Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

carek reče pred 25 minutami:

Tip legenda, 3 plače al klko bo vlekel :D. A ga manu še plačuje?

 

edit:_ Manu mislil

Samo 1 lahko vleče, je vendar pogodba o zaposlitvi.

 

Also Roma :rofl: , mogoče bodo pa Američani pljunili kaj keša.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 3 urami:

Roma objavila, da jih Fonseca zapušča ob koncu sezone. Menda imajo že vse zmenjeno s Sarrijem.

Na fb je Roma objavla, da naslednjo sezono jih prevzema The Special One

 

Edit: aja se ze ve

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
carek reče pred 14 minutami:

A ni tak, da lahko razvlečejo plačo na več let (tako kot pri nbaju)? Ali je samo "odpremnina"?

 

afaik morajo izplačati celotno pogodbo, če vmes ne prevzame novega kluba

Milaniču se ni splačalo vzet nove pogodbe, potem k ga je nogiral Leeds

Se pa verjetno sporazumno dogovorijo za neko odpravnino s katero se odreče plači in potem pač dobi nov šiht, ko ga dobi :)

Povezava do prispevka
reder reče pred 3 urami:

Mene zanima, če bodo letos tudi imeli razprodajo za smešne cifre. Kakega Gaya-ja namesto Albe se ne bi branil. 

 

Je pa grozno kaj Lim počne iz Valencie. Namesto nazaj v vrh jih pelje proti Segundi. Škoda, da ni kakega vzvoda, da se take lastnike kako regulira.

 

Sigurno bodo koga prodali, ampak Gaya naj bi bil nedotakljiv skupaj s Solerjem. Najbolj verjetna kandidata za prodajo se mi zdita Kang-in Lee, ki se mu izteče pogodba drugo leto in noče podaljšat ter Guedes. Pred kratkim sem nekaj bral o možni zamenjavi Guedes-Rafa Mir z Wolvesi. Mir je proizvod Valencie, ki tam nikoli ni dobil šanse in so ga prodali za drobiž. Bi pa bil to po mojem vseeno dober swap, pač odvisno od tega, koliko bi Wolvesi doplačali. Guedes je ok, ampak steklen in nikoli ni upravičil hype-a, v portugalski koloniji bi se pa lahko razcvetel. Mir ima pa odlično sezono pri Huesci in je po mojem boljši od Maxi Gomeza, ki ga bodo najbrž tudi prodali. 

 

 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 3 urami:

 

 

 

Jude reče pred 3 urami:

lol Roma

 

ronaldinho reče pred 34 minutami:

aja, RIP Roma :rofl: 

 

briljantno. :ododava:

 

po petem krogu bo jokal, kako so rezultati realno slabi, ker mu niso hoteli dat 300mil za okrepitve.

 

pičkica Bale je pa javno povedal, da so ga igralci rotili na kolenih, da premakne linije 5m-8m višje proti nasprotnikovemu golu, pa ni hotel. :ododava:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...