Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 10 urami:

 

To so imeli Nemci včasih v času zimskega premora v BL turnirje v dvoranskem fuzbalu, tisto mi je bilo carsko gledat. Ne vem, če je še zdaj. 

 

Si me vrnil v otroštvo, Eurosport. A pa so igrali dejansko igralci iz Bundeslige ali kakšni futsal igralci?

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 11 urami:

 

eh mal bols pa je blo :D sploh finish

kek sevilla 

 

Jap, Simon reševal Baske, na koncu pa lep finiš Inakija. Si rajši ne predstavljam Dembeleja v podobni situaciji. :D 

 

 

reder reče pred 3 urami:

 

Si me vrnil v otroštvo, Eurosport. A pa so igrali dejansko igralci iz Bundeslige ali kakšni futsal igralci?

 

So bili tudi igralci iz BL. Takrat sem kar precej spremljal BL in sem večino igralcev poznal. Mislim, da je DSF (sedanji Sport 1) prenašal.

 

Gledam zdaj in se je 2001 odigral zadnji turnir. 20 let že tega, meni se pa zdi, kot da je bilo včeraj. :D 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 urama:

te bande pa odboji so smeti 

 

fajn je tko v kaki kletki odigrat za foro(mamo eno kletko s travo in je super 2v2 špilat na take male gole), tkole tekmovalno pa je brezveze

 

uf, kletka more bit še bolj zakon

mi smo dost na igrišču za inline hokej, sam tam so ca 1m bande

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 29 minutami:

 

uf, kletka more bit še bolj zakon

mi smo dost na igrišču za inline hokej, sam tam so ca 1m bande

evo tkole mamo 

20190629124150-large.jpg

 

zajebano za špilat sploh ker se igra do 6, na 3 menjamo strani

 

tak da prej ko rešiš zadeve boljše je pol si tak že čist crknjen

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Roma je imela veliko poškodb. Npr Kumbulla je letos zarad Covida in poškodb falil 14 tekem.

 

Meni je Kumbulla kar všečen branilec, glede na to kok je star. 

 

Drgač sej lani je tud pri nas Škriniar imel ne lih neki dobro sezono, samo letos je pa haral, se je navadu na RCB špilat pa še vid se mu je popravil... tko da v vsakem primeru bo pomoje Kumbulla eden najboljših mladih CBjev v Italijanski ligi, poleg De Ligta, Tomorija in Bastonija.

Povezava do prispevka

Meni je Roma všečen klub in bi rad videl, da se sestavijo skupaj. Ne vem pa, če je Sarri pravi trener za to. Čeprav za top 4 bi verjetno bil, naslova pa najbrž noben v Rimu realno ne pričakuje. Po tem letošnjem fiasku se bo po mojem Juve hitro sestavil (sploh če dobijo Allegrija nazaj) in lagano sportski osvojil naslednjih 5-6 lig. Upam seveda, da se motim.

 

Also, Lukaku trolla Zlatana. :D 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Mendes bi rad Valencii podtaknil Tiaga Mendesa (ex igralca Atletov) za trenerja. Lim je pa verjetno tako naiven, da mu bo nasedel. Se bojim, da bodo res kmalu končali v Segundi, če bo šlo tako naprej. :no:

 

Saj mogoče bo kdaj dober trener, a doslej je bil eno leto pomočnik Simeoneja, kot samostojni trener je pa vodil Vitorio Guimaraes na treh tekmah (dobil je 4 pike), preden je odstopil. Tako da ne vem, če je Valencia pravi klub zanj, da si nabira izkušnje.

 

Res veliko boljše, da vzamejo Bordalasa (sicer imajo letos slabo sezono, a je v prejšnjih letih dokazal, da je dober trener), ki bo skoraj sigurno zapustil Getafe ali pa Diega Martineza, ki dela čudeže z Granado. 

 

 

Povezava do prispevka

Mene zanima, če bodo letos tudi imeli razprodajo za smešne cifre. Kakega Gaya-ja namesto Albe se ne bi branil. 

 

Je pa grozno kaj Lim počne iz Valencie. Namesto nazaj v vrh jih pelje proti Segundi. Škoda, da ni kakega vzvoda, da se take lastnike kako regulira.

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...