Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Ripper reče pred 2 urama:

Kdo to sploh še gleda... Resno... Po 10 letih bi se lahko že navadli, da je eno in isto sr...je.. Uuuu igramo z Moldavijo, težko bo, imajo igrače, točka bo uspeh. Ponovi še za ostalih 6 tekem. Izpad, kreg, jokanje, nov trener. ... Jovo na novo. 

Evo to 

 

Kam smo padl da se tresemo pred fakin Moldavijo, kompletno renovirani Grciji, kjer poznam natanko nic igracev, pa smo na gol strelal 2x

Ugasn vse skup dol

 

Kek idi bek, isti sarlatan k ostali pred njim, sam retorika je boljsa

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 4 urami:

Ker je nas top igralec? Ker ga rabimo?

 

Če noče igrat za reprezentanco, ga ne rabimo. Igranje za svojo državo bi morala biti čast, ne pa prisila, da je treba igralce na kolenih prosit, če bi prišli igrat. Pa neglede na njihovo kvaliteto. V tem smislu je mislil Dino (Šeremet, se mi zdi). 

 

Tudi sam imam rajši 5 Kirmov, ki sicer nimajo bogvekaj kvalitete, a bodo vsaj dali (svoj) maksimum na igrišču kot pa nekoga, ki mu je odveč igrati za Slovenijo.

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 21 urami:

sedaj prišel domov

 

 

Sleip, nekaj zate.

 

ronaldinho reče pred 20 urami:

fak, ta grščina je res carski jezik 

 

plus-fakin-ena. če pa je v debati udeležena še kakšna Grkinja, pa sploh. :wub:

 

ronaldinho reče pred 9 urami:

Tudi sam imam rajši 5 Kirmov

 

za vse, ki ste včeraj zamudili tekmo slovenske reprezetance...

 

 

Caffrey reče pred 4 urami:

Krhin

 

...je brez kluba že dva meseca. to ti ŽAL pove vse in še več.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Darts PL je tudi zanimiva, MVG pred zadnjim krogom v nevarnosti, da se sploh ne uvrsti v polfinale, čeprav po mojem se bo vseeno izvlekel jutri. IMO bo razbil Gurneya, ki nima več za kaj igrat, Aspinall bo pa težko premagal Durranta (čeprav tudi on nima več pravega motiva za to tekmo), vsaj dovolj zanesljivo, da obdrži to LD prednost, ki jo ima. Ima pa to prednost, da igra za MVG in bo vedel, koliko mora zmagat. No, vprašanje, če je to res prednost ali pa bo še večji pritisk nanj.

 

Wright bo skoraj sigurno prišel noter, ker rabi samo točko proti odpisanemu Smithu, Garyju se bi pa tudi morala zgoditi prava mala katastrofa, da mu ne bi uspelo, čeprav bo Price sigurno naspidiran proti njemu, bi moral vseeno visoko izgubiti, obenem pa tako The Asp kot MVG visoko zmagati.

 

1. Durrant 21 (že kvalificiran)

2. Anderson 19, +11 leg difference

3. Wright 18, +15 LD

4. Aspinall 17, +5 LD

5. MVG 17, +2 LD

6. Price 15, +10 LD

 

Jutri:

Wright-Smith

MvG-Gurney

Aspinall-Durrant

Price-Anderson

 

 

Povezava do prispevka
Navedek

Malo nenavadno, ker gre za enega najboljših italijanskih branilcev zadnjega desetletja, vendar vse lepo in prav, če selektor Roberto Mancini svojega zvezdnika ne bi na klopi pustil pomotoma! »Krivda je moja. Pokazali so mi postavo, vendar sem pozabil očala, zato nisem dobro videl in sem rekel, da je v redu. Nisem opazil, da je na igrišču Acerbi namesto Chiellinija,« je za Football Italio povedal Mancini. Česa takega pa še ne!

 

:ododava:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...