Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Že od leta 1998 prireditelji olimpijskih iger poskrbijo, da je olimpijska vas opremljena z avtomati, v katerih je brezplačno mogoče dobiti kondome. Letos pa so organizatorji sporočili, da kondomov ne bodo podarjali, čeprav so jih že kupili 160.000. Te bodo lahko športniki dobili kot darilo, ko bodo zapuščali Japonsko.

 

hah, lepo jih je korona zajebala :) Saj ne, da ne bo še vedno veselic v olimpijski vasi. 

Povezava do prispevka

evo @ronaldinho ena tvoja izpred devetih let

 

Si predstavljate, kako bi izgledalo, če bi naša komentatorska smetana komentirala seks olimpijado? Nekako takole:
GO: Spoštovane, spoštovani, ljubiteljice in ljubitelji seksa, oglašamo se vam s prve seks olimpijade.
AS: In tu je že prva disciplina - hitrostno drsanje, oprostite, drkanje
MA: In dramatičen začetek drke
AS: In to je ogrevanje številka tri.
IM: Po moji uri še 5 minut do prvega izliva
AS: Ta tekmovalec se je prvič preizkusil v prosti tehniki že davnega leta 1905
GO: Messi, Messi, Messi...
IM: Če bi moral uporabiti samo eno besedo okrog vzdušja bi rekel: res je noro..
AS: Ja, igralec Poščijga se je izkazal z izjemno kinetično energijo.
MA: uuuuuu, Kovalainen prehiteva Kovalainena
AS: Skinhedrji se počasi približujejo vrhuncu
GO: ... še vedno Messi
AS: In sedaj je zmagovalec zalil seminolsko pričesko svoje spremljevalke.
MA: V ozadju pa že slišimo himno Brizgalna brizga v čast današnjega zmagovalca
- ronaldinho @mn3
Povezava do prispevka
Karim reče Dne, 19. 6. 2021 at 17:59:

Kako to da se v nogometu ponovno vedno vec uporablja formacija z tremi zadi? 

https://www.rtvslo.si/sport/nogomet/ep-v-nogometu-2020/zakaj-igra-polovica-ekip-s-tremi-zadaj/585239

 

Navedek

"Vesel sem, da se trendi iz klubskega nogometa potrjujejo na evropskem prvenstvu, in to prinaša rezultat. Za zdaj sem navdušen nad igro Italijanov. V preteklih letih sem videl, kako so napredovali v mlajših reprezentančnih selekcijah, in zdaj se to pozna tudi v članski. So dinamični, igrajo z več tveganja kot v preteklosti, v posesti žoge jih zanima globina, imajo vedno rešitve na bočnih položajih. Navdušil me je Locatelli. Všeč mi je, kako imajo v fazi napada s tremi osrednjimi branilci in dvema vezistoma nadzor nad igro in čakajo pravi trenutek za napad globine. Polovica ekip sicer uporablja razporeditev s tremi branilci, ki se ob branjenju spremeni v linijo petih. Ta zadnja vrsta je postala stalnica na klubski in reprezentančni ravni, ker ekipam prinaša rešitve: bistveno boljšo pokritost širine igrišča, ob čemer lahko osrednji branilci mnogo lažje in konkretneje delajo izhode proti sredini igrišča, s tem pa tudi pokrivajo t. i. medprostor, v katerem se kakovostni igralci lahko obrnejo in dajo zadnjo žogo ali streljajo proti golu," o smernicah razvoja igre na evropskem prvenstvu razmišlja Arnol, ki je skupaj s sogovorniki omenil bočne nogometaše kot doslej, glede na igralni položaj, najbolj izstopajoče na tem evropskem prvenstvu.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...