Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Ne vem, imaš kak dober video, kjer se vidi kontakt, sem gledal na slabem streamu pa ni bilo očitno, kar sem pa zdaj pogledal nekaj posnetkov pa tudi nisem opazil. Mogoče se ga je Christensen malo dotaknil z roko, a to še ni dovolj, da gre tak orjak na tla, kot bi pihnil veter. :D Bi še razumel, če bi bil Riqui Puig, ki ima s posteljo vred 30 kil. :D 

 

Itak ni važno, se mi pa zdi smešno, da je to naredil na prijateljski tekmi, sploh potem, ko je dobil ovacije navijačev ob ogrevanju in prihodu v igro. :D 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 26 minutami:

Ne vem, imaš kak dober video, kjer se vidi kontakt, sem gledal na slabem streamu pa ni bilo očitno, kar sem pa zdaj pogledal nekaj posnetkov pa tudi nisem opazil. Mogoče se ga je Christensen malo dotaknil z roko, a to še ni dovolj, da gre tak orjak na tla, kot bi pihnil veter. :D Bi še razumel, če bi bil Riqui Puig, ki ima s posteljo vred 30 kil. :D 

 

Itak ni važno, se mi pa zdi smešno, da je to naredil na prijateljski tekmi, sploh potem, ko je dobil ovacije navijačev ob ogrevanju in prihodu v igro. :D 

seveda ne morš glih rečt da ni kontakta ni pa zdej tko da ga  bi tko vrgl...je začutu pa je padu :)

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 2 minutama:

Še vedno ne vidim nekega očitnega dotika. Če bi bila to resna tekma z VARom bi verjetno dobil rumenega. No, pri španskih sodnikih se nikoli ne ve. 

 

Also, Haalandu se večina smeji, če bi bil na njegovem mestu Neymar bi bilo pa zgražanje. 

sam tuki dejansko je kontakt čeprav minimalen, tisto kar je pa Ney naredu japonecem je pa samo smešno in žalostno ob enem

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Jaz že od začetka te sage govorim, da bi najbolj pasal ravno v Liverpoolovo igro, oni pa so tudi tanki na tej poziciji in bi jim sedel kot budali šamar. No kar se mene tiče, naj raje kar ostane še eno sezono, marsikaj (trener) se lahko spremenil v enem letu in mogoče nekoč dobi pravo šanso. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 19 urami:

Nova kača Piqueja. Lahko bi kaj boljšega našel.

 

se opravičujem za seksističnost že v naprej, a sam si to lahko razlagam le na en način. :D

 

za Shakiro je itak splošno znano, da je neverjetno posesivna, ljubosumna in trmasta. ga ni človeka na svetu, ki bi zdržal ta smrtonosni trio. pa bomba od ženske gor ali dol...

 

nova pridobitev je zagotovo popolno nasprotje. itak pa nima veze, ker jo bo v roku parih mesec pustil in si našel drugo. in tako do konca življenja. :D

 

vlaho reče pred 7 urami:

Skoda k ni tut Zvezda unih zidov usula

 

saj v bistvu jih je demolirala.

 

ampak Srbi pač ne bi bili Srbi, če se ne bi po svojih najboljših močeh potrudili biti sam sebi največji sovražnik.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 uro:

Pizda da real ne pobere tega icardija za backup, ce Diaz gre v Vallecano. Benzema bo pregorel 60 tekm letos minimum

 

glavobol imam, ko se spomnim, da bi lahko dobili Gabriela Jesusa za - v teh časih - čisto spodoben denar.

 

Isaak pa tudi medtem naredil zdravniški pregled in bo v kratkem podpisal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...