Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 uro:

piu piu united del mondo

 

najbl čudna ekipa na svetu trenutno

men ni nič čudnega, kvaliteta je čist logična, izraba je pa zlo slaba na račun vodstva. dobesedno noben ne bi reku da je ole dober taktik dober manager, je pa naš pob, pa tolk ko je blo rošad v zadnjih letih bi tud mene blo sram spet menjat. žal je vedno blo dejstvo IMO, na neko višjo raven z njim ne bomo šli. kaj je zadnjič nardil proti arsenalu, v 60 min na 0-0 menjava fred-matič. svašta, zakaj? ni 2x za rečt da je šlo pol vse v kurac, mislim ne mi menjat steber veze ko se trudi na taki grdi tekmi z nekim ostarelim matičem mamo ti jebem. za mene najbol glupa ideja kar sm jih vidu v zadnjih 10 letih. pa nism js za freda, js bi ga nagnal, ta ga pa deva neki not pa ven pa ne ve kam z njim, 50 million down the drain. odrešit norvežana čimprej ... 

norim pa tud s telemachom, prvo so vse prefukal, nobene cifre programov več ne vem, zle pa mi med tekmo zgine akanal pa ga ne najdem več :huh: mal manjka pa bom neso tv na odpad, v RL še šou na kako tekmo, drugač pa tak bolš kej druga delat ko gledat to žalost, rennes v ligi prvakov, so se zgubl na poti v intertoto kup

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...