Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 13 minutami:

 

Ni še, treba še Rusinje (pardon, Čelski :D ) v finalu premagat. 

 

dobesedno slep sem (namesto semi final sem videl samo slednje). :D

 

carek reče pred 12 minutami:

arabcem je to točno to, kar si rekel. igračka. pa merjenje kurca etc. američanom pa biznis. samo neumno si je govoriti, da bo naslednji lastnik rešitelj. k dandans je fuzbal biznis. časi se spreminjajo. ampak ljudje nočejo/ne morejo to dojeti.

 

saj se strinjava. ampak saj pravim, Arabcem je to resna igračka in grajenje lastnega imidža na podlagi predstav in rezultatov njihovih klubov, jenkijem je pa vseeno, ker so samo iskali mesto za svoj vložek. sentimentalno gledano bi bilo pa isto, če bi sredstva vložili v kupovanje državnih obveznic (samo da so tam donosi precej manjši, pa še zastavit ne moreš delnic poslovnega subjekta, ki ga kupuješ kot kolateralo).

 

sem pa prepričan, da bi bil način vodenja in zanimanja za lastno investicijo (klub) precej drugačnejši, če bi bil lastnik Evropejec. tako mentalno hladen in odsoten zagotovo ne bi bil.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 minutama:

Obreza naj skenslajo pa bo že 3x boljše :D  

tbh je Krof najmanjši problem. Najbolj na kurac mi gre to, da mi tam v zgornjem desnem kotu piše HD. Če je to HD sm jaz kitajc.
Potem, da uvod v tekmo zamenjajo z reklamami. Ene par krat so tako preskočili minuto tišine za umrle, kar je totalno nesprejemljivo za en tv kanal.
Pa med reklamami mi mečejo neke športne stave jadidadi. PIČKA VAM MATERNA! Vaši prenosi zaostajajo pol minute.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...