Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

K-man reče pred 1 uro:

Ja jim gre kar vse na roko. Tudi kakih kontroverznih odločitev njim v škodo ni od nikjer letos.

 

Tako, obe 50-50 odločitvi pri Cityjevih golih sta danes šli v korist Cityja. Kot že res velikokrat poprej. Liverpool prejšnje kolo ni dobil bistveno bolj čistega penala, kot je Van Dijka nekdo rokoborsko fuknil po tleh.

 

V ligi, kjer so razlike tako minimalne, je včasih dovolj, da gre v tvojo korist samo večji del fifty-fifty pomembnih odločitev...

 

Drugače pa ludnica od tekme.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Pa nisem ravno opredeljen do enih ali drugih, trenutno mi imajo malo bolj všečno ekipo plus Amorim mi je kul trener. Sem ga že pri Bragi spremljal takrat ko je Barca kupila Trincaa in sem redno gledal njihove tekme. Vsekakor pa sočustvujem z njimi, da na tak način izgubijo derbi. 

 

Sem pa tudi Benfico bolj spremljal, ko so imeli Darwina. So mi pa oboji bolj simpatični kot pa trenutni Porto. Pa Lizbona je carsko mesto, sem bil tam pred nekaj leti in mi je ostalo v lepem spominu. 

 

 

Tudor je dobra izbira imo. No, saj slabši od prevaranta Rudija ne more biti. :D 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

Sem pa tudi Benfico bolj spremljal, ko so imeli Darwina. So mi pa oboji bolj simpatični kot pa trenutni Porto. Pa Lizbona je carsko mesto, sem bil tam pred nekaj leti in mi je ostalo v lepem spominu. 

 

Tudor je dobra izbira imo. No, saj slabši od prevaranta Rudija ne more biti. :D 

Jaz sem za Benfico sicer, imam lude portugalske prijatelje pa so me navlekli (čeprav, ajde, ko je Špoks za Sporting igral sem bilj blj za njih):lol: Sem tudi prej spremljal klub, še posebej ko sta Zaho in Oblak igrala. Letos jim ne steče, čeprav imajo lušno ekipo. Izpostavljam domača produkta Antonia Silvo v obrambi in Joao Nevesa, to se bodo spet desetine milijonov obračale, še posebej za Silvo. Lizbona je top šit, ja, cela Portugalska je bomba, preživljam kar precej časa tam vsako leto.

 

Je dobra izbira, ja, ampak za koliko časa? :lol: Čeprav nisem ziher kako bodo tifozi nanj gledali glede na to da je za Juve igral.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 13 urami:

 

IMO ne bo težav, ker 3/4 Miamija govori špansko. :D

 

Ne ne, ta je zajebana, ne pomaga jezik. Samo Sevilla in nič več za Raketo sem siguren. 

 

Suarez skoraj zagotovo pride v kratkem, me zanima če še kdo. IMO ne, mora biti kdo v ekipi biti sposoben tudi kaj teči a kaj 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...