Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Mislim, da si je Arteta naredil medvedjo uslugo s tistimi komentarji po Newcastlovi tekmi.

Sploh ne pričakujem več, da se bodo kake ključne situacije štele v Arsenalovo korist.

Eddieja je tudi nekdo pokomolčkal na hard v nekem napadu, pa se ni nič gledal.

Si si pa sami krivi za poraz danes, šans so meli dovolj, sam so bli preveč levi.

Povezava do prispevka

sam ne me jebat, če bi villa fan padel v komo pet let nazaj pa bi se danes zbudil, pa bi prvo vprašal a je villa še v prvi ligi

 

pa bi rekli je ja

 

pol bi pa tam na dnu lestvice gledal, pa nikjer ville, pa bi si mrmral, ma jebite se kaj ste me nategnil

 

res nerealen filing ko je villa dve piki za prvi, nazadnje sem to vidil v fm-ju

Povezava do prispevka

Vidi se, da so mu dali čas, da sestavi boljšo ekipo in da jih navadi igrat Inzaghiball.

 

Sicer ajde, še zmer imamo samo dva napadalca in RWB pozicija je fucked, ker Darmian tam igra boljše kot Cuadrado in Dumfries, ostalo je pa kar na visokem nivoju.

 

Zadevamo veliko golov, prejemamo malo, Lautaro ima prvič zares world class sezono, Thuram pa presenečenje leta. Dejansko se rabi dodat enega napadalca + enega boljšega RWBja (Hakimi pls) in verjamem, da bomo nekaj časa bili kandidati za zmagat vse možne titule.

 

Lansko leto so ga srali v ligi, samo zdej ni več Handanovića, Skriniarja, Onane in Brozovića in izgleda da je to bil tapravi move forward. Še fakin De Vrij k je imel zdej 2 slabi sezoni je ratal spet jeben.

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 6 urami:

A ni bil Skriniar praktično out celo sezono, pa model je zdej zlo slab pri psgju 

Skriniar je igral v skupinskem delu in proti Portu, potem pa je bil zjeban, tako da pol sezone je bil zih na voljo. Sej Skriniar je svoj čas bil kr hud, samo Inter brez Skriniarja je potem lani igral dost boljši fuzbal pa tud manj golov so prejemal.

 

Brozović je falil približno isto število tekem lansko sezono kot Skriniar in je Inzaghi pogruntal, da lahko Calhanoglu igra na njegovem mestu.

 

Uglavnem večinoma so res tapravi šli, da je zdej ekipa dejansko boljša kot je bila prej. Pa si ne bi mislil, glede na ta imena. Ajde razen Lukaku <<< Thuram se je kar pričakoval

Povezava do prispevka
rage reče pred 4 minutami:

Joj, kakšen classless gnoj je v resnici Pep.

 

spacer.png

 

Faking Luton si premagal s svojim kurčevim vanity projektom, dopingiranec.

 

Ni dobil rumenega kartona za tole???? :D :D

Kot ga je Arteta, ko je proslavljal zmago v zadnjih sekundah tekme proti Lutonu...

 

Povezava do prispevka

Jah, saj to gre skupaj z mojim pointom. In tudi Tottenham nima ravno neke grozne sreče s poškodbami v zadnjem času pa nima Evrope.

 

Ob tem intenzivnem tempu je v bistvu malo ekip, ki igrajo evropsko tekmovanje in nima nobenih problemov. Unitedu manjka velik del prve ekipe. Liverpool je imel za vikend out 6 prvotimcev, Alisson se je predčasno vrnil, drugače bi jih imel 7.

Povezava do prispevka

Saj je tako praktično pri vseh klubih v vseh državah, ki igrajo tudi v Evropi in samo še slabše bo naslednja leta ko bo še več tekem. Hvala Čeferin. Pa tudi igralci oz. njihove organizacije/sindikati so tiho in očitno zadovoljni. Najebemo navijači, ki zaradi tega gledamo slabši fuzbal. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 23 urami:

Paging dr. @apovsic

 

apovsic reče pred 21 urami:

res nerealen filing ko je villa dve piki za prvi, nazadnje sem to vidil v fm-ju

 

profesor @apovsic, prav ustrašu sem se zate ob vseh teh uspehih Ville, da boš nekega lepega dne iz same ekstaze - kot Forrest Gump - enostavno 'pozabil' nehat tečt. 

 

in potem sam en dan prileti sporočilo v greznico, fantje, zajebal sem, v Kirgizistanu sem se ustavu, zdaj pa ne najdem domov.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 18 minutami:

in potem sam en dan prileti sporočilo v greznico, fantje, zajebal sem, v Kirgizistanu sem se ustavu, zdaj pa ne najdem domov.

ma imam občutek imam da sem bil danes že blizu, tekel sem čez kraje Podboršt, Hinje, Hinjce, Goveji Dol, pa videl sem tablo za kraj, ki se imenuje Svinjsko

 

tak da ...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...