovira. 

Tudi jaz bi najbolj privoščil Benfici...BTW, a so še vedno pod tistim urokom? :lol: Sicer je tudi Brugge v izredno slabi formi, od SP ima, če se ne motim samo eno zmago, izpadli so v pokalu in nanizali nekih 10 remijev v prvenstvu :lol:

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 9 minutami:

weraziel confirmed "highlight pametovalec" 

 

silijo me da napovem 2-0 za cigane nocoj. bi napovedal 2-0 za cigane, pa je tekma ob sumljivem terminu, ki bo odgovarjal nam. da, nam. MAN UUUU 1-3 zmagovalec :mafija::mafija: 1000€ 

 

jest sm se pomojem zajebal, k sm s sodelavcem stavu obe posamezni tekmi, namest da bi samo kdo gre naprej.

 

pol pa vidm seznam igralcev za dons, pozabu sm, da ni martineza, pa spet bo wout v špici fak, ne vem sploh zakaj sem upal na martiala.

 

upam, da bo izenačeno al pa da jih nekak manche pofuka na kontre, k drgač se bom mogu skeširat za malco.

Povezava do prispevka

rad bi se pridružu s tabo v wout dissanju, ampak morm ugriznat jezik za eno samo tekmo ali dve, ker veš da nou camp in nizozemska je praktično ista stvar. tako da pričakujem dominacijo, štopanje, podaja, nato barikadiranje obeh cbjev in prosto pot za brunota in rashforda v nabijanju strelov iz 16m. nimajo puyola da bi prste v rit enmu tišal tak ko je znal. nimajo nič no. natepavajo tam cel cajt špansko ligo ko je v prostem padu kvalitete. prav si nardil da si glasn

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...