Skoči na vsebino

[Multi] Battlefield 2042 (6)


Priporočeni prispevki

Sicer, igra dokaj buggy ( nič takega kar bi me res zmotilo) pri mojih skromnih 30 urah igranja, nobenega crasha ali kaj podobnega da bi me vrglo iz tira in težil za refund, ampak kot vsak Battlefield pride cel buggast ven, in po parih patchih popeglajo špil in je ok. Glede hit reg. gleden a to da je 42 al 45 tick server, je pa res  pričakovati da umiramo za stenami :D 

Povezava do prispevka

Fak pa ta candy crush generacija, kere fakin skine so dodal z današnjim patchom.... res super immersive, očitno bo moja go to igra še neki časa Hell let loose.

 

xkjr51z2f3381.jpg

 

In da ne bo pomote, tole paše v Overwatch in TF igre v BF serijo pač ne, sploh, če je glavni opis igre: WELCOME TO 2042. As the world stands on the brink of war, a new kind of stateless soldier emerges from the greatest crisis in human history.

Povezava do prispevka

Prvi BF, ki je res skret. Nima ne duše ne nekega filinga celovitesti kaj so sploh hoteli naresti. Gunplay je sub-par. Slučajno imam še BF5 kot free title in sem ga primerjalno zagnal na playki (čeprav že kar preigral na PC-u). Vedno me vleče sedaj k BF5, ker je bf2042 enostavno preveč skropucalo. Niti tistega Dice filinga ni več. Mogoče bodo speglali celo zadevo in ga bo portal na koncu rešil. Mogoče bom lahko še kdaj tankal brez, da me kdo gnjavi :santa:

Povezava do prispevka
LundenBergus reče pred 1 uro:

Prvi BF, ki je res skret. Nima ne duše ne nekega filinga celovitesti kaj so sploh hoteli naresti. Gunplay je sub-par. Slučajno imam še BF5 kot free title in sem ga primerjalno zagnal na playki (čeprav že kar preigral na PC-u). Vedno me vleče sedaj k BF5, ker je bf2042 enostavno preveč skropucalo. Niti tistega Dice filinga ni več. Mogoče bodo speglali celo zadevo in ga bo portal na koncu rešil. Mogoče bom lahko še kdaj tankal brez, da me kdo gnjavi :santa:

 

Se čisto strinjam, zato tudi letos po dolgem času nisem kupil BF. Ampak mislim da smo zgrešili bistvo. Dice nam je nakazal prihodnost iger, kjer se več ukvarjajo z različnimi spoli in brezspolniki kot samo vsebino igre. Bolj je pomembna politična korektnost (čeprav nam večini dol visi za to) kot kvaliteta gameplaya in podobno.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 2 urama:

Fak pa ta candy crush generacija, kere fakin skine so dodal z današnjim patchom.... res super immersive, očitno bo moja go to igra še neki časa Hell let loose.

 

xkjr51z2f3381.jpg

 

In da ne bo pomote, tole paše v Overwatch in TF igre v BF serijo pač ne, sploh, če je glavni opis igre: WELCOME TO 2042. As the world stands on the brink of war, a new kind of stateless soldier emerges from the greatest crisis in human history.

Haha ravnokar gledal kaj moram zgrindat, da dobim ta skin. Future is now, old man.:lol:

Povezava do prispevka

"New Update is nice... BUT I CANT USE MY MOUSE... in a FPS Shooter!

Discussion

GAMEBREAKING BUG

see title. i guess its a nice update, but where the f... is my mouse? i can't use it! cant look to the sides! how the f... is it possible, that me and alot of other people on the server can't use their mouses in A FPS SHOOTER?

C'mon Dice, why are you doing this to me?"

 

Haha komedije

Povezava do prispevka
Navedek

Fak pa ta candy crush generacija, kere fakin skine so dodal z današnjim patchom.... res super immersive, očitno bo moja go to igra še neki časa Hell let loose.

folk ki je branil BF V si neironično zasluzi čist vso sranje tko da mi je v užitek tole brat

 

sicer pa ja, hell let loose je za prave moške, meni je tut čist zamorila ta bf  šminkerija pa premešana orožja med narodi

 

hočm rečt, špil je bil popoln, sam jz ga sovražim ker so dal žensko na platnico, kot pravi BF PR

 

fak,

žensko

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

To ni nič novega... Dice LA oz. Ripple effect (so tudi razvijalci Portal načina, ki naj bi imeli 1 leto časa...) so z naskokom najboljši team, ki ga imajo in so v preteklosti že prevzeli razvoj in rešili BF 4... To je super novica in pričakujem v zglednem času, da se igra obrne na pravo pot in neha s temi glupimi forami. Švedom se je očitno totalno obrnilo.

 

uredilo bitje Hattori
Povezava do prispevka

Battlefield voice lines in 10 years

 

“I’m just glad we all had fun”

“We are all winners”

“Those nerf darts tickled”

“Who wants to have a sleepover?”

“Let’s share point B with the other team”

“I have no enemies”

“Let’s make love, not war”

“Look at how diverse our team is, this is great!”

“I feel so included!”

“War can be accepting of all lifestyles”

 

Pobrano iz enga yt komentarja

uredilo bitje smarnca
Povezava do prispevka

Zasluženo

 

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀░ ::::::::::::░░░░▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Povezava do prispevka

Meniji so zaenk drek, ko sem prvič igro pognal sem se komaj znašel v menijih za izbiro "strička" in loadouta, noro res. Zdaj sem se malo navadil po parih urah igranja. Osebno sem tako, ne spremljam hypov, se ne ukvarjam z detajli, ker je škoda živcev, važno mi je da se zabavam med tem ko igram. Trenutno se bolj držim Scouta, ker mi je 128 folka na kupu malo preveč in me fentajo takoj. Se bom počasi navadil. Razen bugov, kjer se hoovercraft vozi navpično navzgor po stolpnici nisem opazil. Všeč mi je, da niso pretiraval is future tematiko, drončki in robotski psi so čisto ok. Želel sem igro, ki me bo spominjala na BF 4, ta sicer še ni tam ampak bo s časom prišla. Mape se mi nekak ne dopadejo preveč, pa tud iraje igram Breakthrough kot Conquest, ker mi pristop v večimi sektorji ni všeč, nekako premalo akcije. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...