Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Jude reče pred 5 minutami:

 

 

aka "pušite mi kurac" :D . Meni pa ni. Sej je polovico časa ok, ampak preveč "gobezda v prazno" oz ima prevečć takšnih momentov in preveč "tryharda" iz posiljenimi izrazi/hoče izpšasti kul.

uredilo bitje carek
Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 25. 3. 2021 at 19:52:

 

 

...od samega padca do helikopterja je bil vseskozi v nezavesti, v reševalnem vozilu so ga celo intubirali in predihavali. zdaj je pri zavesti in ni neposredno življenjsko ogrožen.

 

kakšen mora imet pa obraz, potem ko je 300m drsal z obrazom po hribu navzdol pa raje niti ne razmišljam.

Ciper ima igrače.

 

Lej hawa oprosti, sam na telefonu tudi če mi ga čepinka potegne ne znam quotov zbrisat iz postov, ko jih imam enkrat noti. In mi noter ostane tudi po 26 let.

 

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 42 minutami:

naj nekdo ukine ta reprezentančni fuzbal 

 

+9k.

 

vse kar je od reprezentančnega fuzbala vredno, so četrtfinale, polfinale in finale evropskega in svetovnega.

 

trpotec65387628363 reče pred 9 minutami:

Lej hawa oprosti

 

android?

 

kje so stari dobri časi windows phona, ko ni bilo teh težav. sicer je res, da ti je na poti od zaklenjenega zaslona do mn3 trikrat zamrznil, ampak potem je vse funkcioniralo. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...