Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Še tukaj objavim:

 

Demogorgon reče pred 1 uro:

Potrebujem pomoč pri eni dokaj specifični situaciji. Oče ima net in tv preko t-2. Ker se pred pol leta izgubili pravice do športnih programov Sportklub smo se znašli tako, da sem od kolega, ki je naročnik pri Telemachu dobil dostop do EON-a. Dobil sem en dostop preko aplikacije (ki jo uporabljam jaz na mojem Tv-ju) in en dostop preko brskalnika. To zadnjo opcijo je uporabljal oče ker itak ni imel smart tv.ja tako, da je pač povezal prenosnik s TV-jem (s HDMI kablom).

 

Sedaj je pa kupil nov TV (Samsung q70r) in plan je bil da se direkt preko browserja v Tv-ju poveže na eon TV in se s tem znebi kablom in ostalega sranja. No sedaj smo pa ugotovili, da to ni možno, ker eon.tv ne podpira več internet explorerja, ostalih browserjev pa ni mogoče naložiti...:(. Klicali smo na Telemach če se da (seveda s plačilom) dodati še eno TV aplikacijo na obstoječo naročnino, ampak na žalost to ni možno.

 

Sedaj me pa zanimajo rešitve. Ali namenski smart tv box podpirajo browserje preko katerih bi lahko dostopal do eno.tv?

 

Ali kakšni drugi Tv (npr. s sistemom Andriod) omogočajo uporabo Chroma, Firefoxa.... Ker če je to možno, šwe vedno lahko vrne Tv in izbere kakšen drug model. Ima mogoče kdo izkušnje s tem?

 

 

Demogorgon reče pred 1 minuto:

Je mogoče kdo naročnik pri Telemachu in ima TV z androidom? Če se najde kakšna oseba, ki bi sprobala če lahko dostopa prek TV browserja do EON TV programske sheme bo imel mojo večno hvaležnost :D.

Povezava do prispevka

Mono Burgos predlagal spremembe točkovanja ob remijih. 

 

"It occurred to me to think about how to improve football, from this humble position, benefiting the goal. In the Champions League, in the Copa Libertadores, in international club cups, the away goal is worth double. Why not improve the tie score in the local championships and give the goal a boost? That would directly modify attacking a little more. "
 

"A 0-0 cannot be worth the same as a 3-3, a 4-4, a 2-2 or a 5-5. The score of 3 to the winner is barbaric. So, 0-0 would have to be worth nothing . You don't start until they score at least one goal. 1-1 would be worth half a point, 2-2 a point, 3-3 a point and a half, then whatever they want to tie goals, two points. huge amount of goals, which is totally opposed to 0-0, "he adds.

Povezava do prispevka

To se jim je maščevalo, ker so nosili neke random "tretje" drese od Pume, zavijajo iz pozitivne poti malega, lokalnega kluba brez dolgov v vode nogometne globalizacije :P

 

Dejansko ni bilo ene priložnosti na celi tekmi, ena res slabših možnih tekem. Na koncu so od Udineseja zahtevali penal zarad neke "roke" in to je bilo dejansko najbolj vznemirljivo :D

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 4 minutami:

praviš, da si misli, da je že starejši :ninja:

kamerunski nogometaš :ninja:

a na kaj namiguješ :P

 

Heh, ne, nič takega. :D Pač tisto, ko nek igralec hitro začne kariero na top nivoju in se ti zdi, da je že celo večnost na sceni, potem pa ugotoviš, da sploh še ni tako star, kot si mislil. :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...