Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ČuriMuri annoyed nad odločitvijo v Italijanski ligi

 

“For me its a joke, knowing this 2 games from the end of the season is weird for everyone, even Juventus.”
“If you told me this before our games against Monza or Bologna we would’ve had a different approach to the league. We had to go all in on the Europa League.”
“I’m sorry for Allegri and their players because they earned those points on the pitch but the truth is the league is compromised. I don’t want to talk anymore about this, I’m sorry to them as they’re professionals”

Povezava do prispevka

To je samo vrh ledene gore te italijanske "športne" sodnije. Še naše krivosodje se jim lahko smeje.

 

Kot navijač Juventusa bi si želel vodstvo kot ga ima City, ki se pritoži in toži vse po spisku. Te gnide samo rit nastavljajo, jeben Allegri je bil edini, ki je oglasil.

Povezava do prispevka

Res je smešnica, včeraj sem najprej samo čukasto gledal na livescoru, kdaj je Juve uspel past iz 2. na 7. mesto :D

 

pa gotovo je tudi psihološko vplivalo na to, kako resno so določene ekipe vzele ligaške tekme napram evropskim, Juvetu ta niz zmag v zadnjih mesecih na koncu ni nič pomagal v boju za CL

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...