Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Najprej Scamacca spet komolči in končno dobi drugega rumenega, potem Rovella headbutta Minguezo in tudi on dobi drugega rumenega, Mingueza pa direkt rdečega, čeprav v bistvu ni nič narobe naredil. Carsko sojenje. :ododava:

 

Škoda, da so naši tako slabi, bi prav sedlo, da bi te umazane bunkeraše izločili. 

 

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 4 urami:

Za take zadeve ponavadi Var tak ni, ker bi morala ura piskat, da je žoga čez črto. Bruka za tako tekmovanje.

Res mi ni jasno zakaj ni VARa niti goal line tehnologije..pizda ne ves a je to UEFA, FIFA al je to obcinska malonogometna liga Podbocje

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

Res mi ni jasno zakaj ni VARa niti goal line tehnologije..pizda ne ves a je to UEFA, FIFA al je to obcinska malonogometna liga Podbocje

Ka medved je cele dneve na šihtu, vsakič ko grem mim je bel lexus tam, also murko prodaja gostilno in stanovanje zgoraj, 532 kvadratov pazi to 250000 evrov hahahahahahahahahahahahahahahahah

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

Res mi ni jasno zakaj ni VARa niti goal line tehnologije..pizda ne ves a je to UEFA, FIFA al je to obcinska malonogometna liga Podbocje

Sramota ja. Kvalifikacije za največji športni dogodek na svetu. Pa nimajo niti osnov. Jaz bi reko bolj vaška liga malega nogometa haha

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 14 minutami:

Ka medved je cele dneve na šihtu, vsakič ko grem mim je bel lexus tam, also murko prodaja gostilno in stanovanje zgoraj, 532 kvadratov pazi to 250000 evrov hahahahahahahahahahahahahahahahah

Skos primeri levo desno, model res na polno grinda ceprav ne stekam zakaj ker ma kesa ko blata sam ocitno je tak deloholik

Sm vidu ja, notr pa pohistvo izpred prve svetovne vojne, res nore cene postavlja folk za take luknje. To ce hoces zrihtat kok se zagre mors plunt se 100 kekov da bi nekak zgledal

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...