Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Skoda za Medota ampak je dans izpadu zelo neizkuseno. Pri 5-5 na svojo servo v zadnjem setu model neki rezane daje nazaj ko bi mogu sam prbit. Ubistvu je samga sebe premagu, Rafa ma pa dost izkusenj da to znal unovcit. Zasluzeno na konc, Medo se mora pa manj iz publiko ubadat pa bo, ker pol ko se tr veliki trije poslovijo ne bi mel nekega pametnega nasprotnika.

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 14 minutami:

eno bolj gay pravil :ninja: js čeprav sm trofu se bol sekiram ko veselim, ker sm se zadn trenutek uprpil iz fix 3-2 rafa 6,6 v navadn rafa 2,3. šuhe morm kupit. našo jih bom

 

https://www.tennis-warehouse.com/Nike_Air_Zoom_Vapor_Cage_4_Rafa_White_Teal_Mens_Shoe/descpageMSNIKE-NVC4RWR.html

Povezava do prispevka
shure reče pred 23 minutami:

Sem zdaj pogledal finale, mi je ratalo iti čez dan brez spoilerjev. Shit, po drugem nizu sem bil tako kot ostali prepričan, da je konec. Noro se je pobral, zasluženo 21. Ne vem kaj ga eni hejtajo, meni je najljubši od velikih treh, Cabron gor ali dol. 

 

Zdaj pa NFL😎

Kje si gledal? Js sm obrnil net, da bi pogledal v celoti 5.set pa nikjer ne najdem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...