Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 1 uro:

@q @Smoki

pizda je hudo te zgodbe brat, se posebi ker sm sam v isti panogi in sm si predstavljal, da nekako tako potekajo "javni" razpisi :avadodo:

 

Sej zdj pa ni nc drugac, vse velike natecaje poberejo trije glavni arh biroji v slo, ostali pa pobirajo drobtinice.

  

Oh verjemi da je čist drugač. Jaz sem bil takrat mulc - zelenc. Po večini (in na mojo srečo, ker so mi te lekcije kasneje v življenju še prav prišle) velikokrat zraven kjer po vsej logiki ne bi smel biti, ampak jebiga, jezik imam dolg in nikoli mi nič ni bilo težk naredit in sm se pač zavoljo kariere tiščal zraven kjer se je dalo. Saj ko danes gledam nazaj si mislim sam pri sebi kako teslo sem bil ampak ko te potegne ta hobotnica vase si gotov.  Niti ne vidiš kako pokvarjeno, na trenutke že bizarno je vse skupaj bilo. Ampak tako se je pač delalo.

 

Obdobje '95-09' je neponovlijvo. Filmsko. Od komedije do drame, vmes kriminalka in grozljivka na trenutke.

 

Fulltacticalgear reče pred 18 minutami:

še več zgodbic iz prve roke. ahahahaha ne vem a ste vi vsi zadeti od vročine?

 

že statistična verjetno da sta na forumu dva osebka, ki sta imela osebni stik z zidarjem na višjem položaju od radnika je skoraj nemogoča

 

Meni je v pisarni čisto lepo hladno ne vem o kakšni vročini ti to. In oprosti mi če sem imel osebni stik z g.Zidarjem, go.Tovšakovo in nekaj slovenskimi župani. Nisem vedel, da bi ti moral to vnaprej javiti pred 20 leti, da bi ti lahko to do danes sprocesiral.

 

 

Povezava do prispevka

pač uredu je zaraf, nisi nikoli bil na kakem res high-end sestanku, kjer predstavniki industrije v faco žalijo ministra in podobne fore

že če sam dejansko dokumentirane fore od Zidarja poznaš in nič drugega je vse gladko vsaj plausible

če si pa kdaj videl raznorazna kurčenja modelčkov k operirajo s stotisočaki ne pa milijardnimi monopolisti pa še toliko bolj

uredilo bitje TitanG
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče Pravkar:

kurčenja pa kuverte so ok

 

vse drugo so zmaji

kaj specifično so zmaji? tko kera stvar ti je res tko neverjetna, ker jst sem kr ene par teh zgodbic isto slišal od ljudi ki so bili v takšni ali drugačni kapaciteti direktno zraven, predvsem pri AC

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 14 minutami:

Bil sem priča tudi tisti famozni "rumeni disketi", samo da v pisni obliki...na eni slovenski občini sem prisostvoval odpiranju ponudb za gradnjo stanovanjskega bloka. Župana so tik pred odpiranjem ponudb nujno poklicali iz sejne sobe, odpiranje ponudb je bilo prekinjeno za 10 minut (nekaj kar do takrat in od takrat naprej nisem več doživel), ko smo se vrnili v sejno sobo je namesto SCT mape na mizi ležala praznina. No mapo je v sobo prinesel kar župan sam, posel je dobil SCT, ki je bil, verjeli ali ne, točno 10.000 € cenejši od drugega ponudnika. Do centa natančno, pri projektu vrednemu skoraj milijon €. Kdo je župana klical in kako je tajnica popravila znesek v ponudbi (če ga sploh je) je zame ostal misterij do danes.

 

Ali pa, ko je njegov šofer sabotiral Černigojev avto, da je zamudil na otvoritev odseka AC, da je bil tam samo Zidar, ko se je rezal trak. Podobno je naredil še enkrat Tovšakovi, samo ona je ujela otvoritev, ker je tudi takratni minister zamudil. 

 

 

 

gluparije, ki si jih delavci ob mrzlih nočeh pripovedujejo medtem ko zidajo avtocestni krak. pa vsi so bli zraven. če bi štel samo koliko ljudi je blo zraven bi predvideval da so sestankovali v stožicah ... še preden so bile stožice postavljene

lmao

to s sabotažo gladko verjamem, mislim res jaka muda it odšraufat ventil al pa dva da nekdo spuši 20 minut, a misliš da mu je prerezal žlajfe al kaj

bolj in-character je težko

kar se pa odpiranja map tiče tudi nič posebnega, tukaj je bilo in je še mahinacij toliko da si niti nočeš predstavljat

basically

Mutombo reče pred 5 minutami:

Fukn se po SCT stengah.

 

Ker jaz tega nisem doživel pa ne more biti res Zaraf. 

 

Ne vem pokukaj malo iz babičinega podstrešja v svet. 

 

Fak sm nasedel na bait. 

tok brezvezne korupcije se dogaja da ti jasno ni, za par 100€ se znani funkcionarji prodajajo

a tukaj so strašno neverjetne dost tame zgodbice o modelu k je bil javno alkoholik in borderline psihični bolnik lol

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 50 minutami:

kje so dokazi?

 

Seveda, ti bi rad, da ti z imenom in priimkom imenujem župana, njegovo tajnico in še koga prisotnega, zakaj točno? Da boš s tičem okol opletal in se kurčil v tvoji vaški gostilni za šankom kako imaš zdaj daljšega črva?

 

Zresni se model.

 

Da boš lažje spal - bil sem tudi na odpiranju ponudb kjer je Hildicin priležnik skril kuverto v mapo kot nagrado županu za "pomoč" pri izbiri Vegrada za gradnjo doma za starostnike, pa je kurir na kuverto očitno pozabil (ali pa se je zgodil šum v komunikaciji) in je le-ta padla na mizo pri odpiranju ponudb...precej zanimivo doživetje, ko je vodja sektorja investicije na občini želel odpreti kuverto (nevedoč kaj notri je), župan pa v luft...

 

Ampak tega pač ne moreš razumeti če v teh krogih nisi delal in tega nisi na lastne oči doživel. 

 

Pa da ne boš mislil da ja blo pa vse kr tk zlato - poznam dve osebi, dva bivša sodelavca ki nista zdržala tempa, stresa in sta si vzela življenje zarad teh ljudi. Blišč in beda, v istem koraku.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...