Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Kaj se toliko obremenjujete s krofom? :D 

 

Aja, neglede na to, kako se bo razpletlo je to ena najbolj zanimivih in zabavnih lig, kar pomnim. Tudi "v kleti" je vse zelo izenačeno. Po dveh zaporednih zmagah Eibarja so zdaj tri točke razlike med 16. (Alaves) in 20. (Eibar) pa Getafe na 15. ima tudi samo dve točki več od Alavesa in še ni povsem brez skrbi.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 22 urami:

Čeprav še vedno sumim, da niso tekmovalke in so z nekim drugim namenom tam.

 

Karim reče pred 22 urami:

Eh to iscejo samo pozornost in "prepoznavnost".

 

točno tako. v glavnem so to kelnarice ali pa kozmetičarke/vizažistke (,...), ki računajo na prepoznavnost in posledično več posla.

 

tukaj stric ki izbira kandidate za resničnostne šove lepo obrazloži, po kakšnem ključu jih namečejo skupaj.

 

maksi reče pred 8 urami:

Pirlo neizbrušeni taktični diamant.

 

...kot sem danes videl na nekem oglasu za delo; 'vsi ljudje smo diamanti, samo izbrušeni nismo enako'. :ododava:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

točno tako. v glavnem so to kelnarice ali pa kozmetičarke/vizažistke (,...), ki računajo na prepoznavnost in posledično več posla.

 

Ja, to itak. Sam sem bolj ciljal na to, da so te nove punce kakšne plesalke ali kaj, ki so jih prišle naučile kakšnega trika, kot pa da so zares prišle "tekmovat". Ampak očitno sem se motil. :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...