Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

coupet reče pred 17 minutami:

Škoda, to je dober udaril, da ne bo sam kritika :D

Ja res skoda da ni slo not. Bli smo boljsi celo tekmo, ce bi bil Cujec v formi bi jim sigurn enga prlepu. Mal pogresam kako bombo Fetica. 

 

Fince mormo zmagat edin ce kazaki olupjo lahe pol smo drugi tut z remijem

Povezava do prispevka

tist vprašanje če smo res bli bolši ne ... mal diss italijanov da so nam kr prazn gol ufuraval. ko jih jebe pač, mi rabimo finski skalp to je vse kar me zanima. ni men v inteteresu da cheesamo pa izletimo. zej sam da nekdo reče da šele čez en mesec igramo ... prej bomo igral bolš bo, ker finci če povedejo to bo bunker do jajc

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Januarja ne gre nikamor, poleti bo pa zelo verjetno na trgu, ker smo pač neumni in bomo raje še 5 let gledali Buskeca namesto da bi mu dali nekaj zaporednih tekem na DM. Me ne bi presenetilo, če bi Barca želela narediti kako zamenjavo za De Ligta, kar bi bila tudi neumnost. 

 

Pa Vlahović naj bi znova tudi odprl vrata za prihod Morate v Barco. :pinch: Res upam, da vse skupaj pade v vodo. Škoda, da je Dušan tako odločen, da gre v Juve, se ga ne bi branil v Barci. Overall bi bil sigurno cenejši od Haalanda. Pri sami odškodnini verjetno ne bo tako velike razlike, se bi pa prišparalo pri plačah in provizijah za agenta. 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 4 urami:

Spremlja kdo Australian open? 
kaki bolani matchi v cetrtfinalu

Nadal 2-0, Shapovalov izenacil 2-2, Nadal dobil na koncu 3-2

Berretini 2-0, Monfils prsu na 2-2, Berretini na konc dobil match

Felix vodil 2-0 in nakonc popusil prot Medvedu

:avadodo:

Men deluje kot da bo Alcaraz težka igračina, nisem pa seveda tak ekspert kot ti 😅

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 26 minutami:

Men deluje kot da bo Alcaraz težka igračina, nisem pa seveda tak ekspert kot ti 😅

Alcaraz je bodoca st.1. Vse ma, kar rabi. Servis brutaln, backhand vrhunski, forehand pa rocket launcher :worship: mogoc mu mal se manjka filing pri sliceih pa igra na mrezi ampak to pride z leti. Sm gledal skor cel match, zadnji niz prot Berretiniju je tk naivno izgubil, ko bo mel par let vec na tem nivoju, ni sans, da pusca take tocke. Pa tip je fizicno postal zival. :avadodo:  Sinner je tut prihodnost sam tip ma enodimenzionalno igro, usdi po zogi kolikor gre. Ce pa ne gre, pa ni drugega plana.

Povezava do prispevka

Od lani ga trenira uncle Toni (Nadalov stric). Lansko sezono je mel povprecno, letos (z Shapovalom sta osvojila ATP cup, drzave tekmujejo) pa zaenkrat odlicno. Takega nivoja, kot ga je pokazu dans, se ni igral. Je pa res, da ga psiha jebe (mislim, da ma 8 igranih final ter brez lovorike), dans je bil Medo zelo premagljiv, pa ni uspel dokoncat.

Povezava do prispevka

hecn je, ko je un iz sportkluba govoril že v štartu, ko je bil okol 18 aliassime, da ga na nadala spominja. zdej ga pa še od nadala brat trenira :D sam ni tak podobn, mogoč včasih bol, edino load up za servise ma nadal-like predolge. zdej ko je shot clock se ma pod kontrolo, drugač bi ga ubil najraj. že tu se vidi psiha kolk rabi preparacije. sam ja, tole dans ne vem iz kje je potegnu ... nora igra, tule je imho kvečjemu medvedev dokazu da je res novi goat. mene je čilič navdušu na turniju, mi je bil tihi favorit za polfinale, pol pa vidim da ga je auger lagano ubil. nism gledu, sam zdej mi je jasn :P sam zato sm mal stavu ker sm reku za čiliča si dolžn

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...