Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kemik reče Dne, 17. 12. 2020 at 9:25:

 

 

Naj že pride nekaj uradnega od EPLja, alpa nek netflix za fuzbal, da bom po cele dneve poslušal đerija pa keana v studiu

+1 pizda, tudi 10 eur dajem lagano za to. 

 

Luka$ reče Dne, 17. 12. 2020 at 11:11:

Saj že imaš EPL na Amazon Prime, ne vsak vikend seveda, včeraj so bile vse tekme recimo, danes dve. Upam da to razširijo v prihodnjih sezonah, meni je vrhunsko, je pa res da se moraš pač vezati na Amazon :sleeping: Modern football yada yada....

 

Lani vem da so mel samo nekje 10 tekem v tem decemberskem obdobju. Kako je pa letos? Majo čez celo sezono? Tudi 4k slika? Kak je experience?

Povezava do prispevka
K-man reče pred 4 minutami:

Lani vem da so mel samo nekje 10 tekem v tem decemberskem obdobju. Kako je pa letos? Majo čez celo sezono? Tudi 4k slika? Kak je experience?

Tudi letos imajo tekme samo od konca novembra do 30.12. in samo nekatere tekme. Dva kroga prenašajo ekskluzivno samo oni, vse tekme kroga, tega prejšnjega so in zadnjega v tem letu bodo. Meni je experience top, če se ne motim imajo 4k sliko, ja, če imaš njihov Firestick TV 😊pač, prosto šaltaš med tekmami, vsi najboljši komentatorji (z BBCja in ITV), studio pred tekmami z vsemi legendami (Shearer, Owen, Martinez, Scholes, etc). Ni pa ljudi s Skya, zgleda imajo določene klavzule. Valjda, nekaterim bo to višek kapitalizma in to mi je jasno, ampak meni je fajn ker je komot, itak imam Prime tako da mi je to dodatni nepričakovani bonus.


https://www.amazon.co.uk/premier-league-prime-video/b?ie=UTF8&node=17025298031

Povezava do prispevka

Tnx za info. Bom en mesec free zdele za začetek vzel. Imam lanski model LG smart tvja in že app po defaultu gor, tako, da upam, da bo 4K opcija.

 

Ker ta zmazek od slike na Sportklubu je na 65" tvju včasih kar težko prebavljiv. Kaj šele če ni v "hd"...

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Dear Users,

We have upgraded the Affiliate System for everyone's benefit.
Please read carefully to get the best experience.

1) You are now allowed to invite up to 10 People (Friends/Family), per 120 Day (4 Month) period.
2a) Your "Unique Referral Link" is active as you see it below
2b) If you refresh the Link, older ones are in the "Unused codes" tab.
3) Older codes and emailed codes are all valid, up until you reach the 10 Member limit.

 

https://clients.starhosting.me/aff.php?aff=1252-5fdce4b7c0c12

 

@coupet probi, če dela.

 

čeprov, če boš sam gledal je imo bolš, da probaš iptv

Povezava do prispevka
schatzi reče pred 53 minutami:

Dear Users,

We have upgraded the Affiliate System for everyone's benefit.
Please read carefully to get the best experience.

1) You are now allowed to invite up to 10 People (Friends/Family), per 120 Day (4 Month) period.
2a) Your "Unique Referral Link" is active as you see it below
2b) If you refresh the Link, older ones are in the "Unused codes" tab.
3) Older codes and emailed codes are all valid, up until you reach the 10 Member limit.

 

https://clients.starhosting.me/aff.php?aff=1252-5fdce4b7c0c12

 

@coupet probi, če dela.

 

čeprov, če boš sam gledal je imo bolš, da probaš iptv

kater iptv, nimam izkušenj s tem

Povezava do prispevka

Barcin mulc na posoji v Grčiji

 

 

:no:

 

Wague has broken the patellar tendon and the lateral, posterior and anterior cruciate ligament of his right knee

 

Naj bi bil out celo leto, najbolj pesimistične napovedi celo pravijo, da je njegova nadaljnja kariera ogrožena. Saj v Barci po mojem ne bi nikoli uspel, bi pa lahko verjetno igral za kak midtable klub La Lige, zdaj pa res vprašanje, kaj bo z njim.

 

Also, ko tole gledam se spomnim na bližnje srečanje Pedrija z vratnico v sredo. Hvala bogu, da jo je on boljše odnesel.
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...