Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Matej24 reče pred 4 urami:

 

Sori, sam meni tole vceraj niti ni zgledalo kaj dosti optimisticno. 

 

Ne dokler bo Roberto na desnem beku, ne dokler bo not fosil Buski, ne dokler bojo igrali nek kvazi dvojni pivot zato da De Jong krije pocasnega Buskija, ne dokler je najboljsi napadalec ekipe 17 letnik...in tako naprej. 

 

pa vec kot ocitno je francoz pozabu igrat fuzbal. druga tekma kjer si jebene zoge ne zna stopat oz. pripravit za strel. 

 

10.zalostno

 

Bomo videli, kaj bo čez nekaj mesecev. Meni se zdi prehitro delati zaključke po treh tekmah, sploh potem, ko ni bilo pravih priprav in vse drugo, ker se je še dogajalo z Messijem in Suarezom. 

 

Ob tem je trenutno Sevilla ena od ekip v najboljši formi, tako da remi proti njim je daleč od katastrofe, sploh ko vidimo, kake rezultate so imele ostale top ekipe (L'pool, City, Bayern) v zadnjem tednu. Pa so na papirju vsi boljši od te trenutne ekipe in so imeli bolj miren offseason, kolikor je tega pač bilo.

 

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 2 urama:

Chiesa me nikol ni prepričal, od prvega leta v Firencah ni naj dosti napredoval. Bo pa že statistično boljši od steklenega Coste, ki je tudi ko je zdrav bol veliko dima in skoraj nič ognja.

Tole bo Bernardeschi 2. Oz. se slabsi, ce bo res wingbacka igral.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 4 minutami:

Tole bo Bernardeschi 2. Oz. se slabsi, ce bo res wingbacka igral.

Tako slab kot Berna ne bo, ker je težko dobit igralca, ki je tako taktično neinteligenten. Vsakič se odloči za napačno potezo, ne spomnim se, če sem nad katerim igralcem več preklinjal.

Povezava do prispevka

Ma Chupo Moting je bolj rezerva za Lewandoskega, da ga uporabijo, ko se nabere preveč tekem. Pa free agent je in Bundesligo pozna.

 

Costa pa za Gnabryem, Comanom in Sanejem.

 

Itak pa kolikor gledam sta oba samo za 1 sezono, torej plan B al C. Samo da se pokrije  kader z folkom, ki toliko pozna ligo da lahko vskoči ko je potrebno. Kaj te veš, mogoče bo Costa imel spet tako dobre pol sezone, ko je imel na začetku pri Bayernu. XD

Povezava do prispevka
Majek reče pred 44 minutami:

5 let in pol nazaj je imela hudo prometno kot sovoznica in je imela polno operacij.

https://www.instagram.com/p/B7ZOpDuFBgZ/?igshid=1ky867urwu6rj pre

klikni na povezavo in idi skoz slike.

 

Nimam IG pa bi se moral loginat, da bi lahko videl. 

 

No, saj nima veze, če je že tako dolgo nazaj, sem mislil, da je bilo zdaj v zadnjem času kaj z njo narobe. :) 

 

hawa meyta reče pred 2 minutama:

Majka?

 

 

Čečkova Adriana. :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...