Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Včeraj se mi je zdelo, da se niso kaj preveč potrudili. Enostavno lahko eno Barco odpihnejo z malo trimčkanja. Če ne bo poškodb kot lani so zame veliki favoriti za osvajanje. No saj koga pa sploh zanima to drugorazredno tekmovanje kot je Liga prvakov?:pinch:

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Saj recimo Milan in Man Utd sta propadla ampak nikoli jih niso redno tako poniževali kot Barco. Mes que un club tudi v tem, jebiga...

 

Ma isti kurac, če mene prašaš. United je imel to razliko, da se ni brukal na teh večjih tekmah, nasprotno, zarad stila igre so včasih lih takrat igrali bolje.

 

Ampak zame je ista bruka, če te potem doma premagujejo norviči, watfordi in podobni, da ti domači stadion postane kraj, kamor slabe ekipe z veseljem pridejo, boljše si pa niti ne delajo več skrbi in podobno. Vse to je bil United, oz. je še sedaj, ker po 1 dobri tekmi itak ne gre delat zaključkov. 

 

Edina razlika do Barce je ta, da United ni zabredel finančno in je res, da je to verjeno danes huda težava, čeprav verjamem, da se bo takšna institucija kot je Barca hitro izvila iz tega. 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 12 minutami:

Meni je bolj kot to dvakratno BBC guzenje s strani Bayerna žalost, da je Barca zabila cela dva gola v šestih tekmah CL-ja... S tem da ni šlo za neko skupino smrti, Benfica in Kijev sta ekipi, ki bi jih v preteklih letih Katalonci veselo filal...

če ni prave 9-tke, sem ziher da če bi bil vsaj Kun ok bi šli vn iz grupe

Povezava do prispevka

Samo še ena potrditev veličine Messija, ki je s skoraj identičnim kadrom osvojil pokal in bil do konca v igri za naslov v ligi. Se je potrdilo kar smo govorili že tam nekje od odhoda Neya, da je ta ekipa katastrofalna in jo le Messi drži nad gladino. 

 

Na žalost očitno tudi Xavi (sicer pričakovano) ne bo naredil nobene resne spremembe. Dobesedno jih že 5 let iz velike tekme v tekmo posilijo z večkratnim hendikepom pa še vedno igrajo ISTI IGRALCI. Od Rome do Anfielda, Pariza, Juventusa do teh večkratnih posilstev s strani Bayerna igra enaka obramba, Busuqets in Ter Stegen. Jaz ne morem dojeti kako nihče v klubu tega ne vidi in jih še kar forsira tudi, če povprečno primejo med 3 in 5 goli na vsaki tekmi proti dobremu nasprotniku. 

Povezava do prispevka
Morski reče pred 10 urami:

Barca ma tut še možnosti za evropsko lovoriko. 

LOL ne, BVB, Leipzig, Leverkusen, West Ham, Lyon, Monaco, Porto, Sevilla, Villarreal/Atalanta, Napoli/Lester, Lazio, navsezadnje Betis so trenutno dosti boljše ekipe kot ta verzija Barce...

Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

Samo še ena potrditev veličine Messija, ki je s skoraj identičnim kadrom osvojil pokal in bil do konca v igri za naslov v ligi. Se je potrdilo kar smo govorili že tam nekje od odhoda Neya, da je ta ekipa katastrofalna in jo le Messi drži nad gladino. 

 

Na žalost očitno tudi Xavi (sicer pričakovano) ne bo naredil nobene resne spremembe. Dobesedno jih že 5 let iz velike tekme v tekmo posilijo z večkratnim hendikepom pa še vedno igrajo ISTI IGRALCI. Od Rome do Anfielda, Pariza, Juventusa do teh večkratnih posilstev s strani Bayerna igra enaka obramba, Busuqets in Ter Stegen. Jaz ne morem dojeti kako nihče v klubu tega ne vidi in jih še kar forsira tudi, če povprečno primejo med 3 in 5 goli na vsaki tekmi proti dobremu nasprotniku. 

 

No ja, je imel pomoč Griezmanna (vem, da ga ne ceniš, ampak je bil zelo pomemben v Copi) in zdravega Pedrija. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...