Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

zelo carska tekma uniteda, ena po dolgem času. zlata vredne pike. za moj okus je preveč shambolic majmunarjenja, ampak tole bomo vzeli. drugič pa raje 1-0 pa da se ne hodi po lastnem golmanu.

also kaj je real madrid prodal psgju ramosa in nam varana, to je za prijavit krajo, dva invalida

Povezava do prispevka

Pazi kaj bo Ragnick naredil iz Freda. Imo so to, da do sedaj ni imel stika z ekipo buče, nekaj sem bral da je že proti chelsiju on postavil ekipo, samo valda ne smejo tega rečt če nima work permita. Kaj bo šele ko ga zares dobi v roke. 

 

Ne sej ubistvu nisem tok suveren, sem pa tam ene 60% da bo postal kar igračina, oz. bo njegov uspeh vezan na uspeh Ragnicka. 

Povezava do prispevka

zdej je čas za ženske. ženski rokomet, ženski skoki in ženski basket :P potem v nedeljo bomo spet guzili, že štejem nove pike. 

Fred lahko rata ko novi Fletcher ali kateri od unih ko smo noreli na njih, dokler jih nismo pogrešali. ena stvar je res, mogoče malo obrača zadevo na bolje, pa js nimam tega spomina da bi zdej naštevu, ampak odkar je Fred v klubu nas je z individualnimi lapsusi stal neverjetno veliko pik in tekem. če so se vsi moral poslovit, bi se lahko tudi on, pa se pripelje dva nemca. ker tudi zdaj je problem če ni freda in pogbaja jebemo ježa brez globine

Povezava do prispevka
rage reče pred 7 urami:

Potem je najbrž jasno, da težava ni v teh nogometaših, ampak v okolju, v katerem igrajo. Najboljši trenerji delajo iz nogometašev boljše nogometaše.

 

absolutno, po drugi strani pa takoj čez poletje "pozabijo" kako igrat

+ vrjetn je že od odhoda Fergieja res v kurcu vzdušje in hud manjko motivacije

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...