Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Včasih je res neverjetno kako so ljudje plačani milijone nesposobni in nek random fan ve boljše. Lani pomladi s(m)o vsi cules govorili, da nihče ne more zdržati takega ritma, kaj šele mulc kot Pedri. Pa se ga je forsiralo na vseh tekmah, vsakič po 90 minut pa potem Euro pa OI pa takoj spet v prvo postavo pri Barci pa je prišla poškodba in takoj ko je bil na pol zaceljen spet v igro itd. Vsi laiki smo vedeli kaj sledi to sezono, le klub in Koeman ne. Naj se sedaj fant do konca pozdravi in spočije, itak je še najmanjši problem v vezi. Bi bil pa zanimiv tudi za igro na krilu kjer je že igral za Las Palmas.

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 33 minutami:

Gavi je kvaliteten ampak mene bolj zanima kdaj pedri pride nazaj tole je že žalostno da je odigral 2 tekmi za barvo letos

 

 

Po novem letu bo like a new signing. Ansu prav tako. Pa lord Braithwaite se bo tudi vrnil. 

 

Se pa pri Gaviju bojim, da se bo zgodilo isto kot s Pedrijem in bo preveč igral pri letih, ko na to fizično še ni pripravljen, potem bo pa plačal davek za to.

 

Res je težko v trenutni situaciji, ko se rabi zmage, a Xavi bo moral začeti več rotirat in uporabljat recimo Puiga (čeprav ga ne cenim preveč) kot menjavo za Gavija ter Yusufa v rotaciji z Nicom. Ko se pa Pedri vrne ga bo pa tudi treba počasi vključit nazaj.

 

Ko oz. bolj če bodo vsi zdravi ter če dobimo Ferrana in še enega napadalca bi morali zgledat precej boljše. Potem bi sam igral nekaj takega

 

MATS/Neto

 

Alves/Dest - Araujo/Mingueza - Garcia/Lenglet/Pique - Balde/Alba

 

Pedri/Nico/Yusuf -  Frenkie/Buskec - Gavi/Puig

 

Ferran/Dembele - Ansu/nov napadalec - Memphis/Braithwaite

 

To bi po mojem zgledalo precej boljše, ampak je jasno, da so kapetani pač fix v postavi in se bo preostanek postave prilagajalo temu, da se bo probalo maskirat njihove očitne slabosti, kot se dogaja že leta. Še proti slabšim ekipam to vedno bolj redko deluje, proti top nasprotnikom je pa že zdavnaj jasno, da ne morejo več igrat. Vsaj ne vsi skupaj naenkrat na igrišču.  

 

 

 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 3 urami:

 

Laži. 

 

Se spomnem posta, kjer si pisal kako je cash out najboljša stvar. 

 

Berbasecks reče pred 5 urami:

 

a nisi glih pred kratkim še lepil enih cashoutov? iskat se mi že ne da it :D

 

vlaho reče pred 5 urami:

Dober trol sem velik ventilator

 

Oba pa vema da si ze pr 1:0 cashoutu pa pobral mal izgube

 

 

Screenshot_20211209_212624_com.android.chrome.jpg

Povezava do prispevka
Jude reče pred 6 minutami:

Barca je tako slaba, jaz sploh ne vidim logike za temi stavami

Gre za klasično stavarsko zablodo "bila je dobra kvota":

  

twEEneR reče Dne, 8. 12. 2021 at 11:33:

Fantje, danes tip 02 ali draw no bet na tekmi Bayern-Barcelona. Motivirana Barcelona proti B ekipi Bayerna na stadionu brez gledalcev. Ne razumem, kako ima lahko Bayern kvoto 1.50. Totalno zgrešeno s strani stavnic. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...